nie chce znowu zdradzić...błagam o wsparcie! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie chce znowu zdradzić...błagam o wsparcie!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: nie chce znowu zdradzić...błagam o wsparcie!

Witam wszystkich. Mam 20 lat i problem który bardzo mnie męczy.  Dotyczy to relacji z facetami .
     Od roku mam cudownego faceta, myślimy nawet o tym żeby razem zamieszkać . Początkowo bałam się z nim być bo wiadomo było ze co chwile zmienia panienki i jest typem Casanovy .Jednak zaryzykowałam i jestem pierwszą z która jest tak długo , bardzo się przy mnie zmienił.

Mimo to nie potrafię zrozumieć swojego zachowania. Ostatnio poznałam dużo nowych ludzi i większość z nich to faceci . Jako że zawsze lepiej dogadywałam się z facetami ( koleżanek miałam mało ale takie od serca) , tak i tym razem świetnie się czuje w ich towarzystwie i oni w moim . Jednak nie będę ukrywać że lubię flirtować , mimo to nie mam na celu związania sie z żadnym z nich jedynie traktuje to jako. . no właśnie ciężko to nawet nazwać.  Chyba dowartościowanie się .. Nadal "leczę się" z bardzo niskiej samooceny spowodowanej  wieloletnim trądzikiem , noszeniem okularów. Prawie zawsze czułam się gorsza,  brzydka i nielubiana . A za każdym razem gdy jakiś facet się mną zainteresuje ... to robię wszystko żeby jak najwięcej komplementów usłyszeć , zeby mnie przytulił,  itd. Ostatnio  przestałam to kontrolować i bardzo zraniłam pewnego faceta, który sądził ze coś z tego będzie .. (miałam w tym czasie kryzys z moim chłopakiem ) jednak ja nie chciałam z nim być .

Z chłopakiem się pogodziłam,  wszystko  jest cudownie ..obiecałam sobie ze od tego momentu nigdy więcej czegoś  takiego nie zrobię! A tu nagle drugi kolega który jest ewidentnie mną zainteresowany . Ostatnio byłam z nim na imprezie wiadomo alkohol ,  nocowaliśmy u koleżanki . spalam z nim na jednym łóżku , zaczął mnie przytulać i całować . Z jednej strony wcale tego nie chciałam , bo jak myślę o moim chłopaku to czuje się najgorsza ..  ale nie potrafię się oszukać ze nie jest to przyjemne (a wiadomo ze w stałym związku "chemia" z czasem nie jest tak silna jak na początku ). Do niczego więcej nie doszło , jednak nie potrafiłam się oprzeć żeby nie spać przytulona do niego . W takich momentach bardziej myślę o tym żeby mnie przytulił niż żeby uprawiać sex  ( na to bym sie nie zgodziła) .

W swoim życiu miałam  kilka takich właśnie  sytuacji ...a co najgorsze ostatnio miałam parę pod rząd .. okropnie się z tym czuje  zarówno w stosunku do mojego chłopaka co i do kolegów, bo im wcale nie zależało żeby mieć "panienkę na raz" tylko liczyli na cos więcej . Wygląda to tak ze traktuje ich jak zabawki .. ale  ja wcale tego nie chce.. nie panuje nad tym  i nie wiem co mam robić . Nie potrafię spotkać się z moim chlopakiem i udawać ze nic się nie stało ..ale nie mogę mu o tym powiedzieć .. Chociaż wiem ze najlepszą karą by było gdyby się dowiedział i mnie zostawił . Zawsze się panicznie bałam ze mnie chłopak zdradzi . .byłam zazdrosna o każdą koleżankę a sama to robię ... Chciałabym to wszystko zostawić za sobą i gdzieś uciec i zacząć od nowa .. jednak tych kolegów widuje prawie codziennie..i naprawdę sama sobie z tym nie radze..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie chce znowu zdradzić...błagam o wsparcie!

Robisz to, bo tak bardzo boisz sie że Cię zostawi iż sama wolisz doprowadzić do rozpadu tego związku.

3

Masz problem i poki nie uswiadomisz sobie co jest przyczyna ,bedzie Cie to przesladowalo .Twoje pragnienie akceptacji jest silniejsze od Ciebie.Musisz uwierzyc w siebie ,poprostu pokochac sie.Nie szukaj potwierdzenia swojej atrakcyjnosci w ramionach kazdego napotkanego faceta.Pamietaj kazdy facet zna wiele pieknych slow ale przed a po poprostu zapomina ze istnieja,

4

Dzięki za odpowiedź smile

5

Pisze się dużo o tym że my kobiety nie możemy poradzić sobie w związku z mężczyzną nie rozumiemy ich- a często  kochamy i jesteśmy nieszczęśliwe. I tak jest w moim przypadku. Teraz jestem już starszą osobą ale z tego co widzę kiedyś nie było teorii pisanej na papierze o mężczyznach. I nigdy by mi nie przyszło do głowy że mężczyzna jest to bardzo prosto skonstruowany człowiek tylko trzeba go kształtować od samego początku związku ale trzeba tez znać ich - bo my jesteśmy bardzo wrażliwe i w tej wrażliwości źle odbieramy sygnały mężczyzn.Mówiło się i mówi (nieładnie ale to prawda ) że mężczyzna jest skonstruowany prosto jak cep .

swoim zachowaniem doprowadzisz do tego, że on nakryje Cie na zdradzie i rzuci i będziesz sobie mówiła, że wiedziałaś od początku, że tak będzie i to on jest zły.

Koledzy, to koledzy z nimi się kumpluje, a nie umawia na randki i pamiętaj o tym. Sama się zastanów czym ten Twój stały związek jest? Czego chcesz Ty, a czego Twój chłopak.
I na koniec: radzę używać rozumu, nawet kiedy będziesz chciała się tylko przytulić do obcego faceta

7

leczysz sobie kompleksy kolegami...

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

8

Postaraj sie za kazdym razem kiedy przyjdzie ci ochota na flirt pomyslec o swoim chlopaku, o tym jak on by sie czul widzac to wszystko i staraj sie postawaic na jego miejscu, moze to pomoze...badz dla siebie konsekwentna!

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

9 Ostatnio edytowany przez un hombre (2008-11-26 15:40:08)

Pomysl jak ty bys sie czula, gdyby on leczyl tak swoje kompleksy...

Jak dla mnie to to jest dziecinne zachowanie, moze zostaw chlopaka, wyszalej sie, dowartosciuj i dopiero jak juz dojrzejesz emocjonalnie, to przyjdzie czas na zwiazek?

Nie mowie tego zlosliwie, po prostu na wszystko przychodzi pora i moze ty jeszcze nie jestes gotowa na jakis powazny zwiazek?

"Milsza mi niebezpieczna wolnosc, niz bezpieczna niewola."

10

dokładnie, weź się postaw na jego miejscu .
fajnie ?

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

11

oazuu napisał/a:

dokładnie, weź się postaw na jego miejscu .
fajnie ?

Gdyby było fajnie to bym o tym nie pisała , i dalej się "świetnie" bawiła .

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » nie chce znowu zdradzić...błagam o wsparcie!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018