karta do bankomatu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: karta do bankomatu

WITAM! czy może któraś z koleżanek z forum wie,czy kartę  do bankomatu może wyrobić osoba upoważniona w tajemnicy przed właścicielem konta.Cofnęłam upoważnienie mężowi,ale się obawiam że mógł wyrobić kartę. Zaznaczam, że ja mam już jedną do tego konta.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: karta do bankomatu

Hej.
Musisz tylko bank powiadomić,że nie ma żadnej osoby upoważnionej.Oni sobie to zapiszą gdzie trzeba i jak przyjdzie Twój mąż z takim upoważnieniem to na pewno będą się z Tobą kontaktować a On narobi sobie problemów przez fałszowanie.

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

3

dziękuję, już zastrzegłam.Ale czy mógł w czasie upoważnienia tą kartę wyrobić.Nasz bank jest na wsi wszyscy wszystkich znają,a Panie w nim. Szkoda mówić- takie miłe.Z cofnięciem upoważnienia miałam problem i wykład od nich.

4

A jaki to Bank jeśli mogę spytać?
Może powinnaś się udać do innej placówki tego banku i tam wyjaśnić o co chodzi.Niech dokładnie Ci powiedzą co możesz zrobić itp.
No i wiadomo jak jest na wsi,ale takie miłe Panie z banku mogą narobić Ci bałaganu idąc na rękę Twojemu mężowi"po znajomości" czy coś.

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

5

Myślę też jak moje przedmówczynie . Najlepiej idz osobiście do tego banku i powiedz o całej sytuacji tak będzie najlepiej dla Ciebie.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018