Kariera w Capgemini - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Kariera w Capgemini

Właśnie myślę, żeby starać się dostać do pracy w firmie Capgemini. Stawiam na rozwój - dopiero co skończyłam studia i chce się dalej rozwijać  i jak sobie przeczytałam na ich stronie w tej firmie jest szansa na pracowanie indywidualnego plan rozwoju i można wziąć udział w wirtualnych i tradycyjnych programach szkoleniowych w ramach Uniwersytetu Capgemini. Co myślicie o tej firmie ? Będę wdzięczna za każdą opinię !

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kariera w Capgemini

Moja znajoma podjeła tam prace miesiąc temu i jest bardzo zadowolona jedak ona biegle zna angilelski w mowie i piśmie bo spedziła 3 lata w irlandjii dlatego ja przyjeli.
Też myślałam o składaniu tam papierów jednak z relacji rozmowy wstępnej pewnie bym jej nie przeszła bo specjalistyczne pojęcia z angielskiego dotyczące księgowości to moja słaba strona a rozmowa odbywa się w jednym z trzech języków które podają.

3

E to nie do konca tak pracuje tam moj kolega o określmy to w miare dobrym angieskim on akurat pracuje w dziale IT prz suporcie klienta ogólnie robota nudna jedna znajoma juz po roku z braku perspektyw odeszla powód nuda i ciągłe te same powtarzalne zajęcia jedyne co było fajne to wspólna integracja wyjazdy itp. Firma raczej nastawia się na studentów którzy nie mają aż takich wymagań finansowych ...

4

No nie wiem moja znajoma na okresie prubnym dostała 2000 to bardzo dużo dla osoby bez doświadczenia i po pracy na kasie .

5

tak dootaje sie 2000 brutto czyli jakieś 1446,48 netto na łapkę do tego po 22.30 odwożą cie taksówką do domu ogólnie jeżeli Cie to bawi to może się tam spełnisz jest to outsourcing usług czyli biorą każdego z językiem w miarę później doszkalają i spotykasz np. dziewczyne po polonistyce jako młodszą księgowa ;-)

6

Teraz mam 900 jako spec do wprowadzania danych tak więc to i tak lepiej ale skoro mówisz że mają tak niskie wymagania to może wyśle cv .

7

Spoko aga25 więcej wiary w siebie ;-) trzymam kciuki

8

Wiary daj spokuj gdzie nie składam cv to dramat albo za wysokie wykształcenie albo za małe doświadczenie a wogule to mam dziecko i będzie chorowac i tak w koło.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018