Teatr telewizji - czy oglądacie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Teatr telewizji - czy oglądacie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Teatr telewizji - czy oglądacie?

W 1952 wystartowała w Polsce telewizja (?radio z lufcikiem?, jak nazwał nowy wynalazek Stefan Wiechecki czyli Wiech), a już w rok później narodził się Teatr Telewizji.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRG0E981jh9qUbRqi29YLhDiSAgScIw2dNfecLPPaz1xtKYXV8O&t=1

Teatr Telewizji ? teatr dla wszystkich i dla każdego ? to zawsze ciekawe historie w zróżnicowanej literacko i inscenizacyjnie formie, to teatr serio i teatr komediowy, to najwybitniejsi reżyserzy i najpopularniejsi aktorzy.

W 2011 roku w ramach Teatru TV zaplanowano emisję 9 premier. Będą to:
31 stycznia - ?Napis?,
28 lutego - ?Powidoki?,
7 marca - ?Rosyjskie konfitury?,
18 kwietnia - ?Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu?,
9 maja - ?Boulevard Voltaire?,
19 września - ?Dolina nicości?,
31 października - ?Księżyc i magnolie?,
14 listopada - ?Kontrym? oraz
5 grudnia - ?Komedia romantyczna?.

Co myślicie o Teatrze TV? Czy oglądacie? Jeśli tak - to często i co Wam się w nim najbardziej podoba? I jakie są Wasze ulubione spektakle?
Natomiast jeśli nie - to dlaczego?

http://static.polskieradio.pl/files/62756796-8d17-4b40-8aa2-e7f201feb8d3.file  http://s.v3.tvp.pl/images/7/7/1/uid_771ecd786b03b2f854fb7fe84307c6d11251649921139_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpg

Być jak płynąca rzeka...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Teatr telewizji - czy oglądacie?

Uwielbiałam Teatr Telewizji i namiętnie oglądałam wszystkie odcinki.
Niestety od założenia cyfrówki mąż nie daje mi oglądać bo w tym czasie jest tyle innych ciekawych dla niego programów.

Tęskno mi do tych spektakli i może w końcu wkurzę się kupie drugi tv i obejrzę coś dla siebie.

Uwielbiałam zwłaszcza stare wydania TT na podstawie np Fredry. Zdecydowanie mi brak tych wieczorów.

Lubiłam Dulską i wiele wiele innych spektakli. Pamiętam serie  to się nazywało "Cobra?" takich detektywistycznych przedstawień. Ale to już starsze wersje.

3

Ja sporadycznie oglądam ale tylko sztuki stare grane przed aktorów którzy w wiekszosci juz pewnie nie żyją bo Ci nowi to niestety nadają się tylko do telenoweli i seriali ...

4 Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-06-03 08:32:48)

Myslalam,ze tylko ja jestem zakrecona na punkcie Teatru Telewizji big_smile
Uwielbiam big_smile
A tak moze przy okazji ..kojarzycie taki 'film' : dziewczyna wyjezdza nad morze ,do swojej ciotki..itd ?(teatr tv)

?-my only love

5

NIe kojarzę smile

Ale za to mam inny problem. Dzisiaj leciał spektakl pt: "Udręka życia", bardzo chcę go obejrzeć (nie mogłam , bo pracowałam), a nie wiem czy można gdzieś znaleźć w internecie?

6

Też oglądałam. Najbardziej mi zapadł w pamięć "Pigmalion" i "Igraszki z diabłem" - te ostatnie to oglądałam po kilka razy tongue.

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

7 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2014-10-20 17:50:21)

Ja lubiłam oglądać gdy byłam nastolatką. Szczególnie w pamięć zapadły mi spektakle 'Martwa królewna', 'Fryzjer',  i 'Kosmos'.

8

Uwielbiam Teatr Telewizji !

Polecam "Ciemno", wspaniała obsada. Taki teatralny komediowy thriller big_smile

A Kobrę lubicie?

Matylda
16.01.15

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Teatr telewizji - czy oglądacie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018