Uczulenie na tatuaż z henny vs prawdziwy tatuaż - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Uczulenie na tatuaż z henny vs prawdziwy tatuaż

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Uczulenie na tatuaż z henny vs prawdziwy tatuaż

Jeśli wybrałam zły dział to przepraszam.
Mam uczulenie na henne, która spowodowała mi również uczulenie na wszystkie farby do włosów i jest dość zaawansowane, bo raz wylądowałam w szpitalu tak mi spuchła twarz po farbowaniu. Moje pytanie brzmi czy mogę być uczulona na tatuaż prawdziwy? Zrobiłam juz próbkę na pięcie, kropeczkę. Nic sie z nią nie dzieje, nie swędzi. Ale jestem do tego stopnia przewrażliwiona, że zastanawiam się czy skoro po kropce nic nie mam to po tatuażu w innym miejscu też nie będę miała?
W tym samym czasie zrobiłam na jednej nodze próbke tatuażu a na drugiej próbke farby do włosów, ponoć dla alergików, bez amoniaku i po próbce farby mam mega wysypke sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uczulenie na tatuaż z henny vs prawdziwy tatuaż

co prawda nie mam wielkiego doświadczenia w tej kwestii, ale na rynku są różne farby do tatuażu ze zróżnicowanym składem, dlatego wydaje mi się, że powinnaś przetestować konkretny produkt, który zostanie użyty przez tatuażystę. W innym wypadku możesz mieć problem sad

3

A najlepiej z tym pytaniem udac sie do renomowanego i porzadnego salonu tatuazu, tam beda wiedziec.

4

Moze sie okazac ze masz uczulenie na pewne kolory atramentow a na inne nie.
Jesli z probnym tatuazem nic sie nie dzieje to jest duza mozliwosc ze nie bedziesz miec reakcji alergicznej na tatuaze.
Ale zanim sie zdecydujesz na tatuaz powiadom o swoim uczuleniu tego co cie bedzie klul. W przypadkach alergii skornych sa jednak pewne przeciwskazania.
Tak na marginesie...tutaze z henny sa przereklamowane i nigdy nie zachowuja sie tak jakie sa dla nich prorokowania smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

5

Osobiście przy tak silnej alergii bym nie ryzykowała, bo nie wiadomo, jak może zachować się skóra przy dostarczeniu jej większej ilości atramentu. Kropeczka na pięcie może być zbyt małym testem.

6

Idź do dermatologa albo innego specjalisty. Ja byłam w salonie Clear Clinic żeby usunąć swój tatuaż, wykonali bezboleśnie, bardzo dobra obsługa.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Uczulenie na tatuaż z henny vs prawdziwy tatuaż

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018