gry dla pieciąlatka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: gry dla pieciąlatka?

hej, ostatnio rozmawialam ze znajomą, ze fajnym pomyslem na rozrywke dla maluchow sa gry edukacyjne, mam bratanka w wieku 5 lat i niedlugo sie do nich wybieram, pomyslalam, ze kupie mu jakies gry.. znacie może coś fajnego dla takiego brzdaca?

2

Odp: gry dla pieciąlatka?

Hej! Ja mam5-cio letniego synka i na ostatnie urodzinki kupiliśmy mu laptop edukacyjny. Naprawdę świetna rzecz. Mały uczy się liczyć i zna już cały alfabet. Wcześniej miał taki sam ale w wersji angielskiej i poznał angielski alfabet smile naprawdę polecam. Pozdrawiam

3

Mam nadzieję, ze mnie moderator nie wytnie.
Poszukiwałam kiedys cos na prezent, natknełam sie na ciekawy sklep.
Wrzuć sobie w g oogle słowo einspiracje.

Jak wytnie to wrzuce Ci adres na priv.

4

reklamują teraz w tv piankę dla dzieci od 3 lat, moim zdaniem to też zabawka edukacyjna - dziecko ćwiczy się plastycznie, poznaje kolory, kształty, ćwiczy rączki i do tego po prostu się bawi smile

5

5-latek lubi się ruszać.
Gry i zabawy edukacyjne niech kupują rodzice i babcie- oni najlepiej znają dziecko, więc wiedzą co ich zainteresuje.

Byłabym za wrotkami, rolkami, ewentualnie czymś do roweru: kask, rękawiczki, bidon.

A jeszcze lepiej karabin maszynowy... ha ha ha

Za myślą...podąża energia !

6

Chochlik napisał/a:

reklamują teraz w tv piankę dla dzieci od 3 lat, moim zdaniem to też zabawka edukacyjna - dziecko ćwiczy się plastycznie, poznaje kolory, kształty, ćwiczy rączki i do tego po prostu się bawi smile

ta pianka jest również do kupienia na Allegro... chodzi, Ci o taką masę z kuleczek do dowolnego formowania??

7

My mamy piankę do lepienia Cobi i mój niespełna czterolatek super się nią bawi wraz z kuzynem, a on ma już ponad 5 lat. naprawdę super sprawa. To pianka taka puszysta, leciutka, super się ugniata w rączkach a zwierzątka wychodzą rewelacyjnie. My też ją wykorzystujemy do innych zabaw np. poznawanie kolorów, poznawanie kształtów, poznawanie słów poprzez nazywanie czynności (kroić, dzielić, gładki, długi).

Polecam szczerze... dziecko ma niezłą frajdę a i mama także.
a dla mnie super jest też to, że można ją spokojnie sprzątnąć nie wbija się w dywan i nie wysycha.

8

Berries napisał/a:

chodzi, Ci o taką masę z kuleczek do dowolnego formowania??

chodziło mi o tą wspomnianą przez sylfkę:

sylfka napisał/a:

My mamy piankę do lepienia Cobi

chyba nie ma opcji wrzucania zdjęć? pokazałabym o którą mi chodzi. To nie kulki tylko no... pianka big_smile
My mamy farmę smile

9

Też mamy Farmę od Cobi i bawimy się nią w serial. Serio big_smile Każdego dnia urządzamy scenerię, ustawiamy świeżo wyprodukowanych aktorów i robimy "odcinek" big_smile Polecam - wciąga! Ale brakuje nam trochę aktorów i zastanawiam się nad jakimś kolejnym zestawem. Ma ktoś? Jakaś podpowiedź?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018