MACICA - PLASTYKA, PODSZYWKA ??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » MACICA - PLASTYKA, PODSZYWKA ???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: MACICA - PLASTYKA, PODSZYWKA ???

Jestem bardzo podenerwowana. Dziś się dowiedziałam, że mam "niestabilne" ustawienie szyjki macicy (czy coś w tym rodzaju, tak byłam zdenerwowana u lekarza, że zapomniałam, jak dokładnie to brzmiało). Wypisał od razu skierowanie do szpitala. Jestem co najmniej 10-15 lat za młoda na takie historie. Powiedzial, że to za sprawą bardzo dużej wagi urodzeniowej moich dzieci (cała trójka powyżej 4 kg). Jeśli tego nie zrobię, to czekają mnie dość ohydne scenarisze. Czy któraś z Was miała takie "podszywanie"? Proszę, napiszcie - czy jest się czego bać ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: MACICA - PLASTYKA, PODSZYWKA ???

W skierowaniu do szpitala mam wpisane rozpoznanie POPQIIIp. Jak to nazwać pełnym zdaniem "po ludzku" ?

3

Wiesz co?nie wiem jak to z tym podszywaniem jest ale moja koleżanka urodziła 4 dzieci wszystkie duże i okazało się że jej macica wypada.Lekarz dał jej skierowanie do szpitala-oczywiście nie poszła bo się boi ale to podobno grozi powikłaniami,rakiem i innymi cudami także lepiej uważać.

4

lekarz wczoraj powiedzial o kilku takich powikłaniach, że niestety - ja nie będę zwlekać - pomimo strachu przed szpitalem - nie chcę się doprowadzić do tak strasznego stanu (niekontrolowanie gazów, niemożność oddania stolca bez podtrzymywania! ręką!  trzonu szyjki macicy i inne takie sad

5

no właśnie!!!mojej koleżance ta macica wyłazi a do tego ma takie wielkie hemoroidy że jak idzie za potrzebą to nie wie co ma łapać-brzmi śmiesznie ale to jest tragiczne-trzeba zasuwać do szpitala i niech cię cerują no niestety albo nieskazitelny stan albo dzieci.Dzieci to podstawa-moim zdaniem i warte są wszystkich cierpień

6

Jeanne, mam nadzieję, że tu zajrzysz, mam wrażenie, że orientujesz się w tej tematyce.
Okropnie jestem zdołowana

7

jolak,pójdziesz na remont do szpitala i będzie ok,nie dołuj się będzie dobrze.Pozdrawiam.

8

dzięki brysiu
(nie spalam dziś najlepiej, a i teraz nie moge przestać o tym myśleć)
Też pozdrawiam smile

9 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-11-04 12:57:19)

jolak napisał/a:

Jeanne, mam nadzieję, że tu zajrzysz, mam wrażenie, że orientujesz się w tej tematyce.
Okropnie jestem zdołowana

Witaj jolak smile Niestety nie znam się za bardzo na rozpoznaniach jakie lekarze wypisują na kartach informacyjnych , nie jestem lekarzem.
Z tego co się orientuje jest to przypadłość jaka dopada wiele kobiet , zwłaszcza tych , które urodziły kilkoro dzieci , do tego o dość dużej masie urodzeniowej , u takich , które się nie oszczędzają , dzwigaja ciężkie przedmioty , w okresie po menopauzie.Jedno jest pewne , nie możesz tego zaniedbać.Czasami wystarczą odpowiednie ćwiczenia .To jest bardzo obszerny temat , rozumiem Twoje rozterki.Nie można tutaj zamieszczać linków do innych for , dlatego proponuje Ci , żebyś wbiła sobie w Google : wypadanie macicy forum - są fora ginekologiczne , widziałam , że jest tam dużo do poczytania na ten temat .Najlepiej jest dowiedzieć się czegoś konkretnego od osób , które były w podobnej sytuacji.Trzymam kciuki .Dbaj o siebie i nie martw się na zapas.
Aha , mam pytanie: czy lekarz , który dał Ci skierowanie do szpitala powiedział w jakim celu ?

http://www.jestemchory.pl/chapter.via?id=316
http://www.info-med.pl/katalog/rodzinna … danie.html

10

Bardzo Ci Jeanne dziękuję. smile:):)
(nie mam z kim o tym pogadać, moje koleżanki jeszcze nawet nie myślą o tego rodzaju przypadłościach)
Teraz udam się tam, gdzie wskazałaś i będę zgłębiać wiedzę

11

Zgłębiaj , zgłębiaj smile I pisz jak się sprawy mają smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » MACICA - PLASTYKA, PODSZYWKA ???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021