Warto jechać do Ustki?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Warto jechać do Ustki??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Warto jechać do Ustki??

jak w temacie Proszę o opinie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Warto jechać do Ustki??

Powiem tak byław w Ustce 3 razy i z każdym rokiem było coraz gorzej. Ogólnie  miejscowośc fajnie sie zapowiadałana samym początku, ponieważ było w miare spokojni emało ludzi, czyste plaże i morze. Idealne miejsce do odpoczynku. Ostatnim razem ( 3-4 lata temu) ludzi juz było masakrycznie duzo. Śmieci na plazy i wogóle nie było sie gdzie ruszyc. Coś jak Łeba teraz. Jesli tłum Ci nie przeszkadza to miejscowośc ładna, fajny deptak i promenada, dojazd do pobliskich miejscowości tez całkiem prosty. Nie wiem jak sie to teraz cenowo kształtuje, ale wtedy kiedy ja byłam było w miare tanio. Biedronka w centrum w drodze na plaze:PP takze wybór należy do Ciebie smile)

3

Odp: Warto jechać do Ustki??

Na mnie Ustka nie robi szczególnego wrażenia..
Ceny za nocleg - nie wiem jak w sezonie ale ja byłam rok temu poza sezonem to płaciliśmy 35zł od osoby w prywatnym domu..

4

Odp: Warto jechać do Ustki??

byłam w Ustce jeszcze na studiach ale tak jak i moje poprzedniczki nic mnie tam nie ujęło...

5

Odp: Warto jechać do Ustki??

Ustka,hmmmm. Szczerze mówiąc jak miałabym wybierać to napewno już nie Ustke, a Pobierowo lub Dziwnówek. Ustka to miasto portowo i już pomijając tłumu, o których wspomniały moje poprzedniczki to bardzo dużo mew...Drze się to strasznie!Nie masz szans rano poleniuchować...

6

Odp: Warto jechać do Ustki??

To zabawne, mieszkam niedaleko Ustki. Jeśli mam być szczera to mogłabym polecić Ustkę, ale tylko plażę zachodnią. Jednak moim ulubionym miejscem jest Poddąbie. Nie wiem w jakich cenach są noclegi i ile się tam zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat, ale ludzi było tam mniej.
Rowów w ogóle nie polecam, za dużo kamieni i uwierają w plecki.:)

7

Odp: Warto jechać do Ustki??

Jakieś 5 lat temu było tam jeszcze w miarę ok, teraz już niestety trochę gorzej. Ja wybrałabym się raczej w inne miejsce np. Dziwnówek Sianożęty lub Ustronie Morskie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Warto jechać do Ustki??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024