Depilacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Depilacja

Czy zna ktoś jakieś dobre kremy do depilacji bikini? Zależy mi na takich co włoski po nich słabną, aż po którymś użyciu przestają wyrastać ?

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Depilacja

Nikt mi nie pomoze ?:(

3

Była o tym mowa w dziale o depilacji miejsc intymnych ale osobiście wiem że to nie kwestia kremu tylko twojej skóry i włosów .

ja używałam veet, ale byłam zachwycona. wszystkie te kremy śmierdzą, co mnie bardzo od nich odrzuca

biedronka morderca ]:-P

5

a działanie jak ?

6

ja się jedynie spotkałam z reklamą depilacji laserowej
Ponoć właśnie za jej pomocą włoski nie odrastają nawet przez rok.
Więc i może warto tę opcję wziąć również pod uwagę.

7 Ostatnio edytowany przez AGA07577 (2008-12-29 18:10:59)

Jeżeli chodzi o kremy to stosowałam je dość dawno,ale polecam depilatory Braun-a,włoski odrastają dopiero po 3 tygodniach , na początku to troszkę bolesne ale potem to:PIKUŚ:Ale mam prozbę co robic?  jakie kremy stosowac gdy włoski wrastają się i wychodzą krosty?Wygląda to okropnie przez kilka dni!

8

AGA07577 - peeling przed depilacja i nawilzanie po - powinno pomoc - jeżeli juz to robisz to zmien moze rodzaj (?)

generalnie odnosnie kremow depilacyjnych to zaden na mnie nie dzialal, pozostalam przy zwyklej golarce, kiedys kupie depilator big_smile

dam radę

9

Ja jestem za woskiem. Depilacja trwa krótko i długo nic nie odrasta. Kremy sa podobno nie zdrowe, bo składniki chemiczne wnikają w skórę. ale może dzis juz maja mniej toksyczny skład.
Depilacja laserowa jaknajbardziej. Jeśli mas zjasne włoski to 2-3 zabiegi wystarczą. Tylko koszty wysokie.

10

Dobre są kremy do depilacji z miodem xD
świetnie łagodzą podraznienia...

"Nic tak ludzi nie łączy jak wspólne przeżycia - te dobre i te złe"

11

Bielenda. też wypuściła świetny krem do depilacji. I z tego co wiem nawet alergików nie uczula a to ważne:)

12

Ale czy depilator nie jest za 'ostry" do okolic bikini?

13

Zalezy dla kogo..niektórzy sobie depilują okolice bikini, ale jak ja próbowałam, to nie wyszzło, bo strasznie mnie bolało
z nogami nie miałam problemów, ale "na dole" było trudniej. Ale warto spróbować, najwyżej zrezugnujesz

"Nic tak ludzi nie łączy jak wspólne przeżycia - te dobre i te złe"

14

raz zrobiłam woskiem to miałam okropne sincie nie mowiac o bólu wiec chyba nie bede ryzykowac ...

15

Na mnie nigdy nie działały takie kremy do depilacji, testowałam nie jeden i zupełnie nie było efektów.
Faktycznie depilacja laserowa u mnie zadziałała najlepiej. I w porównaniu do efektów cena nie jest taka wysoka. A jak nie to, to pozostaje depilator

16

i jaka jest cena takiej depilacji laserowej?

17

karina77 napisał/a:

ja płacę 250zł za zabieg.
Jeśli idziesz tam pierwszy raz to jest troszkę drożej - ale np. wtedy najlepiej iść ze znajomymi - wtedy jest dość porządna zniżka - około 200zł na zabieg. Więc warto.
Ale sprawdź sobie najpierw czy będzie to dla Ciebie efektywne - wiesz, różne osoby, różny efekt.
Możesz się e-mailowo skontaktować z ekspertem mojego salonu - ja tam chodzę - Pytanie do eksperta na ich stronie dermed (pl)

18

Depinay dziekuje za info smile

19

nigdy nie wydepiluje sobie woskiem bikini smile !!!!!!!!!!! chyba nigdy się nie doważe.

20

Depinay napisał/a:
karina77 napisał/a:

ja płacę 250zł za zabieg.
Jeśli idziesz tam pierwszy raz to jest troszkę drożej - ale np. wtedy najlepiej iść ze znajomymi - wtedy jest dość porządna zniżka - około 200zł na zabieg. Więc warto.
Ale sprawdź sobie najpierw czy będzie to dla Ciebie efektywne - wiesz, różne osoby, różny efekt.
Możesz się e-mailowo skontaktować z ekspertem mojego salonu - ja tam chodzę - Pytanie do eksperta na ich stronie dermed (pl)

mam pytanie,tylko rposze się nie smiać- czy nie wstydzisz się? góre to jeszcze pallicho a co z wargami? też sie tak depiluje i robi to kosmetyczka? ja bym się chyba krepowała chociaż nie należe do nie wiadomo jak wstydliwych,przed ginekologiem wogóle się nie wstydze ale czy przy kosmetyczce?! ale żeby to dokładnie wygolić to wargi trzeba odchylić itp?

21

Veet dla skory wrażliwej z rumiankiem lub aloesem
Dobry jest tez Tanita

22 Ostatnio edytowany przez kosmitka (2009-09-30 11:58:01)

Osobiście jestem za depilacją laserową.
Nowe metody nie są bolesne, a przynajmniej problem jest z głowy na dłuższy czas smile
Może koszt jest większy, ale efekt zdecydowanie milszy dla oka i przyjemniejszy w dotyku na dłużej.
Używałam wcześniej wosku, ale jest on zdecydowanie mniej przyjemny niż 
depilacja laserowa.W Warszawie, gdzie mieszkam jest mnóstwo salonów gdzie robi się takie zabiegi, więc
warto się dobrze wypytać o to jakie metody są używane smile

23

ja uzywam kremu do depilacji eveline i jestem zadowolona.Trzymam go 10 min,a pozniej zbieram dokladnie szpatulka.Wiadomo,ze troche smierdzi,ale pozniej wloski wyrastaja slabsze.Trzeba tylko uwazac,zeby nie zajechac kremem 'tam'.Wiec reszte dogalam maszynka.Efekt rewelacyjny.

24

ja tam jestem za woskiem , fakt faktem boli ale efekty sa wiec nie wyobrażam sobie życia bez depilacji woskiem.......

25 Ostatnio edytowany przez Klementyna84 (2009-10-26 17:21:12)

Ja po tym jak przeczytałam artykuł Epilacja od A do Z na portalu estemedia, to jestem fanką epilacji laserowej. Uważam, że ta metoda jest warta uwagi...pieniędzy i małych poświęceń wink

26

Ja też sobie zrobiłam laserkiem i z głowy  smile)))

27

Kremów zdecydowanie nie polecam. Sama planuję skusić się na laser bo to komfort i wygoda na dużo dłużej. Aktualnie używam depilatora.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018