"Samotność w sieci" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » "Samotność w sieci"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: "Samotność w sieci"

Czytałam książkę "Samotność w sieci" i byłam pod wielkim wrażeniem.... Czy warto obejrzeć film?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Samotność w sieci"

nie warto... kompletna klapa od początku do końca:)

mam już swoje niebo, nie chcę mieć innego smile

3

Książki nie czytałam, ale film mnie od niej odepchnął, więc chyba nie warto

4

Ja tez słyszałam ,że film nie za ciekawy.. nuda, nuda i jeszcze raz nuda:)

BO TUTAJ JEST JAK JEST - PO PROSTU

5

ten film to chłam . Nie polecam

Książki nie znam. Przyjaciółka powiedziała,że czytajac ją, płakała.U mnie podczas oglądania filmu, nie pojawiła się ani jedna łza.
Film traktuje raczej o samotnych w wielkim bogatym świecie, niż w sieci jako takiej. Miejscami nie bardzo wiadomo o co chodzi - motyw z Natalie.Elementy które rzekomo wzruszały w książce czyli opowieści o chorym dziecku i Natalie w filmie są jakieś nijakie.3/4 filmu raczej wieje nudą.Kwintesencją jest ostatnie 20 minut.Osobiscie podobała mi sie muzyka,która robiła jakiś tam klimat. Film o zdradzie,kłamstwie i jakiejś namiastce miłości bądź fascynacji drugą osobą.Znajacy książkę, na pewno lepiej odbiorą jego treść i choćby dlatego powinni się z nim zapoznać, by skonfrontować obie zawartości i samemu wyrobić sobie opinię.

"Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta....."       "....zbliżał się do ludzi na odległość ich cieni,ale tej granicy
                                                                                                                nie umiał przekroczyć...zmarł tragicznie
"W miłości musisz trzy razy dać, zanim raz dostaniesz..."                             na chłód cudzych serc....."

7

Córka kupiła dla mnie tę książkę.Może dlatego,że zauważyła,że często "siedzę "w internecie. Filmu nie oglądałam.

8

Film bardzo mi sie podobał.Polecam

9

książka doskonała, a film taki sobie, jak na moją ocenę trochę rozlazły a Cielecka grająca główną bohaterkę taka szaro-bura.

Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami.
Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko. smile

10

Ja filmu nie widziałam, ale książkę czytałam. Podobała mi się. Doceniłam J.L.Wiśniewskiego, zwłaszcza, że nie jest on zawodowym pisarzem. Teraz publikuje w piśmie "Bluszcz", ta też mi się podobają jego teksty. No ale to tak jak mówię, teksty jego i książka - a filmu nie widziałam.

11

Obejrzałam....Film nie dorównuje książce !

12

czyli dobrze wybrałam, czas zabrac się za "samotność w sieci" smile

Czasem jasna myśl podsuwa ciemne pomysły.

13

Myślę, że warto. Wiśniewski nie jest zawodowym pisarzem, jest naukowcem generalnie. Mi  też "Bluszczu" podobają się jego teksty. A co do książki uważam, że lepsza niż film.

14

Książka jest wspaniała...choć czasem mi przeszkadzały wywody o genetyce:) Mam do niej bardzo osobisty stosunek i może też dlatego jestem tak zachwycona. A co do filmu to cóż...jest specyficzny,no nie jest o film akcji więc nie łudźmy się, że będą sceny w stylu "zabili go i uciekł":) (tu polecam Bonda). Jest klimatyczny ale daleko mu do książki. Co do aktorów to myślę, że są dobrze dobrani, bo nie cukierkowi.

Taka sobie dziewczyneczka:)

politolog i prawie psycholog:)

15

filmu nie warto oglądać zdecydowanie. natomiast ksiązka - wydaje mi sie ze jest must-have'em kazdej Polski ktora lubi usiasc sobie przy lampce wina wieczorem i poczytac o romantycznej historii (w tym wypadku nawet nie jednej), ot tak dla oderwania sie od szarej rzeczywistosci.

16

książka bardzo mi się podobała,ale filmu nie widziałam, ale tak rada zawsze warto najpierw przeczytac książkę

17

Witam.

Zapraszam serdecznie na spotkanie z Autorem książki i scenariusza - Samotność w sieci.
Spotkanie zaplanowane jest na 7. listopada, na godzinę 13.00 (do 14.00) - na stoisku F14 Autor będzie na Was czekać: podpisze swoje książki, porozmawia.

Zapraszam!

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » "Samotność w sieci"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018