Ulubione radio - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Ulubione radio

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 57 ]

Temat: Ulubione radio

macie swoją ulubioną stację radiową, której najczęściej słuchacie? może być też radio internetowe wink
ja najczęściej radio pin, trójka i eska rock

biedronka morderca ]:-P
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ulubione radio

ja stawiam na eskę i zet

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

3

Planeta. Najlepiej sie słucha po 22. Non stop świetna muza na czasie. W weekedny przede wszystkim.

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

4

Eska i Zet . Planety nie sluchalam , mozesz dac jakies namiary ?

5

u mnie zazwyczaj króluje Eska:))

Serce miej otwarte dla wszystkich, ale zaufaj tylko niewielu.

Nie szukaj błędów-szukaj rozwiązań

6

www.planeta.fm

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

7

hmm.. ja lubie rmf fm na noc bo spokojne kawalki leca..... ( a zasypiam przy radiu) moze tez byc muzyczne... eska czasem..

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

8

ja także słucham rmf fm smile bardzo je lubię .. eka mi się już "przejadła" ...

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

9

Ja też słucham RMF FM,:) kiedyś słucałam zet ,ale nie mogłam znieść tych politycznych komentarzy szczególnie w jedną stronę wink

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

10

Muzyczne radio 105.8 - kiedy tylko mogę smile

Co do eski to nigdy nie byłem 'jej' zwolennikiem. Bo te ich "nowości" które lecą dwa razy na godzinę mnie dobijają.

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

11

Krzyś napisał/a:

Te ich "nowości" które lecą dwa razy na godzinę mnie dobijają.

Oj racja, racja ... Co za dużo ...

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

12

No wreszcie jakiś mądry głos smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

13

Heh, dzięki smile Po prostu radio eska, to nie moja bajka ...

14

radio Zet:)

15

ja słucham wawy-zawsze polska muzyka,RMF FM eska kiedyś była fajna,teraz coś się pozmieniało i postawili na komentarze polityczne ale większość stacji teraz komentuje zamiast ludziom czas umilić muzyką.

16

A ja tylko Antyradio.
Bo właściwie jeśli ktoś nie lubi popu i hitów z list przebojów to tylko to radio go zadowoli. Choć mogli by zagrać czasami nieco mocniej.

"Nie ma przymusu religii. Prawość wyróżniła się od nieprawości. (K2:256)"

17

A ja tam słucham Eski xPP
To przyzwyczjenie od młodszej siostry hehehe...lubi jak "ostro nawala muza" hahaha

"Nic tak ludzi nie łączy jak wspólne przeżycia - te dobre i te złe"

18

trojka, tok fm, pin, antyradio

19

Trójka:) a jak chce się odmóżdżyć to RMF FM

Taka sobie dziewczyneczka:)

politolog i prawie psycholog:)

20 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2009-01-06 08:47:18)

A słucha ktoś OPEN.Fm - najlepsza muzyka w sieci? można słuchać muzyki na necie.Ja mam w GG.

http://open.fm/

21

RMF i Zetka

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy"

22

niki napisał/a:

ja stawiam na eskę i zet

zgadzam się z tym

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.

23

Głównie w pracy słucham radia i jest to RMF FM. Jakoś tak się przyzwyczaiłam do niego.

24

ja najczesciej slucham zet a w soboty i niedziele slucham rekord bo jest rekordowy rog obfitosci i leca tam naprawde fajne piosenki

25

rmf maxxx , rmf party, rmf dance, rmf polskie przeboje

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

26

do wyboru, do koloru sprawdzcie na www.miastomuzyki.pl

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

27

Eska i Rmf r'n'b

porąbana jak łajno w tartaku

28

ESKA  oczywiście:)

29

"radio złote przeboje" z dawnych lat-to jest to!"P

"...Bo liczy sie tylko tu i teraz..."

30

ANTYRADIa nic nie przebije, szczegolnie ich audycji :)w aucie sie slucha najlepiej smile

-homeless-

31

radio ftb smile www.radioftb.net
a poza tym eska czasem

32

Szczerze powiedziawszy to RMF FM mnie znudziło a głównie dlatego, że bez przerwy puszczają te same kawałki i żadnych nowości. Moim zdaniem radio RMF FM przestało się rozwijać, a szkoda.
Obecnie słucham TOK FM, które oferuje różnorodne audycje na wszelkie tematy z życia wzięte smile - według mnie jest to bardzo mądre radio smile
Jednak czasami zmieniam stację na Radio Złote Przeboje smile

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"
GG: 63978997

33

Ja lubię Złote Przeboje i, wstyd się przyznać - Eskę Rock wink

Ale rado, którego słucham od zawsze i już zawsze będę to Trójka smile

34

eska eska eska smile szczególnie poranne 6na 9 big_smile

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

35 Ostatnio edytowany przez Ewel (2009-03-12 09:55:48)

Nola napisał/a:

Obecnie słucham TOK FM, które oferuje różnorodne audycje na wszelkie tematy z życia wzięte smile

np. "kochaj się długo i zdrowo" smile prowadzi dr Depko z panią Wanat -bardzo polecam tą audycję ! a inna moja ulubiona to "wpół do 4RP" ach... mozna by wymieniać bardzo długo.
u mnie na przemian gra ostatnio Trójka z TOKiem :]

dam radę

36

złote przeboje smile trójka-za wzgledu na audycje waglewskich smile i muzyke.

i akademickie radio Centrum- lokalne smile i sympatyczne.

37

Trójka, RMF Classic, Antyradio, Pin smile
Eski nie cierpię tongue

38

eska rock, wiadomości w rmf fm, a z internetowych bemowo fm

39

Tok fm

Per aspera ad astra!

40

Eska smile. Jeśli jest bliżej Bożego Narodzenia, to RMF, bo puszczają dużo piosenek świątecznych smile

Dum spiro, spero

41

ooo ja wszystkim polecam radio tuba.fm smile tzn to tylko internetowe ale jest fajnie bo wpisujecie jakich zespolow chcecie sluchac i wam robi plejliste smile

42

eska rock zdecydowanie smile

43

a ja roxy

44

Ja słucham Rozmów niedokończonych wieczorami w Radiu Maryja. Można się czegoś dowiedzieć o bierzących sprawach z innej strony niż z tej, którą podają główne media.

45

ja bardzo lubię radio "złote przeboje" i raczej jestem im wierna:)

46

Zet zet i tylko zet!;)

47

Radio zet, rmf fm, czasem eska, ciężko powiedzieć. No, ale w sumie nigdy nie słucham radia zbyt długo, to dużo piosenek się powtarza i znudziłoby mi się smile No, ale wyłapuję jakieś "perełki" dla mnie i potem je sobie sama włączam.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

48

Też raczej zmieniam radia co jakiś czas, bo większość piosenek zbyt często się powtarza. Ostatnio na tapecie jest u mnie eska.

49

Przyznam, że bardzo rzadko słucham teraz radia, nie lubię jak ktoś mi dyktuje to czego mam słuchać.
Jak już to Radiowa 3, ewentualnie Antyradio, bądź EskaRock

50

rmf maxxx, rmf, eska.

51

Ja słucham na przemian Jedynki, radia Roxy oraz radia Wawa.

Najczęściej słucham właśnie Polskiego Radia ze względu na muzykę, ponieważ nie puszczają typowej komerchy, jaka jest w rmf, czy radiu zet. Poza tym lubię ich audycje, reportaże też mają świetne. Po prostu człowiek wie, co się dzieje nie tylko na świecie i w kraju, ale także dowiaduje się o kulturze- książkach, koncertach. Jedyne co mi przeszkadza to to, że jeszcze ten Kościół jest gdzieś w tle. Radio Roxy ze względu na muzykę, uwielbiam też poranną audycję z Piotrem Kędzierski oraz Tymonem Tymańskim. Na pewno nie zasnę, jeżeli słucham tego radia w czasie jazdy samochodem.
A radio Wawa od czasu do czasu, głównie ze względu na Detektywa Inwektywa.

Nie traktuj życia zbyt serio. I tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Ludzie, którzy nie lubią kotów, zawsze myślą, że ta niechęć jest jakąś szczególną zaletą

52

Radia słucham internetowego: rmfon.pl smile Wiele stacji do wyboru. Najbardziej lubię polski rock, złote przeboje, przeboje wszech czasów, nostalgię a do sprzątania letnie hity tongue Czasem muzyka francuska lub celtycka.
Do śniadania w kuchni włączam RMF, w Radiu Zet lubię program ,,Świat według blondynki" Beaty Pawlikowskiej.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

53

Radia słucham tylko w samochodzie. Ja Eska Rock i Antyradio a mój ślubny lubi sobie posłuchać Maryji.

"...przyj naprzód, zrób wyłom w liniach wroga i po drodze niszcz wszystko, co się rusza, a oddziały, które idą za tobą, będą tylko sprzątać. Twoim celem jest dostać się za linie nieprzyjaciela  w końcu na tym polegała taktyka kawalerii  i zaatakować jego tyły..."

To zasady jednego z ostatnich 100% samców.

54

Przeważnie nie słucham radia, ale jeżeli już to Eska Rock albo Antyradio, czasami Open.fm. Nie jestem zwolenniczką "modnej" obecnie muzyki, której wszędzie pełno, więc raczej unikam radia i wolę posłuchać płyt moich ulubionych wykonawców.

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

55

Najczęściej słucham Antyradia i Roxy. Jak zaczynają się za bardzo powtarzać, włączam też Czwórkę smile

Posty [ 1 do 55 z 57 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Ulubione radio

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018