Ile razy na tydzień, na dzień się kochacie ze swoim partnerem ?? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ile razy na tydzień, na dzień się kochacie ze swoim partnerem ?? :)

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 190 ]

Temat: Ile razy na tydzień, na dzień się kochacie ze swoim partnerem ?? :)

Zastanawiam się czy jestem normalna smile uwielbiam sex z moim facetem smile kiedy jesteśmy razem, tzn kiedy przyjeżdżamy do siebie np na tydzień dwa, to kochamy się średnio do 3-4 razy dziennie nie licząc pieszczotek pomiędzy ..... może to jest spowodowane tym że rzadko się widzimy ? Czy jestem jakaś dziwna ? hmm

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ile razy na tydzień, na dzień się kochacie ze swoim partnerem ?? :)

To nie jest dziwne smile Też tak miałam, kiedy rzadko widziałam się z moim Misiem smile Ale przyznam, że 3-4 razy na dobę to dość mistrzowski wynik smile Trzeba mieć kondycję smile
Ale ja jestem tego zdania, że im więcej zbliżeń, tym lepiej .. smile Ja uwielbiam leżeć z moim Ukochanym po udanym sexie, kiedy on mnie delikatnie "mizia" po pleckach a ja czuję, każdą część mojego ciała.. smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

3

Też tak miałem ,jak przeżywałem kiedyś fascynacje sexem .
Po pewnym okresie ta fascynacja jednak przechodzi wink

4

Hmm.. ciekawe smile Ja po 3 razach pod rząd miałam dość na tydzień smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

5

Niestety rzadko jetem z mężem w domu bo albo on w pracy albo ja ale tak 3 razy na tydzień to od bidy sad

6 Ostatnio edytowany przez anioleczek855 (2008-12-04 10:07:00)

to zalezy od wszytskiego. od czasu,ochoty itp. my mamy czasami tak że robimy to po 2 razy w ciągu dnia,tak że raz dziennie ale nie kochamy się rzadziej niż co dwa dni. u mnie to zależy od chłopaka bo jak ma ciężki okres w pracy to nawet jakbym sie starała to on nie da rady dwa razy pod rząd smile

7

anioleczek855 napisał/a:

to zalezy od wszytskiego. od czasu,ochoty itp.

... no i od kondycji smile smile

8

ziomek napisał/a:

Masz dopiero 19 lat i już ci przeszła fascynacja seksem ?
olaboga. To co to będzie gdy bedziesz miał 30-40 lat, bedziesz to robił raz na tydzien,albo na dwa ?
:-)

9

Zdarza mi sie kochac po 2-3 razy dziennie, moj facet nawet jak jest zmeczony po pracy to chce sie kochac, nawet jak ja nie chce to on robi wszystko zebym nabrała ochoty, przewaznie kochamy sie rano i wieczorem, albo tylko rano lub tylko wieczorem, ale nie powiem zdarza mi sie czasem nawet 4 razy dziennie.Moj rekord  to 6 razy w ciagu dnia.

Takze jestes normalna, albo obydwie jestesmy nienormalne   hi hi

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

10

A co ma zrobić facet z którym żona nie za bardzo chce się kochać albo kocha sie tylko gdy ona ma ochote, czyli prawie wcale?
Po co wychodziła za niego za mąż ? Nie wiedziała jakie będą jej powinności małżeńskie ?
Gość zaczyna smutki topić w alkoholu.

11

Mysle. ze powinni porozmawiac o tym jaka jest przyczyna, ze ona nie chce sie kochac

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

12

coś się musi dziać, skoro ona nie chce wcale.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

13

Ja tez jakos nie jestem pierwsza do tego żeby się kochać.. po prostu nie mam na to ochoty... I co.. Z tego powodu mam nie wychodzić za mąż? mam byc sama do końca życia? Związek to nie tylko sex.

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

14

dokładnie.

ale to musi być jakiś głębszy powod, skoro nie masz ochoty.

15

ziomek napisał/a:

19 lat i już po fascynacji? dość prędko!

16

ziomek napisał/a:

Albo to lubisz, albo nie...

Albo masz z kim, albo nie...

Albo za to płacisz, albo Tobie płacą - proste.

Pojęcie ulotnej fascynacji sexem mnie intryguje big_smile Może się zraziłeś?

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

17

Krzyś napisał/a:

Podoba mi się to spostrzeżenie big_smile

18

Wg. mnie mozna miec 19 lat i okres fascynacji za soba, w pewnym momencie psychika wydaje sie istotniejsza, juz pomijam fakt, ze po ciezkim dniu to sie poduszka a nie sex + poduszka marzy. Tez z moim mezem na poczatku z lozka nie wychodzilismy, teraz 2 razy w tygodniu i oboje zadowoleni jestesmy :-D

19

kontuzjowany napisał/a:

7 bywało i 8

ale z tą samą dziewczyna czy każdy raz z inną ?:P
wątpię żeby któraś wytrzymała tyle w ciągu jednego dnia... no chyba że to była...

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

20

Silke napisał/a:

Wg. mnie mozna miec 19 lat i okres fascynacji za soba, w pewnym momencie psychika wydaje sie istotniejsza, juz pomijam fakt, ze po ciezkim dniu to sie poduszka a nie sex + poduszka marzy. Tez z moim mezem na poczatku z lozka nie wychodzilismy, teraz 2 razy w tygodniu i oboje zadowoleni jestesmy :-D

gdy w wieku 19 lat ma się okres fascynacji seksem za sobą to możesz być pewna że w wieku 30 kilku lat bedzie flaczał jak przebita detka i marzył by choć raz w tygodniu był gotów.
hhehe

21

-i+ napisał/a:

gdy w wieku 19 lat ma się okres fascynacji seksem za sobą to możesz być pewna że w wieku 30 kilku lat bedzie flaczał jak przebita detka i marzył by choć raz w tygodniu był gotów.
hhehe

Wiesz to pewnie z autopsji tongue
A na poważnie, kazdy ma swoj temperament, nie dla kazdego seks jest najwazniejszy. A co do flaczenia.. Nie wiem jak jest z 19-letnim kolegą. U nas w zwiazku bynajmiej nic nie flaczeje tongue
Generalnie sie z Twoja teza nie zgadzam. Na dobry seks tez trzeba miec czas.

22

popieram Silke w stu procentach. na dobry seks trzeba mieć czas, spokoj i chęci wink

23

oazuu napisał/a:

popieram Silke w stu procentach. na dobry seks trzeba mieć czas, spokoj i chęci wink

I właśnie o te chęci których u niektórych brakuje najbardziej sie rozchodzi.
Z braku chęci z jednej strony i nadmiaru ich z drugiej potrafią sie rozpadać malżeństwa, dochodzi do zdrad, niestety.
To czy mamy na coś w życiu czas, zależy od priorytetu jaki tej rzeczy przyznamy. Jeśli jest ona dla nas mało ważna to umieścimy ją gdzieś na końcu naszej listy i z pewnością czasu na nią będzie brakować. Sądzę że seks do mało ważnych rzeczy jednak nie należy i jest raczej potrzebą i to fizjologiczną, a na te czas zawsze powinien sie znaleźć.

24

hm.. no właśnie to się rozchodzi, że bardzo niedobrze często dzieje się w takich związkach, gdzie loudzie mają bardzo różne od siebie potrzeby seksualne. ale wtedy trzeba iśc na kompromis. seks jest waźżny, ale nie najważniejszy przecież.

25

Ansja napisał/a:
Krzyś napisał/a:

Podoba mi się to spostrzeżenie big_smile

mnie też buehehhehe big_smile

"I gdy w końcu skrzyżują się drogi tych dwojga i spotkają się ich spojrzenia, wtedy znika cała przeszłość i cała przyszłość.."
P. Coelho

26

gośćć napisał/a:
oazuu napisał/a:

I właśnie o te chęci których u niektórych brakuje najbardziej sie rozchodzi.
Z braku chęci z jednej strony i nadmiaru ich z drugiej potrafią sie rozpadać malżeństwa, dochodzi do zdrad, niestety.
To czy mamy na coś w życiu czas, zależy od priorytetu jaki tej rzeczy przyznamy. Jeśli jest ona dla nas mało ważna to umieścimy ją gdzieś na końcu naszej listy i z pewnością czasu na nią będzie brakować. Sądzę że seks do mało ważnych rzeczy jednak nie należy i jest raczej potrzebą i to fizjologiczną, a na te czas zawsze powinien sie znaleźć.

Po części masz słuszność.Wszystko zależy od osobowosci.Mam przyjaciół którzy do ślubu (3 lata ) czekali na rozpoczecie współżycia. Teraz są 8 lat po ślubie i układa im sie wspaniale a seks nigdy nie był dla nich priorytetem. Mówią o tym otwarcie kiedy rozmawiamy na takie temety. Ale myslę że sukces tkwi w fakcie iż się dobrali pod tym względem.

27

dokładnie seks jest ważny, ale nie najważniejszy. Trzeba rozumieć potrzeby innych.

28

pod tym względem trzeba się dobrać.
ja i mój Misiek lubimy często. wink

29

Widzę same demonki sexu na forum siedzą ;-]

30

Ja należę do mniejszości,której wystarczy trzy razy na tydzień tongue

31

Ja kocham się kochać,a zwłaszcza ze swoim facetem smile my możemy nawet codziennie :] moim zdaniem nie jest to dziwne smile

32

no niktórzy moga kilka razy dziennie, a  czasami wcale.
to zależy.

33

No tak, zależny od ludzi, środowiska, nastroju, możliwości.. Pytanie tylko czy tak częste uprawianie sexu nie doprowadzi do rutyny?

34

Ponoć najlepszy sposób na NIE-RUTYNĘ: Za każdym razem zaczynać od innej pozycji smile

35

a ja z moim chlopakiem kocham sie codziennie po kilka razy, nieraz jesteśmy w stanie cąłą noc zarwać na rózne zabawy ( dodam ze jesteśmy ze sobą juz 5 lat  a mieszkamy razem od 3 lat )

36

Ja się z moim kochałam, bo już nie jestem z nim (ale to inna bajka), bywało tak, że nawet 3 razy w ciągu jednej nocy, oczywiście nie zawsze, bo chyba by nie dał rady heheh, ale dosyć często jak się tylko z nim widziałam.

37

Kociaczku... Rozumiem, ze nie pracujecie, nie uczycie sie, nie macie dzieci i w ogole niczym innym sie nie zajmujecie... Bo wiesz, w dzień trzeba miec czas, a noce w koncu odespac... Chyba, że mowisz o 5-minutówkach w ciagu dnia. Co zreszta tez wymaga niezlego zgrania. I co, tak CODZIENNIE, everyday?

38

moj facet pracuje, ja sie ucze (dobrze) i wiele mamy zajec w ciagu dnia, nie mieszkamy razem i praktycznie codziennie kochamy sie ze dwa razy , oczywiscie sa dni, ze nie kochamy sie wcale... ale nieczęsto. i co Silke to coś dziwnego ?

39

Dziwne nie, ale dla mnie niecodzienne. Generalnie, z tego co się orientuję, żadna ze znanych mi par (osobiscie) nie kocha się tak często, a tu, jak juz wczesniej wspomnialam same demonki... Moze po prostu nie-demonki nie zabieraja glosu smile

40

patus napisał/a:

Ja kocham się kochać,a zwłaszcza ze swoim facetem smile my możemy nawet codziennie :] moim zdaniem nie jest to dziwne smile

a co z innymi też czasem? tylko nie kochasz a lubisz? .. jakoś to dziwnie brzmi. tak zrozumiałam i albo maiłas to na mysli albo jestem głupia hmm

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

41

codziennie jezeli jest taka mozliwosc,gora 2 razy dziennie;D

42

ja jestem z moim M od lat 5 , od 3 razem mieszkamy, jestem aktywna seksualnie od lat 4. i my mozemy kochac sie 6 razy dziennie a czasami jest nawet tydzien kiedy nie ma nic. To zalezy glownie od samopoczucia. czasami jest tak,ze mam zły dzien ,jestem zestresowana i wlasnie seks mi pomaga, a czasami w takiej samej sytuacji wrecz przeciwnie-nie daje rady.

a i seks wg mnie jest najlepszym lekarstwem na grype smile powaznie.

a poza tym to : seks czekolada i papierosy !!!

43

ja sie z moim kocham 3 razydziennie smile  Misiu Ko0ocham CIEEE :**

44

Dziewczyny i nie nudzi wam się kochać często? smile Tylko nie mówcie, że jestem za stara smile bo w waszym wieku też nie miałam za bardzo ochoty na seks sad

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

45

ja po prostu to lubie. bardzo. sprawia mi to przyjemnosc, mojej drugiej polowie takze.

46

A ja aż nie odczuwam z tego takiej wielkiej przyjemności...ale za to za 8 miesiecy czekaja mnie wielkie przyjemności(mam taka nadzieje)

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

47

Ja ze swoim chłopakiem kocham się 4-5 razy w tygodniu gdyż on bardzo późno wraca z pracy. Jak idzie do pracy na 8 rano i wraca nawet czasami o 24 w nocy to niestety ja już śpię. sad

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

48

wczesajka napisał/a:

a poza tym to : seks czekolada i papierosy !!!

4ever !!!!!!!!!!! big_smile

49

ja kocham sie 2 razy dziennie rano przed pracą i wieczorkeim kilka razy:)

Miłość to taki stan, w którym szczęście drugiej osoby jest podstawą Twojego szczęścia:)

50

wczesajka napisał/a:

my mozemy kochac sie 6 razy dziennie a czasami jest nawet tydzien kiedy nie ma nic. To zalezy glownie od samopoczucia.

otoz to:)

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

51

u mnie to zależy od tego czy mamy warunki wink ale jak mamy całą noc dla siebie to tak około 3 razy się zdarza, a potem jeszcze na dzień dobry czwarty; sexu nigdy dość big_smile   uwielbiam... wink a potemprzytulamy się i tak leżymy i nawet nie trzeba nic mówić. Wystarczy być..

52

piegusek zazdroszczę Ci smile bo mój Misiek uważa żę on jest od spania,i w środku nocy nigdy nie da się na nic go namówić. a zresztą on śpi jak zabity,2 minuty  leżenia w łózku i on już zasypia,ze spaniem to on nie ma problemów czy to jest rano,południe czy noc. Nawet się często kłócimy o to bo on nawet w nocy się do mnie nie przytuli,jak zasypiamy to tak ale potem odwraca się dupcią i koniec tego dobrego smile Raz na śnie mu palicha w tyłek wsadziłąm bo mi się nudziło i spać nie mogłąm to nawet nie poczuł smile a drugi raz na śpiącego mu loda zaczełam robić smile no i nic odwrócił się i nawet się nie przebudził.

53

anioleczek, jakby słyszała historię o moim W. tongue W nocy odkręca się plecami, czuje tylko jego pupę smile Ale z tym "zaskoczeniem" w nocy, to dobry pomysł, muszę go wypróbować big_smile :d

54

u mnie to bywa róznie z sexem,w jedym tygodniu kochamy się 4 razy ,a w drugim 1-2 dni.

55

ja nie mam dobrych warunków do częstego współżycia, choć bym chciała. nie mieszkam ze swoim chłopakiem. staram sie jednak zachowywać równowagę i uprawiemy seks [staramy sie] raz, dwa razy na tydzień. kiedy jest dzień\noc kiedy jesteśmy sami, to wtedy całą noc szalejemy pieszcząc się nawzajem. wink

` Only honest . - That`s all, to be happy. smile

Posty [ 1 do 55 z 190 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ile razy na tydzień, na dzień się kochacie ze swoim partnerem ?? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018