Z cyklu "Literatura w spódnicy" - "Dziennik Bridget Jones" - nr 1 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Z cyklu "Literatura w spódnicy" - "Dziennik Bridget Jones" - nr 1

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Z cyklu "Literatura w spódnicy" - "Dziennik Bridget Jones" - nr 1

Cykl "Literatura w spódnicy" to cykl książek wydawanych przez wydawnictwo Axel Springer Polska oraz Zysk i S-ka, które można było kupić wraz z "Oliwią". W cyklu ukazało się 28 książek.

"Literatura w spódnicy" to seria doskonałych książek, które powinna przeczytać każda kobieta! Do kolekcji wybrano najlepsze tytuły znakomitych autorów, znanych i cenionych przez miliony czytelniczek. Pozycje wchodzące w skład serii biją rekordy sprzedaży na calym świecie. Książki z serii nie tylko bawią, ale też skłaniają do refleksji. Przeżycia ich bohaterek udowadniają nam, że problemy kobiet są takie same na całym świecie. Dlatego też tytuły serii "Literatura w spódnicy" są bliskie każdej czytelniczce.

Żródło: http://www.portretkobiety.pl

Powiem szczerze, że do tej pory nie mam całego kompletu i szukam wytrwale, ponieważ książki przypadły mi do gustu. Są w sam raz na odmóżdżenie po ciężkim dniu. Na wieczór pod kocem z kubkiem gorącej aromatycznej herbaty i lekką książką, taką do pośmiania się.

Pierwszą z serii książką jest "Dziennik Bridget Jones" - Helen Fielding.

Film pewnie bardziej znany niż książka, ale wydaje mi się, że nie muszę pisać swojej opinii oraz recenzji książki smile Komu podobał się film serdecznie polecam książkę.

Książka niezwykle zabawna, fenomenalna satyra na stosunki międzyludzkie we współczesnych miastach. Ta niesłychanie wciągająca lektura bezbłędnie pokazuje niedole niezamężnej kobiety. Kapitalny obraz życia niezamężnej dziewczyny w latach dziewięćdziesiątych.

http://img1.gildia.pl/_n_/literatura/tworcy/helen_fielding/dziennik-bridget-jones/okladka-200.jpg

Netkobietki moje drogie, czytałyście? Proszę o wypowiedzi wink Pokażmy, że czytamy!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Z cyklu "Literatura w spódnicy" - "Dziennik Bridget Jones" - nr 1

ja czytałąm i szczerze polecam ;)Tylko ze było to juz troche dawno i nie bardzo pamiętam czy podobał mi sie bardziej film czy książka...
Ale znając siebie, była to ksiązka wink

3

Oczywiście, że czytałam, i to nie raz wink Książka jest genialna, dużo lepsza niż film i baardzo wciągająca smile Chyba przegapiłam ten cykl książek, a szkoda, bo widzę, że zaczął się nieźle wink jestem ciekawa jakie były kolejne tytuły smile

Ain't no sunshine when she's gone..

4

Ksiazka swietna nie ma porownania z filmem polecam

5

cała ta seria pamiętam miała fajne, luźne babskie książki.
Bridget uwielbiam, jest moja literacką faworytką, obie książki są świetne i uśmiałam sie co niemiara smile

6

Muszę chyba w końcu sięgnąć po te książki.Dziennik czytałam i kocham, ale co jeszcze z tej serii szczególnie polecacie?
Ja może nie w tym dokładnie wydawnictwie, ale przy okazji Bridget Jones polecę "Niebieskie migdały" Katarzyny Zyskowskiej-Ignaciak, ponieważ ta książka to taka nasza, polska wersja dziennika jak dla mnie

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Z cyklu "Literatura w spódnicy" - "Dziennik Bridget Jones" - nr 1

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018