Nieznosne bole gardla i kaszel na ktore nic nie pomaga.co robic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nieznosne bole gardla i kaszel na ktore nic nie pomaga.co robic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Nieznosne bole gardla i kaszel na ktore nic nie pomaga.co robic?

Witajcie.od 5dni mam problem zdrowotny.zaczelo sie tak ze w pierwszy dzien dostalam goraczke 38stopni z tym ze oprocz bolu glowy i dreszczy nic nie odczuwalam.na nastepny dzien dopadl mnie bol gardla a potem kaszel a goraczki juz niemam.niewiem co sie dzieje poniewaz bralam leki tzn.pyralgine,polopiryne s,sebidin plus i syrop prawoslazowy a dzis robie sobie plukanie gardla woda z sola.niestety nic jednak to wszystko mi nie pomoglo.kaszel mam coraz gorszy a bole gardla coraz silniejsze chociaz glos mam normalny.niemam pojecia dlaczego moj stan sie nie poprawil.tabletki na gardlo zuzylam juz cale opakowanie a tu zadnej poprawy.jak myslicie co to moze byc i czy bez antybiotyku sie nie obejdzie?

,,Nigdy nie jestesmy tak bardzo bezbronni wobec cierpienia jak wtedy,gdy kochamy"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieznosne bole gardla i kaszel na ktore nic nie pomaga.co robic?

Identyczna sytuacja jak u mnie - identyczne objawy. 5 dni trwało, kolejne 2 było wszystko ok i 3 dnia [czyli w sumie już 8dnia od pierwszych objawów] znów gorączka. Wcześniej też się leczyłam pyralginą i fervex'em, ale stwierdziłam, że czas do lekarza. Okazało sie, że mam anginę. Dostałam antybiotyk na 8 dni(!) muszę go brać 2x dziennie. Dlatego nie zwlekaj - szoruj do lekarza.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

3

Masz racje.jutro pojde do lekarza bo sama sie obawiam co to jest.czuje tez ze wlasnie lapie mnie goraczka

,,Nigdy nie jestesmy tak bardzo bezbronni wobec cierpienia jak wtedy,gdy kochamy"

4

Bylam u lekarza i okazalo sie ze mam stan zapalny gardla.moja lekarka powiedziala,mi ze angina atakuje migdalki i na angine nie bierze sie antybiotykow bo nie pomagaja.ja dostalam antybiotyk na 3dni.jak wodac co lekarz to obyczaj;)

5

nie wiem z taka informacja ze na angine nie bierze sie antybiotyku.

angina jest wywolywanan pzrez bakterie paciorkowce a antybiotyk stosuje sie przy zakarzeniu bakteryjnym. nawet jak ci sie polepszy w czasie brania leków antybiotyk dobierz do konca- to wazne

[...] chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę [...]

6

Tak oczywiscie antybiotyk wezme do konca.jest to antybiotyk na 3dni.sa 3tabletki ktore sie bierze raz dziennie i o tej samej godzinie.juz jedna wzielam.dodatkowo przypisany mam jeszcze inny lek ktory musze brac 2razy dziennie po jedzeniu.napewno wyjde z tego:)

7

Mi już po tym antybiotyku[4 dzien go biore] przeszedł ból gardła, gorączka i katar, ale został mi paskudny duszący kaszel hmm Biorę syrop, ale mi nie pomaga, macie jakieś pomysły co z tym zrobić? Może jakiś inny syrop? Teraz brałam Acodin, ale bez efektu hmm

8

Tisha ja biore antybiotyk drugi i przedostatni dzien i tez czuje sie coraz lepiej.jesli chodzi o syrop to szczerze proponuje syrop prawoslazowy.nawet moja lekarka kazala mi go caly czas brac i szczerze mowiac on mi pomaga.mam juz mokry kaszel,kaszle rzadziej a w nocy spie spokojnie.popros w aptece o syrop prawoślazowy bo on niema zadnej nazwy.nie jest drogi ale skuteczny i bierze sie go trzy razy dziennie po posilku jedna lyzke stolowa;)

9

Dziekuje, wlasnie wybieram sie na zakupy to zahacze o apteke. Bo to cholery można dostać, kaszle jak jakiś gruźlik i spać nie moge. Odezwe się, jak łyknę ten specyfik, aczkolwiek nazwa kojarzy mi się z jakimś śluzem ^^

10

;)No tak sie kojarzy.ten syrop rozrzedza ta wydzieline i powoduje ze choroba szybciej z Ciebie wyjdzie ale nie spodziewaj sie natychmiastowego efektu.mi ten syrop zadzialal po dwoch dniach stosowania ale mi naprwde pomogl.

11

Na kaszel syrop, jeśli nie apteczny to zrób sobie cebulowo-miodowo-czosnkowy. Dziewczyny mnie na gardło pomagają cukierki miodowe ale z propolisem bio30. To jest tak, że te pastylki apteczne jem jem ale i tak boli, leczy się długo a tak zjadam 3-4 i po sprawie. Tylko może smak każdemu nie odpowiada.

12

ja mam juz kaszel 2 tyg. na początku miałam 1 dnia gorączkę ...gorączka odeszła ale został kaszel suchy. kaszlałam jak głupia aż dostałam  zgagi tak mocnej że nigdy takiej nie miałam. kupiłam leki od zgagi, pastylki na gardło, herbapekt... i nic nie pomagało. przepłukałam gardło solą z wodą kilka razy  i zgaga przeszła po 3 dniach gdzieś. kaszel od syropu zrobił się mokry. wydawac się może że przechodzi ale nie przechodzi sad pluje jak głupia i kaszle jak gruźlik. na dodatek charszczy mi w płucach jakby tak powietrze sobie latało. nie mam czasu iść do lekarza bo mam pracę nową hmm jakie leki są na to dobre bez recepty?

13

Nie wiem jak u Ciebie się sprawdzi ale mi odpowiada to jak pracuje inhalator Pro Sanity. Fajnie, płynnie mgiełkę podaje, człowiek nie ma problemu ze złapaniem oddechu. I też druga sprawa bardzo ważna, że te zawory które są tu wbudowane skutecznie chronią przed stratami leku. A jednak w dłuższej perspektywie są to oszczędności, że już nie mówię o tym, że sama inhalacja jest dużo wydajniejsza.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nieznosne bole gardla i kaszel na ktore nic nie pomaga.co robic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018