Co oznacza Tatuaż na karku / z tyłu szyi? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co oznacza Tatuaż na karku / z tyłu szyi?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Co oznacza Tatuaż na karku / z tyłu szyi?

Witam, tak, jak w temacie, chciałabym się dowiedzieć co oznacza noszenie tatuażu z tyłu szyi, na karku, tuż pod linią włosów. Chcę zrobić sobie malutki tatuaż, nie koniecznie właśnie w widocznym miejscu (planuję kiedyś ślub i nie chcę mieć napisu np. na ręku). Mają to być trzy słowa po łacinie (tak, jak w sygnaturce). Wymyśliłam miejsce, tylko nie chcę kiedyś usłyszeć że tatuaż w tymże miejscu oznacza coś obraźliwego etc.
   Jeśli wiecie coś konkretnego na ten temat, proszę - piszcie.

SEMPER FIDELES KACPER
             ????
            Razem...
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-03-13 22:27:53)

Odp: Co oznacza Tatuaż na karku / z tyłu szyi?

Znalazłam tylko coś takiego wink Tylko chyba nie o to chodziło.

Link został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum. Moderatorka Fumiko

BO KAŻDA KOBIETA JEST PIĘKNA! wink

3

Jakby się uprzeć to każde meisjce coś oznacza. Tatuaż ma rpzede wszysktim oznaczać coś dla Ciebie. Nie mysl o tym co to na szyi reku nodze czy za przeproszeniem d.... Nie rozumiemtylko dlaczego przejmujesz się wyłącznie ślubem jeśli o to chodzi. Ja mam tatuaż duży na ramieniu a planuję jeszcze dekold, drugą rękę i kto wie co tam jeszcze, a nie przejmuję się tym, że w sukni ślubnej będę wyglądać nieco oryginalnie. Ważne żeby dorbze się z dziarą czuć i nie wstydzić się jej.

"Przeminęły te dni w których dziewczyna gotowała jak własna matka. Teraz pije jak własny ojciec."

4

Mam już jeden tatuaż, na łopatce, około 20 na 20cm, to są kolorowe kwiaty więc z suknią ślubną jakoś to się będzie komponować. Natomiast nowy tatuaż ma być w formie napisu, zwykłe drukowane litery. Nie chciałabym iść do ślubu tak "podpisana".
Poza tym ten napis jest przede wszystkim dla mnie, nie po to żeby ludzie podziwiali. To dla mnie bardzo ważne.
Wiem, że różne miejsca przeznaczone są na noszenie tatuaży, które coś znaczą. Np. na łopatce robi się "sens życia", "hobby", "miłość". Coś najważniejszego. Nie wiem co oznacza kark... Ale bardzo chcę się dowiedzieć. Już dawno miałabym ten tatuaż, tylko nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie: "Co oznacza to miejsce?"

SEMPER FIDELES KACPER
             ????
            Razem...

5

No cóż, to miejsce może oznaczać, trochę większy ból przy tatuowaniu... Myślę, że można tu pójść tropem, że taki tatuaż to trochę manifestacja odwagi ( zależnie od wzoru i czy miałoby to być symetrycznie na osi karku), gdyż takie miejsce jest "do wglądu" niemal dla każdego. Co innego np. za uchem, co jest bardziej dyskretnym miejscem i według mnie atrakcyjniejszym

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Co oznacza Tatuaż na karku / z tyłu szyi?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018