Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

Witam,mam tatuaż na nadgarstku,mineło rok czasu. Ostatnio zauważyłam 2 pryszczyki na nim myślałam że to nic groźnego,niestety teraz wysypało mi cały tatuaż i okolice. nie wiem co to może być,nigdy nie spotkałam się z tym na zagojonym tattoo, mam dwa i boje się że i na tamtym tak się zrobi. Może ktoś miał podobnie,zna się. Do dermatologa idę dopiero w poniedziałek,prosze o pomoc, wysypka jest swędząca.
http://zapodaj.net/6a5216cd5d7e4.jpg.html 

http://zapodaj.net/1f0532010eb73.jpg.html

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

A moze to kontaktowa alergia na nikiel  ? Wyglada podobnie jak moja kiedys, gdy nosilam metalowa bransoletke.Wtedy zrobily mi sie po paru dniach w miejscu do ktorego przylegala bransoletka, czerwone  swedzace punkciki. Od tego czasu unikam bizuterii i ozdob z zawartoscia niklu.

3

Odp: Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

dziwne, że na wygojonym tatuażu coś takiego Ci się pojawiło. Na bank coś musiało Cie uczulić.

4

Odp: Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

Polecam maść z antybiotykiem to nie od tatuażu raczej.

5

Odp: Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

Ja osobiście samo gojenie tatuażu przeżywałam bardzo dotkliwie. Ciężko to opisać ale jak się goiło miałam takie uczucie kłucia w niemal całych plecach. To nie było swedzenie ani ból tylko coś jak ugryzienie komara w stu miejscach na raz.

Lekarka powiedziała mi - no cóż ma Pani taką dolegliwość.

To trwało ze trzy dni, ani spać ani nic masakra.

6

Odp: Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

Ja myślę, że to nic poważnego, coś Cię uczuliło.
Pij wapno 3 razy dziennie i posmaruj sobie rękę Fenistil Gelem, jak będzie mocno swędziało.

I czekaj na wizytę u dermatologa.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Wysypka na zagojonym tatuażu,pomocy!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024