nie mam pomyslu w co sie ubrac. pomocy! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » nie mam pomyslu w co sie ubrac. pomocy!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: nie mam pomyslu w co sie ubrac. pomocy!

witam, za tydzien mam impreze ze znajomymi z pracy. bedzie to spotkanie w restauracji ale beda tez tance . nie bedzie to impreza zamknieta beda mogli wejsc tez inni ludzie. niewiem jak sie ubrac czy moge ubrac dzinsy i jakas bluzke fajna czy raczej nie wypada? a moze spodnie z materialu albo spodnica? no i pytanie jaka góra do tego i jakie buty. moze ktos mi cos doradzi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie mam pomyslu w co sie ubrac. pomocy!

a może sukienkę, najlepiej małą czarną, czarne rajstopy i ładna biżuteria.
Najbardziej uniwersalne wyjście, a z czarnymi (kryjącymi) rajstopami będzie wyglądać tak bardziej swobodnie niż gdyby były to zwykle cieliste smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

3

dzinsy to zostaw w domu na pogaduchy z koleżanką.

Najlepiej ubierz się w to,w czym dobrze się czujesz.
Może to być mała czarna,szpilki, albo spódniczka+bluzka.
Zależy w czym się dobrze czujesz i jaki masz typ sylwetki.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

4

A dlaczego dżinsy bee?? Jak ktoś uwielbia dżinsy to bez problemu można zrobić fajny zestaw np jasne dżinsy do tego super szpilki i fajna jakaś bardziej odważna modna bluzeczka na ramie albo z krótkim rękawem.. Jest mnóstwo możliwości do dżinsów a w dżinsach tez można elegancko wyglądać i wystrzałowo wink trzeba tylko dobrze dobrać dodatki wink Ja do dżinsów na taki wieczór ubrałabym jakieś fajne szpilki kolorowe nie czarne!! i do tego jakaś zwiewna bluzka albo coś obcisłego i na to kurteczkę skórzaną albo jakąś marynare fajną i do tego torebeczkę i dodatki i też super wink

5

patusia590 napisał/a:

A dlaczego dżinsy bee?? Jak ktoś uwielbia dżinsy to bez problemu można zrobić fajny zestaw np jasne dżinsy do tego super szpilki i fajna jakaś bardziej odważna modna bluzeczka na ramie albo z krótkim rękawem.. Jest mnóstwo możliwości do dżinsów a w dżinsach tez można elegancko wyglądać i wystrzałowo wink trzeba tylko dobrze dobrać dodatki wink Ja do dżinsów na taki wieczór ubrałabym jakieś fajne szpilki kolorowe nie czarne!! i do tego jakaś zwiewna bluzka albo coś obcisłego i na to kurteczkę skórzaną albo jakąś marynare fajną i do tego torebeczkę i dodatki i też super wink

kochana,dzinsy do restauracji????
To nie knajpa czy byle speluna.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

6

Ja bym proponowała ubrać spódnicę np taką do kolan i do tego jakąś fajną bluzkę smile ewentualnie sukienkę.  Spodnie raczej odpadają tym bardziej do tańców - przynajmniej takie jest moje zdanie.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

7

Wydaje mi się też ,że spodnie takie odpadają . Radziłabym ubrać sukienkę lub spódniczkę i do tego bluzka jakaś elegancka a jak lubisz spodnie no to jak już to klasyczne.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

8

a czy moglabym ubrac spodnie czarne z takiego sliskiego materialu? na tylku obcisle a nogawki troche szersze. i jaka bluzka do tego?

9

koszulowa jakas moze :-) albi tzw. bielizniana
tylko matowa skoro juz spodnie blyszcza :-)
i perly

10

No tak faktycznie restauracja to co innego.. Okey to w takim razie przyznaje racje ze dżinsy odpadają. W takim razie mala czarna z fajnymi dodatkami wink

11

a marynarka leginsy i jakis ładny top/tunika?  szpilki obowiazkowo:D

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » nie mam pomyslu w co sie ubrac. pomocy!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021