Jaki Podkład? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 36 ]

Temat: Jaki Podkład?

Witam! Mam pytanie:) Jaki podkład jest odpowiedni dla twarzy z przebarwieniami (szczegolnie na policzkach) i Z drobnymi krostkami? taki ktory utrzumuje sie dlugo i nie robi efektu maski>Dodam ze mam jasna cere.Podajcie przyklady dobrych podkladow smile ja obecnie uzywam podklad z lirene ale chce zmienic.Pozdrawiam smile

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki Podkład?

ja zawsze maybeline używam. matt muss <czy jak się to pisze, nie chce mi się sprawdzać wink>

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

3

moja kolezanka uzywa matt musu i nie podoba mi sie jak wyglada na twarzy neutral niektore dziewczyny maja naprawde swietny makijaz,dobrze kryjacy i w ogole super.... hehe smile musze wybrac sie do jakiejs dobrej drogerii i looknac za podkladami smile

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.

4

najważniejsze to nie przeginać z ilością podkładu wink

5

Ja używam na razie tylko z Maybelline w zielonej tubce ,ma 50% wody i świetnie nawilża skórę , ja akurat nie mam na niego uczulenia i mi służy już długo, jest lekki i nadaje się do cery problematycznej,  tak mi się wydaje.

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

6

zdecydowanie maybelline...
!POLECAM!

Pozdróffki;**
..._...
...bo życie jest piękne!!!
x]

7

a ja mam takie pytanie czym sie rozni podklad w plynie od pudru w kamieniu ?(oprocz stanu skupienia)

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

8

maybelline "AFFINITONE" ale odcień musisz dopasować sobie sama....

9

Jeżeli nie masz problemów z trądzikiem tak jak ja to ten z Maybeline   Afinitone  jest  idealny dla Ciebie, ja natomiast używam tego w zielonej tubce z 50% wody i jest super , pokrywa przebarwienia i nawilża bardzo fajnie skórę.

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

10

używam Make up forever - High Definition Foundation - jest to podkład do zdjeć
jestem z niego zadowolona
nie tworzy maski nawilża bardzo dobrze twarz

11

Fajny jest też podkład firmy Revlon COLORSTAY - beztłuszczowy, a nawilża super!!!
utrzymuje się na prawdę bardzo długo - nawet cały dzień;)
Trochę drogi...ale jak się zamówi z allegro to cena wychodzi "akurat";)

Być jak płynąca rzeka...

12

jak dla mnie to tylko ten (jesli w ogóle już muszę):

http://www.zeberka.pl/img/z/558a.jpg

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

13

karina77 napisał/a:

a ja mam takie pytanie czym sie rozni podklad w plynie od pudru w kamieniu ?(oprocz stanu skupienia)

mi bynajmniej zdaje sie ze skora wyglada bardziej swiezo i lepiej po podladzie w plynie bo raczej puder w kamieniu wyglada skora na sucha poprawcie mnie dziewczynki jak sie myle smile tak bynajmniej mi sie zdaje z obserwacji bo sama nie uzywam podkadu

14

Ja polecam Max Factor Miracle Touch, ma wiele odcieni i super się dopasowuje do koloru cery, a twarz mam aktualnie troszke zmasakrowaną pryszczami i bliznami po nich, więc ten sprawdza się super, a utrzymuje się bardzo długo (do 12 h), dobry też był jak pamiętam pure coś tam z maybelline bo kiedyś mialam:)

"...Bo liczy sie tylko tu i teraz..."

15

Magnolia1 napisał/a:

ostatnimi czasy tego używam i jestem zachycona, twarz wyglada bardzo naturalnie smile

pudry w kamieniu są raczej do matowania twarzy, przynajmniej  mi się tak wydaje.

16

Podkład w plynie jak sama nazwa mówi jest podkładem pod makijąż...również ma kryć niedoskonałości oraz być bazą przedłużającą żywot na buzce dla pudru (sypkiego czy to w kamieniu) który dobrze wykańcza makijaż wink

Ja używam głownie pudru sypkiego bo cere mam bezrpboemową a jedynie co czasami się musne pędzelkiem dla zakończenia makijażu wink

17

ja używam ASTOR (trójke)jest naprawdę fajny smile utrzymuje sie długo, nie ma żadnych plam po nim i ogólnie jestem z niego zadowolona. no i przede wszystkim twarz wygląda naturalnie(a nie jak inne kilo tapety i szpachelką trzeba na koniec dnia odrywać hihihi ;p) ale i zakrywa niedoskonałości.

Laleczka Mruczy

18 Ostatnio edytowany przez aurinko (2009-03-20 20:14:04)

Obecnie używam Lirene matującego i jestem zadowolona. Nareszcie znalazłam podkład dla siebie w rozsądnej cenie.

19

ja ostatanio uzywam maybeline z minerałami. rewelacja jak dla mnie.

20

Ja używam L'Oreal True Match i bardzo sobie go chwalę,mam cerę wrażliwą z przebarwieniami i widocznymi zaskórnikami,a dzięki temu podkładowi wszystko ładnie jest ukryte.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

21 Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-03-21 12:29:37)

ja używałam różnych podkładów-począwszy od miss sporty, lirene, avon itd, aż w końcu trafiłam  na dream matte mousse i jestem naprawdę zadowolona smile nie mam maski, a podoba mi się również jego konsystencja, i mimo że słoiczek jest mały to naprawdę można nieźle się go naużywać wink

ale wg mnie najlepiej pójść do jakiejś drogerii ale nie samoobsługowej tylko takiej gdzie jest jakaś kompetentna obsługa i poradzić się smile każda cera jest inna, każdej dziewczynie odpowiada co innego, więc nie ma co się sugerować opiniami koleżanek bo twarz może się nie przystosować do takiego a nie innego podkładu!!

a i jeszcze jedno- podkłady w płynie, kremie, musie-służą zamaskowaniu niedoskonałości i jak nazwa wskazuje stanowią podkład dla makijażu, natomiast puder w kamieniu służy zmatowieniu wink ale są też szczęściary które używają tylko tego drugiego gdyż ich cera nie potrzebuje większej ingerencji "ulepszaczy" smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

22

Mam własnie podobnie - przebarwiona cera i już tyle podkladow probowałam - z każdego byłam zadowolona przez chwilę i teraz nie mam pojęcia jaki kupić zeby naprawde zakrył całą twarz i zeby nic nie bylo widać wink Nie mam pojęcia, a (moze to glupio zabrzmi) trochę się wstydzę w drogeri poradzić...

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

23 Ostatnio edytowany przez gabisiula (2011-02-21 11:09:30)

a ja wam polecam podkład CLINIQUE superbalanced

Jest po prostu ekstra, tyle że kosztuje też sporo, bo ok. 120 zł ale za tą cene warto, ja akurat kupuje próbki na allegro, jedna za 4 zł a starcza na ok 4 razy taka saszetka:) kupuje naraz około 6 sztuk:)

Już nigdy nie zamienie go na inny, wklepuje go w twarz i po około minucie mam idealną cerę, aż nie mogę się napatrzec, ładnie wyrównuje koloryt i co najważniejsze nie ma efektu maski! zakrywa wszystko ale nie widac go na buzi, rewelacja! i utrzymuje się cały dzień:)

http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c0/ … 108954.jpg

http://www.glamour-empire.pl/upload/pro … inique.jpg

24

Ciężko dobrać odpowiedni podkład, często zmieniałam, bo żaden mi nie pasował. O pewnego czasu używam z Loreala True Match i jestem zadowolona smile

25

A macie taki problem, ze nalozycie podklad i wszystko jest ok, ale wystarczy że wyjdziecie na zewnątrz i już prawie cały schodzi - widać przebarwienia na nowo i się "zbiera" na twarzy... sad Co na to zaradzic?

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

26

Ja stosuje podkład maybelline affinitone. Jak dla mnie jest świetny. Mam cerę naczynkową i nigdy nie mogłam zakryć tych rumieńców. jednak z tym podkładem robię pewien zabieg wink Po kupieniu odkręcam go na kilka godzin, aby nie był taki rzadki, później świetnie kryje i nie ma maski.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

27

Ja uzywalam tego podkladu wczesniej, ale nie sprawdzil sie u mnie smile Wlasnie wybieram sie do drogeri i pewnie znowu wróce znerwicowana jak zawsze wink

28

stokrotka28 napisał/a:

Ja używam L'Oreal True Match i bardzo sobie go chwalę,mam cerę wrażliwą z przebarwieniami i widocznymi zaskórnikami,a dzięki temu podkładowi wszystko ładnie jest ukryte.

Zgadzam się z Tobą Stokrotko. Ja też używam tego podkłady, również pudru. Wszystko ładnie kryje, a skóra jest delikatna jak u niemowlaczka :-)

29

Jak na razie używam Lirene, Toffi i jestem zadowolona:) niestety moja cera również jest z przebarwieniami i zaskórnikami, to następnym razem zainwestuję w chyba ten L'Oreal True Match, o którym piszą dziewczyny smile a jaka jest jego cena?:)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

30

ja uzywam teraz z max factora, polecam naprawde!! Znalazlam chyba podklad dla siebie, a jeszcze niedawno wam tu marudzilam, ze zaden nie pasuje wink

31

Mam duży problem z doborem odpowiedniego podkładu. Jestem naturalnie raczej blada, mam cienie pod oczami, więc nawet gdy jestem wypoczęta moja twarz mówi co innego... Stosuję maseczki, kremy nawilżające, okłady z herbaty itd., ale nie wiele pomagają. Jeszcze nie udało mi się dobrać podkładu i korektora, z których byłabym w 100% zadowolona. Ostatnio używam podkładu SORAYA, jest wydajny, długo się utrzymuje, wygląda naturalnie, ale nie mogę dobrać odpowiedniego odcienia.

Ostatnio zastanawiałam się czy nie zmienić podkładu w kolorze brązu na jakiś brzoskwiniowy, czy lekko różowy. Czytałam, że takie ożywiają twarz. Nie wiem jednak, czy to dobry pomysł. Powiem szczerze, że nigdy się takimi nie interesowałam, ale też nie przypominam sobie żebym takie widziała w drogerii. Stąd moje pytanie - czy używacie tradycyjnych brązowawych podkładów, czy właśnie brzoskwiniowych, różowych itp.?

32

Magnolia1 napisał/a:

no właśnie one maja nie naturalne odcienie

ja używam clinique i jestem zadowolona

33

MagdaEM. napisał/a:

Mam duży problem z doborem odpowiedniego podkładu. Jestem naturalnie raczej blada, mam cienie pod oczami, więc nawet gdy jestem wypoczęta moja twarz mówi co innego... Stosuję maseczki, kremy nawilżające, okłady z herbaty itd., ale nie wiele pomagają. Jeszcze nie udało mi się dobrać podkładu i korektora, z których byłabym w 100% zadowolona. Ostatnio używam podkładu SORAYA, jest wydajny, długo się utrzymuje, wygląda naturalnie, ale nie mogę dobrać odpowiedniego odcienia.

Ostatnio zastanawiałam się czy nie zmienić podkładu w kolorze brązu na jakiś brzoskwiniowy, czy lekko różowy. Czytałam, że takie ożywiają twarz. Nie wiem jednak, czy to dobry pomysł. Powiem szczerze, że nigdy się takimi nie interesowałam, ale też nie przypominam sobie żebym takie widziała w drogerii. Stąd moje pytanie - czy używacie tradycyjnych brązowawych podkładów, czy właśnie brzoskwiniowych, różowych itp.?

ja mam podobny rodzaj cery jak Ty. Ja pod cienie pod oczami używam korektora w płynie estee lauder Brush-on Illuminator taki w złotej tubce jest w prost idealny drogi ale mi starcza na 2-3 miesiące.

34

Polecam z Astora mineral match z aplikatorem. wink

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

35

ja polecam CLINIQUE tylko tu cena ;/
a używam z apteki pharmaceris F kolor 2-sand kosztuje niecałe 40zł chyba że któraś trafi na promocje w super-pharm to nawet za niecałe 30zł

Miłość nie zna słowa "odległość"

Posty [ 36 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021