Jakie jest męskie myślenie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Jakie jest męskie myślenie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Jakie jest męskie myślenie?

Witam,

Spodobał mi sie pewien chłopak a to jest kolega mojej koleżanki długi czas nie mówiłam jej o tym ale któregoś razu podczas rozmowy na gg wygadałam się a ona jest osobą szybko działającą i postanowiła coś z tym zrobić. Wyszło tak ze zaczęłam korespondować z tym chłopakiem jest on starszy ode mnie o 5 lat ale mi to pasuje, wolę takich odpowiedzialniejszych facetów a on na takiego wygląda. Zaczęlismy pisać ze sobą na gg. No i po kilku tygodniach postanowiliśmy sie spotkać wszystko było miło zabawnie i wskazywało na to że jemu tez pasuję. Tylko że on nie poprosił o numer telefonu a ja sama nie chcę się jakoś narzucać. Piszemy normalnie ze soba ale na gg ale mnie jakos to przeszkadza. Nawet rozmawiałam o tym z moim kolega a on stwierdził że jeżeli ma facet jakis juz kotakt czyli gg to jemu tak wygodnie i tyle...

Nie wiem co o tym myśleć? Faceci wogóle maja inne myślenie, jak ja mam to odebrać i co z tym zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie jest męskie myślenie?

ile masz lat?

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

21

4

Podczas waszego następnego spotkania poinformuj go o awarii komputera i dla wiarygodności nie włączaj GG przez kilka dni (albo włącz niewidzialnego, ale to ciut ryzykowne), po czym spróbuj go dyskretnie przekonać, że chciałabyś się z nim spotkać jeszcze przed naprawą komputera - to powinno popchnąć go do wykazania inicjatywy smile

Asato ma sat Gamaya

5

to jest dobre smile podoba mi się, ale... my sie widzimy codziennie tak przelotem na studiach

6

Tylko gorzej będzie jak chłopak wpadnie na pomysł, że naprawi komputer tongue

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

7

smile a faktycznie on dobry w te klocki czyli w obsłudze i naprawie komputera smile nie pomyslałam ale jak by mi zaproponował naprawe to ja bym powiedziała że mój brat ma go dzis obejrzeć albo że oddałam do naprawy tongue i już po sprawie

8

Rozkręć obudowę i wypnij kabel - np. SATA albo taśma HDD łącząca dysk twardy z płytą główną (dyski są umieszczone w 99% przypadków pod kieszeniami CD/DVD), jak nie potrafisz, to niech brat pomoże big_smile

Potem powiedz koledze, że brat ostatnio rzadko bywa w domu i nie ma czasu naprawić (brat siedzi cicho jakby coś wink), a jak kolego zapyta, co się stało, to powiesz, że przestawiałaś sama komputer i wszystko w dobrze podłączyłaś, ale jest coś nie tak z dyskiem, bo go nie wykrywa (start systemu ładuje się z BIOSa, z płyty głównej) - jak kolega się dokopie, to albo sam dojdzie do wniosku, że taśma była słabo wciśnięta i podczas przemieszczania sprzętu mogła wypaść, albo jak zechcesz, to mu sama zasugeruj...a jak nie chcesz, to nie tongue

Asato ma sat Gamaya

9

big_smile atu se kobitki kombinujecie big_smile hi hi fajnie oni też kombinują to wy też kombinujcie big_smile

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

10

Droga Anechoreta
ale ja chciałam wyciągnąc od niego jakos numer telefonu smile o to mi chodzi że wszytsko jest dobrze a on mi sowjego numeru nie podaje tylko na gg piszemy,

czasem trzeba kombinować bo dzięki temu mozna coś zdobyc smile

11 Ostatnio edytowany przez Anechoreta (2011-01-31 20:11:54)

Drogi Anechoreto...:/

Asato ma sat Gamaya

12

Upsss przepraszam smile
taki dziwny ten nick wiec nie  wiedziałam dobrze smile a to forum kobiece więc więcej kobiet się trafia tongue

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Jakie jest męskie myślenie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018