27-letnia dziewica - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » 27-letnia dziewica

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

1

Temat: 27-letnia dziewica

Zawsze myślałam, że zrobię to z tym właściwym mężczyzną. Pragnęłam, by był to ten jeden jedyny, ten na całe życie... i nikt inny.
Życie jednak potoczyło się inaczej i ten jedyny (z którym byłam prawie dwa lata i miałam pewność, że to ten) okazał się... co tu dużo mówić - zaliczał panny na prawo i lewo, tylko ja byłam tak naiwna, że wierzyłam w te jego okrągłe słówka, zapewnienia o miłości, zapewnienia o tym, że w imię miłości poczeka aż będę pewna, że chcę to zrobić właśnie z nim.

Teraz jednak czasami myślę, że już żadnej prawdziwej miłości nie znajdę.
Na dodatek zablokowałam się wewnętrznie i nie potrafię być z żadnym mężczyzną, nie potrafię się przemóc, w kontaktach intymnych jest ta dziwna granica, której nie potrafię przekroczyć...
Już sama nie wiem czy wynika to z braku zaufania czy z czegoś zupełnie innego...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 27-letnia dziewica

wiec dziewica czy nie dziewica?

3

iksa napisał/a:

wiec dziewica czy nie dziewica?

a skąd wynika niepewność?
dziewica!!!

4

cuda sie zdarzaja... myslisz ze raz dwa i bedziesz miala tego jedynego? czasem trzeba dluuug czekac.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

5

Możliwe też ,że nikogo już nie znajdziesz i do końca życia będziesz dziewicą . Ciesz się z małych rzeczy , ze świecącego słonka ,z pięknych drzewek ,ze świergotu ptaszków w lesie a szybko zapomniesz o seksie . Pozdrawiam

6

pocieszylbys ja a nie hmm

ja mam nadzieje ze spotkasz kogos i bedziecie zyli dluugo i szczesliwie smile

7

ziomek napisał/a:

Możliwe też ,że nikogo już nie znajdziesz i do końca życia będziesz dziewicą . Ciesz się z małych rzeczy , ze świecącego słonka ,z pięknych drzewek ,ze świergotu ptaszków w lesie a szybko zapomniesz o seksie . Pozdrawiam

Ziomek , a Tobie to pomogło ?

8

Ja tez i co? Ale to nie znaczy ze kogoś nie znajdę . Ty tez znajdziesz.

9

w końcu się uda, tylko nie można mieć ogromnych wymagań

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

10 Ostatnio edytowany przez ziomek (2008-12-02 15:33:54)

Jeanne napisał/a:
ziomek napisał/a:

Nie stosowałem , gdyż nie miałem takiego problemu jak Rimsana .
Dlaczego pytasz Jeanne big_smile ?

niki napisał/a:

Pewnie  !!! nieważne kto , byle był ...... gratuluje podejścia hmm .
Życie jest jedno i trzeba mierzyć jak najwyżej , a nie zbierać ochłapy !

11

może i trzeba mierzyć jak najwyżej
ale jeśli ma się wygórowane wymagania, to szybko się nie znajdzie
przystojny, dobrze ustawiony, romantyk, zdolny, romantyczny, zadbany, optymista, bez nałogów, określony typ urody, spokojny, ilu wolnych takich jest??

12

ziomek napisał/a:
Jeanne napisał/a:
ziomek napisał/a:

Pytam , bo tak przekonująco napisałeś , że radość z małych rzeczy sprawi , że szybko zapomni o seksie .Pomyślałam , że wiesz to z autopsji tongue big_smile

13 Ostatnio edytowany przez ziomek (2008-12-02 17:15:27)

Źle pomyślałaś Jeanne .
Już się bałem ,że jesteś w sytuacji jak Rimsana i chcesz użyć zaproponowanej przezemnie metody tongue

niki napisał/a:

może i trzeba mierzyć jak najwyżej
ale jeśli ma się wygórowane wymagania, to szybko się nie znajdzie
przystojny, dobrze ustawiony, romantyk, zdolny, romantyczny, , zadbany, optymista, bez nałogów, określony typ urody, spokojny, ilu wolnych takich jest??

Widze ,że romantyk Ci się marzy Niki tongue
Ja taki jestem ...z tym ,że jestem uzależniony od samorozwijania się i sprawiania przyjemności kobiecie hmm
I nie jestem spokojny big_smile

14

ziomek postaram się nie popełniać więcej błędów, może w końcu zaczniesz myśleć poważnie
jak narazie to nie zauważyłam w tobie nic z romantyka, no i jakoś nie mogę po twoich postach dostrzec w tobie nic z poważnego człowieka
chyba szybko nie znajdziesz nikogo ciekawego z takim podejściem

15

Dużo facetów to niestety dranie jeden z nich Cie skrzywdził ale to przecież nie znaczy,że masz sobie teraz odmawiać szczęścia! Najważniejsze jest radosne podejście do życia. Musisz sie pozbyć przygnębiających myśli, zapomnieć i zająć sie tym co Ci sprawia przyjemość. Jeśli to dla Ciebie trudne może warto skorzystać z usług psychoterapeuty?

16

niki napisał/a:

ziomek postaram się nie popełniać więcej błędów, może w końcu zaczniesz myśleć poważnie
jak narazie to nie zauważyłam w tobie nic z romantyka, no i jakoś nie mogę po twoich postach dostrzec w tobie nic z poważnego człowieka
chyba szybko nie znajdziesz nikogo ciekawego z takim podejściem

i to jest to. mózg 14latka hmm

17

ziomek napisał/a:
Jeanne napisał/a:
ziomek napisał/a:

niki napisał/a:

Pewnie  !!! nieważne kto , byle był ...... gratuluje podejścia hmm .
Życie jest jedno i trzeba mierzyć jak najwyżej , a nie zbierać ochłapy !

No nieżle. Ty i romantyk to dwie sprzeczne sprawy. Jesteś rozpuszczonym dzieciakiem patrzącym na wszystkich z góry i prowadzącym hedonistyczny tryb życia.
Jesteś strasznie zarozumiały. Wiele z twoich wypowiedzi jest zwyczajnie chamskich i pozbawionych taktu.
Romantykiem to ty być może chciałbyś być. Niestety z tym trzeba się urodzić.

18

co prawda to prawda.

19

Ehh.. a ziomek znów osiągnął to co chciał- zainteresowanie smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

20 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-12-03 22:19:32)

fakt faktem to prawda.. ale mi sie wydaje ze on po prostu blaznuje.. bo chce pokazac ze jest "zabawny"... chociaz niektore jego texty sa zabawne.. ale troche negatywnie. jak czasem cos przeczytam nie wiem czy sie smiac, plakac czy z krzesla spadac.

21

Uszy do góry! Ja jestem 30letnim prawiczkiem i jakoś żyję. Nie rezygnuj z poszukiwań i nie czekaj biernie, bo popadniesz w cynizm i skończysz jako dożywotnia, samotna dziewica. Ja już powoli tracę nadzieję, że spotkam jakąkolwiek kobietę, z którą uda mi się stworzyć związek i stracić dziewictwo. Jeśli potrwa to jeszcze parę lat, źupełnie zaprzestanę działań w tym kierunku

22

Przyszedł mi do głowy taki rysunek... PRzedstawia siedzący przy stoliku szkielet. Podpis pod rysunkiem głosi "Kobieta czekająca na idealnego faceta".

23

Nie ma to jak odkopywać topiki sprzed 6 lat...

http://i43.photobucket.com/albums/e358/KclCmdr/Motivator/Thread_NecroRD.jpg

24

CatLady napisał/a:

Przyszedł mi do głowy taki rysunek... PRzedstawia siedzący przy stoliku szkielet. Podpis pod rysunkiem głosi "Kobieta czekająca na idealnego faceta".

Podpisuję się obiema łapkami, choć powinnaś dopisać w nawiasie "lub mężczyzna czekający na idealną kobietę"

25

No i co to jakieś zło jest?????skoro mają tyle sił w sobie tyle odwagi wiary,że ten/ta idealny/a sie znajdzie to dla mnie spoko.I na pewno nikogo nie będę wytykał palcem ważniejsze co w głowach mają niż jaki tam kto ma licznik ich sprawa nie moja.A tu zaraz wszyscy jadą jakby ktoś dżumę miał.Masakra.

Kiedy pije,pije szczerze,kiedy pije Bóg mnie strzeże.

26

Do autorki, albo innych kobiet i mężczyzn mających ten problem: normalni i wartościowi ludzie nie patrzą na innych pod kątem tego ile kto miał i jakich partnerów seksualnych. smile Także nie ma się co tym przejmować.

27

bkAGxq napisał/a:

Do autorki, albo innych kobiet i mężczyzn mających ten problem: normalni i wartościowi ludzie nie patrzą na innych pod kątem tego ile kto miał i jakich partnerów seksualnych. smile Także nie ma się co tym przejmować.

Zdefiniuj słowo "normalność"- jest ono pojmowane bardzo względnie

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » 27-letnia dziewica

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018