Po bliższym poznaniu dziewczyny tracą zainteresowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Po bliższym poznaniu dziewczyny tracą zainteresowanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-04-06 11:34:08)

Temat: Po bliższym poznaniu dziewczyny tracą zainteresowanie

Hej laseczki wink. W życiu powtórzyła mi się już nie raz, nie dwa pewna sytuacja z kobietami, której za nic nie mogę zrozumieć. Zasadniczo wygląda ona tak...

Poznaję dziewczynę. Na początku jest całkiem fajnie, czasami nawet coś iskrzy. Po czasie (Z reguły jak okaże swoje zainteresowanie) jej się odmienia i dochodzi do jakże niesamowitego wniosku, że lepiej jak zostaniemy przyjaciółmi. Słysząc to albo widząc, że znika zainteresowanie mną jako chłopakiem/kochankiem robię to co według mnie każdy szanujący się facet powinien zrobić, czyli zrywam znajomość bo pseudo przyjacielem być nie chce. No i w tym momencie dzieje się rzecz najbardziej dla mnie niezrozumiała bo laska nalega (Czasem wręcz nachalnie) byśmy dalej się spotykali i nie zrywali kontaktu, mimo że nie czuje do mnie żadnej chemii.

W tym miejscu proste pytanie. Na co jej jestem dalej potrzebny? Gdyby chodziło o jedną dziewczynę to bym nie pisał tego tematu ale jest to w kółko powtarzający się schemat. Doskonale rozumiem, że facet dostępny jest mniej atrakcyjny. Mogę zrozumieć, że trochę jej się nawet podobam ale nie do tego stopnia by ze mną chodzić. No ale skoro tylko mnie lubi to po co to dalej kontynuować? Jak to widzicie wy dziewczyny? Po co potrzebni są wam koledzy/przyjaciele po stronie męskiej? Zwłaszcza dziwi mnie ta nachalność i upieranie się bym nie zerwał znajomości. Miałem nawet sytuację, że laska prawie płakała jak mówiłem, że nie chce się dalej z nią widywać mimo, że od paru dni chodziła już z innym. Dla mnie to niepojęte.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po bliższym poznaniu dziewczyny tracą zainteresowanie

Trafiasz na kobiety, które po tym, jak zdały sobie sprawę, że mogą Ciebie "mieć", zainteresowanie mężczyzną, tj Tobą spada. Myśli, że nadal będziesz o nią zabiegał, natomiast gdy jest odwrotnie, czyli nie ma już zainteresowania z Twojej strony jej osobą, dana kobieta znów czuje, że chce o Ciebie zabiegac...
Z kolei, jeśli chodzi o tą, która płakała, że zrywacie znajomośc i miała chłopaka, może chciała mieć Ciebie jako osobę "zapasową", na wszelki wypadek, gdyby nie wyszedł jej związek z obecnym partnerem? smile

3

Zgadzam sie z tym co napisala poprzedniczka..albo dziewczyny nie sa zainteresowana facetami na dluzszy czas...:)
..moze nie chcialy sie angazowac..:)
Ale prawda kobieta jednak lubi zdobywac..i byc zdobywana ale nie do przesady...:)
Ach..te kobiety..:):)

Kochac to nie znaczy zawsze to samo...:)

4

Poza tym, byc moze przedstawiasz dla nich wartosc jako kolega, przyjaciel a nie mezczyzna. Dlatego tez nie zawsze chce rezygnowac z kontaktow z Toba, uwazajac, ze jestes wartosciwa osoba.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

5

Bullinka i to jest właśnie coś o czym chętnie podyskutował bym dłużej. Co to znaczy, że facet może nie przedstawiać wartości jako mężczyzna? Jak mi kobieta się nie podoba, albo podoba tylko trochę to rezygnuję ze znajomości z nią, ewentualnie zachowuje dystans i traktuje ją tylko jak koleżankę. Gdyby chciała z tego powodu zerwać znajomość to bym się przed tym za specjalnie nie bronił. Tymczasem po co kobiecie wartościowy przyjaciel?

6

Wartosciowy przyjaciel czy wartosciowy czlowiek?

Wartosciowy czlowiek potrzebny jest do normalnego funkcjonwania, ksztalowania relacji z otoczeniem dalszym i blizszym.

Wartosciowy przyjaciel to ktos, kto poproszony o pomoc zrobi wszystko, by pomoc, nie oczekujac niczego w zamian i nie szukajac w tym podtekstu seksualnego. Ktos, kto chetnie uzyczy swojego meskiego punktu widzenia roznych spraw, kto rozjasni niewiedze na jakis temat, chocby najbardziej osobisty.

Przyjaciel i wartosciowy czlowiek nie zawsze idzie w parze z atrakcyjnoscia seksualna. Coz z tego, ze ktos Ci sie podoba, gdy stwierdzasz, ze wasze relacje nie moga przekroczyc pewnych granic? Dziewczyny zatrzymuja sie na tym etapie i nie moga go przekroczyc.

To tak w skrocie. Cos konkretniejszego Cie intreresuje?

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

7 Ostatnio edytowany przez zgrzyt (2011-04-08 17:55:46)

Wiem, że to pytanie będzie śmieszne ale dlaczego wy kobiety nie możecie przekroczyć tej granicy? Co sprawia, że tego typu przyjaciel staje się dla was wręcz aseksualny? Zawsze myślałem, że to przyjaciel jest tym z którym kobieta powinna (Przynajmniej w teorii) planować coś więcej. Tym czasem przyjaźń jest czymś co od strony was kobiet całkowicie blokuje dalszy rozwój relacji. Zastanawia mnie dlaczego? Dlaczego prędzej zaczniecie chodzić z jakimś pierwszym lepszym chamem lub kimś kogo dopiero poznałyście a z przyjacielem za cholerę byście nie chciały? Na bank nie chodzi tylko o atrakcyjność seksualną czy o wygląd.

8

zgrzyt

Jeśli dziewczyna mówi wprost, że interesuje ją tylko przyjaźń i spotykacie się dość często to tak jest! Jeśli natomiast mówi o przyjaźni i automatycznie urywa kontakt to podobasz jej się ale coś musiało się stać, może nie czuje akceptacji z twojej strony. Jedno jest pewne jak jakikolwiek kontakt z Tobą przychodzi jej z łatwością to raczej jej nie interesujesz. Gdy podobasz się dziewczynie to ma problemy z wysłowieniem się przy Tobie:D A skąd wiem? bo rzadko mi się ktoś podoba ale jak jakiś chłopak mi wpadnie w oko to nagle w jego obecności nie wiem jak się nazywam i gadam głupoty:) Nawet jak znamy się dość długo i często się widujemy. Pozdrawiam...

9

Co kobieta to inna reakcja,
Ja zawsze gdy ktos mi sie podobal to mialam tysiace rzeczy do powiedzenia. NIeraz rumience, trzesace sie rece, walenie serca... jednak zawsze potrafilam sie pozbierac i potrafilam zablysnac, zaciekawic... zdobyc smile

Dlaczego jesli przyjaciel ma byc przyjacielem przestaje byc obiektem seksualnym? Proste: przyjazn jest rzecza bez skazy, mozna mowic o wszystkim, nie zastanawiac sie co sie mowi itd.

Jesli przekroczy sie przyjaz-seks-wowczas mimo wszystko wystepuja pewne blokady. Chyba, ze ma to byc tylko seks, ale wowczas takze nie ma tu mowy o przyjazni.

Przyjazn jest aseksualna, czysta, wolna od zastanawiania sie czy powiedziec o czyms itd

10

Z tego co zrozumiałem, to w momencie w którym zaczynasz z kimś "chodzić", przestajecie być dla siebie przyjaciółmi, a zaczynają się niedomówienia, podejrzliwość, zazdrość, niepewność i drobne kłamstewka ??

Asato ma sat Gamaya

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Po bliższym poznaniu dziewczyny tracą zainteresowanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018