dziwna wysypka po depilacji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » dziwna wysypka po depilacji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: dziwna wysypka po depilacji

Witam ostatnio po depilacji okolic intymmych pojawiła sie u mnie wysypka a raczej dziwne strupki . nie bola 
ale wyglądają nie estetycznie i troche sie martwie , prosze o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dziwna wysypka po depilacji

skkora tam jest wrazliwa. tez tak mam. to moga byc jakies mini zaciecia albo wrastajace wloski. po depilacji robie sobie peeling a po paru godzinach, czy rano jak wstane smaruje kremem nivea.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3 Ostatnio edytowany przez malenstwo<3 (2009-05-11 02:45:48)

Po depilacji, szczegolnie w tak delikatnej sferze ciala, skora zostaje podrazniona. Im mniej nawilzasz skore przed depilacja, tym wieksze ryzyko, ze ta skore podraznisz. Dlatego proponuje dobra pijanke do golenia i dobra golarke. Po depilacji nawilz zawsze skore.

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

4

może staraj się depilować z włosem....a nie pod włos smile

5

juzia to zależy czym się depilujesz...
jeśli maszynka to tak mówi maleństwo potrzebujesz dobrej pianki i golerki(chociaż ja wychodze z założenia że po golarce tam zawsze skóra jest podrażniona, mniej lub bardziej ale zawsze)
Jeśli używasz kremu to jedynie może to być reakcja uczuleniowa na składniki kremu.
Jeśli używasz golarki to wypróbuj krem. Nie podrażnia tak jak maszynka(tylko pierw wykonaj próbę żeby wiedzieć czy nie jestes uczulona)

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

6

Moze wloski Ci po prostu wrastaja, czesto sie tak dzieje, wystarcza peelingi systmatyczne i keranorm z apteki, ktory wlasnie temu zapobiega.

7

Ja tez mam taki problem sad  Po każdej depilacji włoski wrastają i robia cię czerwone ochydne kropki  tongue Już nie wiem co robic sad nie dośc że wygląda brzydko to jeszcze swędzi. próbowałam różnych rzeczy ale probem powraca po każdym goleniu, ciężkie tożycie kobiety...

8

dziewczyny, tez miałam taki problem, czerwone, swędzące, okropnie wyglądające krostki po depilacji, u mnie to było przeważnie spowodowane wrastającymi wloskami....ale znalazłam na to świetny preparat, mianowicie znajoma, która pracuje w firmie kosmetycznej poleciła mi FOLISAN (marki Depileve). REWELACJA!!! naprawdę, działa znakomicie, zluszcza skórę dzięki czemu wrośnięty włosek może wyjść na powierzchnię, po czym czerwona krostka znika....cud,miód:D:D POLECAM!!!

9

a jak to swędzi buuu

Never, never give up wink

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » dziwna wysypka po depilacji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018