Zapraszam poszukiwaczki szalonych wrażeń.Ekstremalnie!:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Zapraszam poszukiwaczki szalonych wrażeń.Ekstremalnie!:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Zapraszam poszukiwaczki szalonych wrażeń.Ekstremalnie!:)

Witam Was drogie kobietki!

Zapraszam Was byście opisywały tu wasze szalone,zwariowane pełne przeżyć zainteresowania,hobby, albo pozytywnie zakręcony miniony dzień bądź ten który się dopiero zaczyna! smile Łączmy się!

Bo siła tkwi w kobietach!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zapraszam poszukiwaczki szalonych wrażeń.Ekstremalnie!:)

Najbardziej zwariowana historia?
Pojechałam ze swoim facetem do Ślesina nad jeziorko do znajomego jego taty, dojechaliśmy na miejsce przepraliśmy sie w stroje kąpielowe i chcieliśmy posiedzieć sobie na pomoście, a że byliśmy od strony prywatnych posesji to znaleźliśmy jeden pomost tylko że okazał się on prywatny i jakiś facet pogonił nas psem.
No więc wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu pomostu, wyszliśmy o godzinie 10. Szliśmi i szliśmi.. Mieliśmy ze sobą tylko telefon i koc, żadnej wody ani nic. Był strasznie upalny dzień.. Nie mieliśmy już siły, ale cóż musieliśmy iśc dalej bo sami nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy, szliśmy przy brzegu jeziora, napotkaliśmy na jakąs tame musieliśmy się po niej wspinać żeby przejśc i iśc dalej. Około godziny 14.30 doszliśmy do drogi którą jechaliśmy i nią się pokierowaliśmy żeby wrócić.. no i o godzinie 16 dotarliśmy na miejsce, wycieńczeni, spragnieni.. Padliśmy i do wieczora spaliśmy z pobudkami na napicie się, aby nawodnić organizm..
W trakcie drogi byliśmy przerażeni kiedy wkońcu dotrzemy, ale później sie z tego śmialiśmy wink

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink

3 Ostatnio edytowany przez LuLu (2011-03-20 11:14:59)

mlodamonia ale się uśmiałam, już sobie to wyobraziłam jak musieliście wyglądać:) Super,na pewno będziecie to zawsze wesoło wspominać!

Moim dzisiejszym ekstremalnym przeżyciem jest to,że usiadłam na świeżo pomalowaną ławkę w parku. Teraz gdy ochłonęłam,jest mi do śmiechu:))))

NIe ma to jak chodzić z zielonym tyłkiem:)
Polecam wam kobietki jeśli lubicie być w centrum zainteresowania,na pewno każdy zwróci na was uwagę:)

Bo siła tkwi w kobietach!

4

Owszem, wyglądaliśmy strasznie i też byliśmy w centrum zainteresowania jak Ty z zieloną ławką na pupci wink
Ja naszczęście zawsze sprawdzam reką czy ławka jest czyta więc jak będzie pomalowana to będe o tym wiedziec smile

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink

5

Moje życie to same przypadki i wpadki smile jedna z nich to moment kiedy pierwszy raz jechalam do chłopaka z którym się spotykałam. Wyszlo spontanicznie, jego brat miał urodziny i w ciągu godzinki się zdecydowałam pojechać te 120km smile dojechałam do jednego miasta. Miałam się przesiąśc na autobus, komórka zaczęła mi padać. Okazało się, że jada dwa autobusy w to samo miejsce smile ucieszyłam się, wsiadam kupilam bilet i pojechałam...okazało się że pojechałam autibusem który nie przejeżdza przez ten przystanek na którym miałam wysiąść...telefon mi się rozładował, nei wiedziałam jak wrócić tongue w końcu jeden z Panów wysiadł ze mną, przełożyłam kartę do jego telefonu (bo numeru ani adresu wtedy jeszcze nie znałam) zadzowniłam i Chłopak biedny musiał pozyczyć samochód i po mnie przyjechać na inny przystanek tongue byłam atrakcją wieczoru, do rana się śmiali jaka ze mnie sierota tongue

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Zapraszam poszukiwaczki szalonych wrażeń.Ekstremalnie!:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018