co zrobic . dlugi zwiazek? prosze o pomoc poniewaz jestem bardzo mloda - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » co zrobic . dlugi zwiazek? prosze o pomoc poniewaz jestem bardzo mloda

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-04-05 10:51:10)

Temat: co zrobic . dlugi zwiazek? prosze o pomoc poniewaz jestem bardzo mloda

Mam 20 lat jestem w 4 letnim zwiazku . (pierwszy chlopak i pierwszy partner ) . czuje  ze bardzo sie  mecze w tym zwiazku jednak nie potrafie odejsc , czy kazda kobieta tak ma gdzy ma sie rostac  z pierwszym partnerem ? on jest bardzo zazdrosny i nie ufny  od roku mieszkamy razem i niestety stracilam kazde kontakty ze znajomymi zyje jak w klatce on zas odwrotnie . bardzo kocham  ale wiem ze tak nie moze byc bym ja byla wiecznie sama ze soba  tzn, rano on w pracy potem koledzy i nawet w weekendy. nawet pracowac mi nie pozwala . zawsze zapewnia  ze kocha  ale ja widze  ze u niego to jest cos jak choroba prez jego zazdrosc ja nie mam zycia , czesto zaczyna mnie ponizac  . wiem ze chcialam bym odejsc lecz boje  sie jak sobie z tym poradze sama , poniewaz nie chce potem pokazywac w domu jak bardzo jest mi zle bez niego , moja mama tez juz ma dosyc mojego zwiazku poniewaz widzi  co sie za mna dzieje  , prosze o pomc

ps, przepraszam  za wszelkie bledy w pisowni

Nie przepraszaj za błędy, tylko staraj się je poprawiać - w przeglądarce Mozilla Firefox możesz sobie zainstalować polski słownik, który automatycznie będzie podkreślał Ci błędy na czerwono // Moderatorka Anemonne

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co zrobic . dlugi zwiazek? prosze o pomoc poniewaz jestem bardzo mloda

jezeli on sie nie stara nie ma sensu dluzej sie meczyc bedzie ciezko ale stac cie na kogos inego na osobe ktora nie zabierze tobie wolnosci i bedzie cie kochac i szanowac

3

Nie widzę sensu dalszego kontynuowania związku. Jakby nie patrzeć bycie z drugą osobą, nawet mieszkanie z nią to dzielenie życia, jednakże nie znaczy to, aby druga osoba była wszystkim co mamy. Czas dla znajomych i dla samej siebie też jest ważny. Zachowanie Twojego faceta nie jest na miejscu. Zrozumiałe jest, że może być zazdrosny, ale pod warunkiem, iż to zdrowa zazdrość! Skoro sama zauważyłaś iż coś jest nie tak, skoro nawet Twoja mama zwraca Ci uwagę - to najwyraźniej znasz odpowiedź na swoje pytanie. Nawet jeśli to będzie 10 letni związek, nie warto być z kimś kiedy się męczysz i nie możesz być sobą. Głowa do góry, jeszcze znajdziesz godnego Tobie faceta wink

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

4

Cześć:) czasem w skrajnych przypadkach uciekam się do forów bo kto jak kto ale to co piszą prawdziwi ludzie i to anonimowo często zdaje egzamin:)
Mam 21 lat, parę dni temu rozstałam się ze swoim 5letnim chłopakiem. Sytuacja taka sama jak Twoja - ja jestem nazbyt towarzyska,ale można mi ufać - on domator ale jemu wolno wszystko...każdy telefon od znajomego..."zdrada""puszczam się""dekolt-gwałt"...on oprócz bycia ze sobą w 2 nie chciał wychodzić do moich znajomych itd , mnie zawsze ciągneło i ciągnie do zwiedzania świata ( wszystko teraz na wyciągnięcie ręki) ,poświęciłam całe towarzyskie zycie dla niego , rozstałam się znim...zostałam sama. Odnawiam znajomości( dopiero 4dni...), staram się o Nim nie myśleć mimo,że kocham całą sobą! pisałam do niego wieczorami smsy wczoraj ale stwierdziłam,że takie drążenie nie ma sensu...trzeba odsapnąć w niewiedzy o sobie pare dni tygodni pozniej moze odnowic kontakt?tyle ze on nie chce , ale jak taka symbioze 5-letnia schować do szuflady?
Jestem młoda , mam wrazenie ,ze ktos mi umarł...płacze....ale wychodzenie do ludzi pozwala zapomnieć. sama nie wiem czy zrobiłam dobrze bo mimo wszystko traktował mnie np.w syt intymnych jak ksiezniczke....czy sa na tym swiecie jescze Książęta?Myślę ,że czasem trzeba zaryzykować.mimo,że boli...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » co zrobic . dlugi zwiazek? prosze o pomoc poniewaz jestem bardzo mloda

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018