Co robić gdy poznajesz kogoś fajnego, a dzieli was wszystko. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co robić gdy poznajesz kogoś fajnego, a dzieli was wszystko.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Co robić gdy poznajesz kogoś fajnego, a dzieli was wszystko.

Ja powiem wam moją historię...Jestem w związku ponad 2 lata. W tamtym roku jednak rozstałam się z moim partnerem,mieszkaliśmy osobno, a ja poznałam kogoś kto zmienił wszystko. Spotykaliśmy się, spędzaliśmy dużo czasu razem, razem pracowaliśmy....Po krótkim czasie napisałam mu że zyjemy w iinych światach, a ja potrzebuje kogoś kto będzie dla mnie. Potem chciałam z nim porozmawiać, sprostować to...ale nic, on zmienił pracę tak szybko jak mógł...uciekł daleko. Na Sylwestra odezwał się do mnie, napisał że tęskni i bardzo mnie lubi. Myślę o nim cały czas, wszystko mi o nim przypomina. Mimo że wróciłam do mojego partnera, nie umiem zapomnieć o tamtym. Zdarza się że wykręcam jego numer....a ostatnio niechcący wykręciłam. W wymienianych smsach doszliśmy do wniosku, że nadal myślimy o sobie, i żeby coś z tym zrobić, najpierw spotkać się i porozmawiać. On mieszka daleko ode mnie,dzieli nas styl życia, dwa różne światy, żałuję, że wtedy nic nie zrobiłam, i nie wiem czy teraz odpuścić. Jak dowiedział się gdzie mieszkam przestał się odzywać. Nie wiem czy on odpuścił ze względu na to, czy chce żebym walczyła o niego? Ja próbowałam się z nim kontaktować,ale on nie odpisał i nie odebrał tel. Zadaje sobie pytanie Czy warto rozgrzebywać to wszystko, co on o tym wszystkim mysli - chciał się spotkać, a teraz milczy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co robić gdy poznajesz kogoś fajnego, a dzieli was wszystko.

Nie warto.

3

Wtedy chciałam z nim być....Teraz myślę jak by to było, czy jestem w stanie zaryzykowac, zaufać mu. Wiem, ze być może nie warto....ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć ot od niego, po co zaczynał ten temat, skoro teraz nie chce skończyć. Ktoś mi powiedział, że jak facetowi zależy, to wiele potrafi zrobić....żeby być ze mną. Wiem, że ja dużo potrafię zrobić, pokonywać przeszkody i poświęcać się, ale dość tego. Jak pomyślę logicznie teoretycznie, to tam gdzie on mieszka nie znajdę pracy, ani nawet w pobliżu. Zawsze komplikuje sobie wszystko.  Na razie wyluzowałam trochę i znalazłam czas dla siebie. Jednak Wiem, że to jest to czego chcę, ale jak jego o tym przekonać....i czy w ogóle próbować?

4

A czy wogóle warto? Skoro wszytko was dzieli. Wiesz teraz jak jestś daleko to wygląda to inaczej. A może milczy bo ma rodzinę i nie sądził że się tak zaangażujesz. Co o nim wiesz?

5

Na pewno nie ma rodziny...wiem tyle ile mi powiedział, ale też poznałam kogoś zaprzyjaźnionego z jego rodziną i ta osoba powiedziała mi żebym o niego walczyła, że to fajny chłopak. Jak na kimś zależy to możemy wszystko, on mi powiedział, że jak chcę i wierzę to mogę wszystko. Wiem że teraz to wygląda innaczej, ale właśnie dlatego mieliśmy się spotkać i porozmawiać.

6 Ostatnio edytowany przez Kaja83 (2011-06-16 14:33:46)

A czy on walczy o Ciebie? albo walczył wcześniej ? Jesteś dalej z obecnym chłopakiem ?

Pytam czy walczył, walczy .. bo wiesz jak to jest, piszesz nam, ze o nim myslisz, że tęsknisz, ale prawda taka, ze to facet musi pozdobywać kobietę i ja tak za bardzo nie widzę w Twoich wypowiedziach jego stanowiska, piszesz o sobie, ze mogłabyś się ugiąć, poświęcić, a on .. ? 

Napisałaś, że on nie odzywa się od momentu jak dałaś mu znać gdzie mieszkasz, .. no więc jak ludziom na sobie zależy, to odległość ich nie przeraża, sama mam kogoś daleko ode mnie i jeszcze parę miesięcy temu myslalam, że to nie ma sensu, ale nie było dla niego problemem przyjechać, po to aby sie ze mną spotkać i obgadać temat NAS smile

... you make me feel like a natural woman ...

7

Właśnie chodzi o to, że oboje nie lataliśmy nigdy za kimś, on powiedział, że nawet jak bardzo mu się podoba, to nie będzie. Wcześniej oboje nie walczyliśmy o siebie, a teraz on pisze że jakby mógł cofnąć czas, to by to zmienił....Napisałam mu, że na razie nic nie możemy oczekiwać od siebie bez rozmowy, czy on się nad tym zastanawiał i przyznał mi rację. On jest wbrew pozorom bardzo skryty i zamknięty w sobie. Ja tylko chce wiedzieć czy on to przemyślał i zmienił zdanie, czy o co mu chodzi. Mówił mi czego oczekuje od niego, żebym zrobiła coś albo zamilkła....a teraz co...on rzekomo też o mnie myśli.
Najlepiej dla mnie byłoby gdybym zajęła się sobą, skupiła na innych problemach,ale męczy mnie to pytanie bez odpowiedzi, odpuścić? Ja zawsze mówię albo rybki...albo....

8

Moim zdaniem powinnaś teraz poczekać na kontakt z jego strony, to on przestał się odzywać, Ty próbowałaś,
z jego strony cichosza... odpuść więc, jakby mu zależało, wiedziałby, że warto to zadzwoniłby. Piszę poczekać, ale nie mam na myśli siedzenia i patrzenia z utęsknieniem na wyświetlacz telefonu. Po prostu Ty już odpuść.. a co z Twoim chłopakiem, wiesz, ze w tym momencie dopuszczasz się zdrady psychicznej..

9 Ostatnio edytowany przez Kolibre (2011-06-16 15:14:58)

To odpuszczam, thx.

10

Kolibre napisał/a:

Ja próbowałam się z nim kontaktować,ale on nie odpisał i nie odebrał tel. Zadaje sobie pytanie Czy warto rozgrzebywać to wszystko, co on o tym wszystkim mysli - chciał się spotkać, a teraz milczy.

Jeśli ty dałaś mu do zrozumienia, że szukasz z nim kontaktu a on nie zareagował, to niestety oznacza, że mu aż tak bardzo nie zależy. Kolejne próby odbierze jako natarczywość z Twojej strony.

11

To w takim razie jak zapomnieć, przez rok próbowałam i nic...teraz on w jakiś sposób dał mi do zrozumienia, że jesli w to wierze, to można spróbować, więc po co....???
Czuje teraz, że muszę wszystko zmienić w swoim życiu....wynieść się tam, gdzie zajmę się układaniem sobie życia od nowa.

12

Doradzałysmy, że nie warto i że po jego stronie jest piłka .. ale skoro nie umiesz tego przeboleć i obiektywa opinia Cię nie zadowala, czujesz że chcesz wiedzieć więcej, spojrzeć mu w oczy i mieć pewność - to weź sobie parę dni wolnego, spakuj się i jedź spotkać się z nim, może czeka Cię zimny prysznic a może namiętny pocałunek i deklaracja miłości po grób. Jak masz się męczyć i całe życie zadawać sobie pytanie.. zatruwać się to lepiej podejmij wyzwanie! Będę trzymać kciuki

Co do zapominania, to widzisz ja mam troszkę inny pogląd na ten temat. Uważam, że wszystko siedzi w głowie człowieka i jak człowiek chce to zapomni, poradzi sobie.. czasem tak się nasze życie układa, że stanie się tak a nie inaczej, ale jest jeszcze jedna prawda - nic nie dzieje się bez przyczyny.

I jeszcze jedno, jesli sie z nim spotkasz i będzie happy end, to licz się z konsekwencjami - związek na odległość nie ma szans na przetrwanie w dłuższym okresie czasu, tym bardziej jesli ludzie są już "starzy" i pragną mieć stały związek, rodzinę itp, itd, - w związku z tym staniesz moze przed decyzją wyprowadzki i zmiany pracy, Ty albo on. A tu już czeka Was ciężka praca, jedno na drugim musi polegać, wspierać, pomagać, jednym słowem ŻYCIE smile

13

Nie widze teraz szans już....jedyne moje narzędzie żeby z nim nawiązać kontakt to telefon....on wtedy uważał, że to ja kopnęłam w d...., a on wtedy zawinął się jak najdalej ode mnie. Lubie konkretne sytuacje,a tu mam replay z tamtego roku, tylko, że tym razem on mi napisał że też o mnie myśli i chce spróbować, żebym ja coś zmieniła albo zamilkła  - dlatego próbowałam się z nim skontakować, ale na próżno i chyba moja nadzieja na to że się spotkamy też powoli gaśnie w obliczu tego samego zachowania z jego strony, które było wtedy. Ile razy można powtarzać ten sam podrozdział? Wtedy ukłuło mnie to, że tak odpuściliśmy. Chciałabym żeby on chciał chociaż pogadać, nic sobie nie obiecywaliśmy, a ja nie nauczyłam się na błędach z wtedy. Uważam po prostu, że jeśli się coś zaczyna, to trzeba to jak dorośli ludzie zakończyć - z happy endem lub bez, ale trzeba rozmawiać ze sobą....nie pojadę tam.  Jeśli on nagle za miesiąc, pół roku itd. stwierdzi po raz kolejny że wtedy cofnął by czas....to ja nie mam czasu ani siły na takie gierki. Ja jestem w stanie zaryzykować, bez obiecywanek, po prostu spróbować, jeswtem w stanie się przeprowadzić też - jestem na to gotowa, ale nie dla kogoś kto tak się zachowuje.
Wiem, że wasze rady są obiektywne, czasami po prostu trudno to dociera, szczególnie do takiego uparciucha jak ja.

14

Hej Net Kobiety,
coś się ruszyło zapytałam smsem czy chce się spotkać, bo ja coś robie i nie milkne, a on odpisał że chce ale musi coś tam uporządkować i nie będzie go w przyszłym tyg. w okolicy bo ma pracę.
W weekend, okazało się że on przybył do mojej byłej pracy, ja w ten sam dzień też tam byłam i się spotkaliśmy. Potem napisał mi że było miło mnie zobaczyć, co ja tam robiłam i czy jeszcze będę ( nie widziałam, że on aż 3 dni będzie....sprawy zawodowe), i napisałam mu, że już za późno, bo wyjechałam itp. A on na to że był zaskoczony że mnie widzi, aż go zatkało i nie skupiał się na pracy, ja mu na to że szkoda, i że uznałam, że nie ma dla niego znaczenia co robie, gdzie jestem i że nie wiem co tak go zaskoczyło...i że teraz to moja wina że nie skupia się na pracy:P, a potem co milczenie, ciągłe i nieustające. Na tej imprezie jeden z jego byłych kumpli mnie wyścikał, a ja jego, więc nie wiem, może się dowiedział o tym i coś głupiego pomyślał, ale spieprzyłam i nie wiem jak to odkręcić ( on pewnie myślał że ja wiem, że on jeszcze bedzie, jakby to takie oczywiste było ), a ja Wczoraj dowiedziałam się że nadal jest w tej miejscowości gdzie pracowaliśmy i napisałam mu że mogę być, i żeby napisał jak chce się spotkać.Nic. Nie jestem dzieckiem i nie lubie milczenia, jesteśmy dorośli, więc czemu mam nie być szczera. Napisałam mu, że czuję się jakby on nie chciał wcale ze mną rozmawiać, że czuje jakbym mu się narzucała swoją osobą i że to replay z tamtego roku - ja szukam kontaktu z nim, a on nic. Nie wiem czy on potrzebuje czasu, obraził się, czy po prostu ma ważniejsze sprawy...czy w ogóle jest sens jechać tam i się zbłaźniać - ale to teraz albo nigdy. Albo pogadamy dziś, albo prawdopodobnie, jesli będzie chciał - za 2 miesiące, a w ten czas dużo może się zmienić. co robić??

15

Strasznie to zagmatwane, najpierw napisałać sms i on ci odpisał, ze okej spotkacie się, ale ma ważne sprawy, a potem spotkanie w dawnej pracy odbyło się przypadkowo..  i jeszcze miała miejsce jakaś impreza, brak tu składy ładu i nie mogę się pozbierać.

Skoro go widziałaś, na imprezie, czy w dawnej pracy to czemu nie poruszyłaś tematu Was? jak już była okazja ku temu .. albo od razu nie zaproponowałaś spotkania ...

Ja nie robiłabym już nic .. wiesz pisałaś w pierwszym poście, ze ty sie kontaktujesz, on nie odbiera teraz też nie odpisuje. On już zna Twoje stanowisko skoro takie ma podejście, to niestety oznacza to, że nie traktuje Cię poważnie, moze kogoś ma a Tobie z racji sympatii nie potrafi dać kosza, albo go to bawi.

Nie podoba mi się to, nawet jesli facet jest nieśmiały, można mu wysłać delikatny sygnał i on juz wie o co kaming. Widzisz ja miałam taką sytuację w moim chłopakiem - obecnym. On mieszka daleko, bylismy przyjaciółmi i jednoczesnie w pewnym momecie coś poczułam do niego, a on tak jakby się oddalał, wiedziałam, że krazy po portalach randkowych i zaczęłam myśleć co robić, mózg mi pracował pełną parą, nie chciałam go stracić,

pewnego razu po prostu śmielej klikałam z nim na gg, napisałam coś miłego, coś śmiesznego, poszłam w kierunku flirtu kontrolowanego a ponieważ planowalismy juz wczesniej spotkanie, ale nie wyszło.. to nawiązałam do tego aby moze spotkac się.. od razu załapał o co chodzi, oczywiście przyznał mi się do tego, jak już przyjechał i wszystko stało sie jasne wink ani nie właziłam mu w tyłek, ani nie prosiłam, ani sie nie narzucała, zagrałam kobiecością i sam któregoś wieczoru zadzwonił do mnie

Nie rób już nic, skoro jest bez reakcji, to albo nie chce i mu nie zalezy, albo potrzebuje czasu.

16

Ok, dzięki za wsparcie smiletongue. Sprostuję, byłam w byłej pracy na imprezie, on tez tam był, ale bardziej służbowo. Nie mogliśmy pogadać nawet, a on na takich spotkaniach wyłącza tel. Widzieliśmy się możę minutę, żeby z nim pogadać musiałabym jeszcze z 2 h poczekać, aż pozałatwia swoje sprawy....dlatego nie pogadaliśmy o nas. To ja jestem ta ciemna, co nie wiedziała, że on będzie jeszcze, a w zasadzie nie przyszło mi to do głowy...denerwuje mnie, że niby oboje chcemy, ale jest tak jak rok temu....i donikąd to zmierza.

17

Wydaję mi się, że to nie ma sensu. Uważam, że gdyby mu zależało, to walczyłby, starałby się chociaż porozmawiać, nie odpuszczałby tak kontaktu.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

18

Fakty:
1. Kopnęłaś go w tyłek, widać, że to przeżył bo się odizolował - wyniósł się daleko, więc znaczyłaś dla niego dużo, ale on ma swój honor.
2. Powiedziałaś mu gdzie mieszkasz i przestał się odzywać ? Jak rozumiem powiedziałaś mu, że mieszkasz teraz ZE SWOIM CHŁOPAKIEM ? To tylko potwierdza, że on ma honor i godność i dlatego się przestał odzywać.

Wina chyba nie leży po jego stronie...

19

Nie mieszkam ze swoim chłopakiem....ale oboje mieszkamy w jednej miejscowości....A on się nie odzywał wtedy, z tego powodu - jak podejrzewam, że napisał potem że ma pewne sprawy do uporządkowania. Jeśli zrozumiał to tak że kopnęłam go w tyłek i wyniósł się daleko dlatego - to nic nie tracę jeśli spróbuję się z nim spotkać, pod koniec miesiąca, wiem że będzie w swojej rodzinnej miejscowości....jeśli tego nie zrobię nigdy się nie dowiem czy było warto, poza tym nie umiem funkcjonować już nie myśląc o nim. Napisał żebym zamilkła albo zrobiła coś, uważam więc że to typ o który ja muszę walczyć....jak on nie będzie chciał - to niech on mnie kopnie - chociaż będę wiedziała....

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co robić gdy poznajesz kogoś fajnego, a dzieli was wszystko.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018