Dotacje na rozpoczęcie działanosci gospodarczej w Krakowie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Dotacje na rozpoczęcie działanosci gospodarczej w Krakowie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Dotacje na rozpoczęcie działanosci gospodarczej w Krakowie

Wkrótce ruszają w Małopolsce dotacje na rozpoczęci działalności gospodarczej. Mam zamiar w tym kierunku podziałać. Pomysł na firmę mam, ale  nie wiem w jaki sposób umiejętnie napisać wniosek, żeby ?chwycił?.  Która z was ubiegała się o dotacje ( z powodzeniem)? Jakieś wskazówki?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dotacje na rozpoczęcie działanosci gospodarczej w Krakowie

Gorący Apel do Pań, które szukają dla siebie zajęcia, pracy lub chcą rozpocząć działalność na własną rękę , polecam serdecznie firmę bez wkładu własnego finansowego oczywiście, ponieważ pracy trzeba włożyć w ten biznes nie mało ale się opłaci, obiecuje. Mam na myśli FM GROUP. Polecam ponieważ jestem matką dwójki dzieci w tym z jednym na wychowawczym, ponieważ nie chce wracać do pracy na etacie postanowiłam nie nudzić się w domu więc podjęłam współpracę z tą firmą. Teraz po 5-ciu miesiącach od przystąpienia, poza tym, iż mam wspaniałe kosmetyki, chemię telefon to również żyję sobie z pieniedzy zarabianych co miesiąc. Ale nie będę dużo pisała jeśli ktoś będzie chętny podjęcia tematu zapraszam.

3 Ostatnio edytowany przez alaa83 (2011-03-02 16:51:38)

ewelina27fm napisał/a:

Gorący Apel do Pań, które szukają dla siebie zajęcia, pracy lub chcą rozpocząć działalność na własną rękę , polecam serdecznie firmę bez wkładu własnego finansowego...

Super, ale to nie w temacie.
teraz, aby dostać dotację trzeba założyć działalność w jednej z następujących branż RSI:

* inżynieria środowiska wraz z projektowaniem architektonicznym i przemysłowym,
    * infrastruktura techniczna i transport,
    * ochrona środowiska i krajobrazu,
    * energetyka odnawialna,
    * inżynieria materiałowa wraz technologiami i technikami odlewniczymi oraz hutniczymi,
    * technologie i techniki w inżynierii chemicznej,
    * technologie i techniki w budownictwie,
    * ochrona zdrowia-przemysł uzdrowiskowy,
    * rekreacja,
    * turystyka,
    * technologie medyczne,
    * biologia i biotechnologia,
    * edukacja w kształtowaniu kultury innowacji,
    * technologie i techniki informacyjne.

I tutaj zaczynają się schody. Nigdzie w necie nie ma szczegółowych  informacji na temat branż. Co na przykład wlicza się do "technologie i techniki informacyjne"? Jaka działalność?

4

i udało Ci się czegoś dowiedzieć, dostać dofinansowanie?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Dotacje na rozpoczęcie działanosci gospodarczej w Krakowie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018