Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

Witam,
Czy któraś z Was słyszała może o jakiś fajnych, mało spotykanych zabiegach, aparatach pielęgnacyjnych? Studiuję kosmetologię i mam temat takiej pracy.... Pomóżcie smile
Muszę napisac coś na temat Thermal Shaper, Diamond Peel, Żelazko Antycellulitowe, Żelazko Przeciwzmarszczkowe? Może któraś miała do czynienia? z takimi urządzeniami pielęgnacyjnymi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

A i jeszcze Goolden Spoon smile

3

Ja czytałam o laserze Fraxel cytuję: obecnie najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny sposób odmładzania i usuwania defektów skóry. Więc do pracy z pewnością się przyda.
Poniżej dołączam artykuł:

moda.na14.pl/joomla1/index.php?option=com_content&view=article&id=365:fraxel-odejmie-ci-lat&catid=53:uroda&Itemid=118

4

Witaj! Ja miałam do czynienia z żelazkiem antycellulitowym smile Działa na zasadzie masażu próżniowego i muszę przyznać, że... działa smile Fakt, że po 1 zabiegu cellulit nie zniknie natychmiast, szczególnie, jeśli jest znaczny, ale kilka zabiegów czyni cuda, żaden balsam tak nie pomaga...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021