Okulary przeciwsłoneczne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Okulary przeciwsłoneczne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

1

Temat: Okulary przeciwsłoneczne

Nadchodzi lato - tak więc okularki staja się coraz modniejsze:) Jakie najbardziej Wam się podobają? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Okulary przeciwsłoneczne

Mnie najbardziej podobają się okulary pilotki. Zawsze mam problem ze znalezieniem idealnych, bo mam jakąś dużą głowę tongue Kupiłam kiedyś jedne na allegro i służyły mi długo, a teraz mam drugie, nie są jeszcze moim ideałem, ale cały czas szukam smile

3

a ja kupiłam swoje rok temu w jakiejś drogerii i noszę je do dziś mimo, że do kształtu twarzy nie bardzo pasują. Wystarczy że są ładne smile Mi to odpowiada.
Mają białe rameczki.

4

Ja też mam jedne swoje ulubione. Te same od ok 5-6 lat. Ale jest jeden problem techniczny: mam długie rzęsy i jak je pociągnę maskarą, to mi sie zawijają o szkiełka, więc nie noszę wink A szkoda, bo czasem słoneczko tak daje po oczach, że nie sposób wyrobić. No ale nie zamierzam obcinać rzęs, żeby móc nosić okularki big_smile

Daj spokój wspomnieniom. Daj się ponieść marzeniom...

5

Aviatorki i klasyczne wayfarery- to moje ulubione fasony okularów. Aviatorki już mam, pora na RB;)

6

Ja właśnie zastanawiam się dosc mocno nad aviatorami:) Są po prostu świetne:) Tylko, czy z drugiej strony za dużo osób w takich nie chodzi...?

7

aviatorki - mmm one są piękne smile musze se takie jak najszybciej sprezentować :> tez mi się zdawało, że sporo osób w nich chodzi ale nie jest tak wcale smile

8

mnie się podobają pilotki, ale niestety nie mogę ich nosić. Mam swoje okularki przeciwsłoneczne od kilku lat te same - fajne są, styl uniwersalny. Mam wadę wzroku, jestem krótkowidzem i w okularkach muszę mieć szkła korekcyjne. gdybym miała co roku sprawiać sobie nowe, poszłabym z torbami wink

9

Ja wybieram klasyczne okulary muchy co prawda aviatorki też są świetne, ale jak dla mnie za dużo osób je nosi. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

10

Znalazłam fajne Ray Bany RB3025 002/58 AVIATOR. Takie tradycyjne:) Tanie nie są... ale z drugiej strony: to Ray Bany!:D

11 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-06-16 11:45:01)

http://img121.imageshack.us/img121/4263/okularyu.jpg
Ja mam takie , tylko ze po bokach kwiatki.
Aviatorki sa fajne , tylko nie kazdemu pasuja niestety , a kupilabym sobie.

?-my only love

12

Ja mam takie ładne nawet te okulary ale w dalszym ciągu szukam takich które mi będą pasowały do twarzy że nie będę wstydzić się ich nosić na twarzy bo te obecne mam na głowie sa duże . Mam jeszcze jedne co były modne parę lat temu z małymi szkiełkami nawet też są ładne ale to jeszcze nie to. Rok temu widziałam takie w paski podobne do żaluzji i były w różnych kolorach ale nie w moim typie bo jak się opali na twarzy to oczy zostaną w paski.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

13

ja nie mogę sobie jakoś tego lata dobrać:/ podobaja mi się takie jak ma fammefatale, ale niestety nie pasują do  mnie, ogromne muchy też odpadają, więc zapewne znajdę jakies pod koniec lata:P

14

Mudiwa - jeśli masz problem z dobraniem okularów, to polecam Ci WAYFARERY - one pasują KAŻDEMU:)

15

Creska napisał/a:

Mudiwa - jeśli masz problem z dobraniem okularów, to polecam Ci WAYFARERY - one pasują KAŻDEMU:)

Czyli te na zdjeciu tongue

?-my only love

16

Egzakli:)

17

wiolcis napisał/a:

aviatorki -  smile

Jakie to są te okularki?

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

18 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-06-18 16:27:27)

http://img171.imageshack.us/img171/6407/aviatorki.jpg
takie smile

?-my only love

19

aviatarki fajne sa ale nie pasuja do mojej twarzy wink
mam w stylu tych co fammefatele.

20 Ostatnio edytowany przez Creska (2011-06-28 11:50:33)

Hm... Podejrzewam, że tak źle nie wyglądasz;) Ale jesli Ci się nie podobaja, to proponuje WAYFARERY:D Tak jak wcześniej pisałam... One pasuja kazdemu smile

21

Ja sprzedaje okulary przeciwsłoneczne wink Najmodniejsze są kujonki, białe muchy i pilotki xD

Never, never give up wink

22

Nigdy nie miałam okularów przeciw słonecznych, zupelnie zadne nie pasują do mnie, w zadnych nie jest mi do twarzy tongue

"Każdy w którymś momencie życia musi dokonać wyboru, czy chce pozostać w zastanym świecie , który może być bezpieczny, ale narzuca pewne ograniczenia, czy też przeć do przodu, często przekraczając granice zdrowego rozsądku, ku własnemu miejscu, nieznanemu i niezbadanemu."

23

Sarenka napisał/a:

Ja sprzedaje okulary przeciwsłoneczne wink Najmodniejsze są kujonki, białe muchy i pilotki xD

kujonki?jak wyglądają? tongue

24

wiolcis napisał/a:
Sarenka napisał/a:

kujonki?jak wyglądają? tongue

Niczym "Ula brzydula" - z tego co się orientuję:)

25 Ostatnio edytowany przez wiolcis (2011-06-30 16:00:18)

yh chciałam wstawić zdjęcie ale mi nie wyszło... ale już wiem o co chodzi :PP zmyliło mnie tylko to że zostały wymienione jako przeciwsłoneczne smile

26

fammefatale napisał/a:

http://img121.imageshack.us/img121/4263/okularyu.jpg
Ja mam takie , tylko ze po bokach kwiatki.
Aviatorki sa fajne , tylko nie kazdemu pasuja niestety , a kupilabym sobie.

Mam podobne, z zewnątrz czarne od środka różowe. smile Cudne!

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

27

ja tego lata zaopatrzyłam sie w piekne, oldschoolowe lenonki smile z jednej strony podeszlam do tego sentymentalnie - te okulary przypominaja mi dziedzinstwo, z drugiej strony bardzo powaznie, bo  szkla maja UV. smile)

28

Witam. Ja kupiłam swoje pierwsze AVIATORKI od RAY BAN w sklepie internetowym mozartoptyk.pl w dobrej cenie i oryginalne.

29 Ostatnio edytowany przez moNniaaaa (2012-04-24 10:28:53)

Ja zaopatrzyłam się w okulary podobne do tych:
http://img844.imageshack.us/img844/1750/ivisagevs14bokularyprze.jpg
tylko maja drobne kryształki po bokach smile.
Ale pewnie szybko kupię sobie nowe, bo często mi się łamią w torebce sad

Dum spiro, spero

30 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-04-28 22:19:26)

Ja mam takie okrągłe okulary, średniej wielkości, czarne, ale chyba nie bardzo mi jednak pasują, bo mam okrągły typ twarzy. Dlatego teraz chyba będę wybierać bardziej kanciaste. Ja mam chyba podobne jak wstawiła femmefatale w tym wątku.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

31

Co myślicie o okularach marki REVLON. w klubie zakupowym Mi Momento mają kurcze mega obniżkę prawie 70% no ale jeszcze tylko 3 dni. marzyłam zawsze o oryginalnych, zdrowych, profesjonalnych okularach p.słonecznych. i chyba nie ma się co dłużej zastanawiać...

32

A ja mam problem z okularami przeciwsłonecznymi, bo noszę korekcyjne a soczewki mi nie służą...I zastanawiam się ostatnio nad kupnem korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych u optyka. Co o tym myślicie? Warto wydać parę groszy więcej  cieszyć się słońcem. Bo szczerze mówiąc, trochę irytuje mnie to ciągłe mrużenie oczu...:)

33

Zakochałam się w tych, sa cudowne! http://privore.com/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/370x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/m/m/mmj200-61a-v0.jpg

34

mania_20 napisał/a:

A ja mam problem z okularami przeciwsłonecznymi, bo noszę korekcyjne a soczewki mi nie służą...I zastanawiam się ostatnio nad kupnem korekcyjnych okularów przeciwsłonecznych u optyka. Co o tym myślicie? Warto wydać parę groszy więcej  cieszyć się słońcem. Bo szczerze mówiąc, trochę irytuje mnie to ciągłe mrużenie oczu...:)

No jasne, że warto;) Jeśli tylko optyk dobierze Ci odpowiednie szkła, to jest to super rozwiązanie smile

35

Okulary są fajne, ale ja od dwóch miesięcy chodzę w soczewkach i czuje się świetnie. Fajnie są dobrane odpowiednio. Jest super;)

36

Zależy jaki masz kształt twarzy. Na szerszych dobrze prezentują się kocie oczy. Na drobnych twarzach ciekawie wyglądają clubmastery.

Dobieram [tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora] do kreacji oraz do kształtu twarzy.

37 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-09-24 12:36:59)

mi się najbardziej podobają w kształcie kociego oka i chyba najbardziej pasują do mojej twarzy a mam dość małą- swoje mam z spam i jestem zadowolona

38 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-09-27 14:30:59)

chyba najlepiej skorzystać z pomocy w salonie, ja zawsze myslalam, ze dobrze mi w okrągłych np lenonkach a tu mój swiat runął, bo Pani pokazala jak obrze moge wygladac w kocich big_smile teraz mysle ze jesienia bedzie duzo promek na okulary przeciwsloneczne, dla mie najwiekszy wybor jest w pSPAM  smile

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Okulary przeciwsłoneczne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018