Fantastyczne olejki do masażu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Fantastyczne olejki do masażu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Fantastyczne olejki do masażu

Witam serdecznie!
Mam nadzieję, że każdy odwiedzający to forum jest dzisiaj w dobrym nastroju.
Moje pytanie dotyczy olejków do masażu. Długo szukałem odpowiedni olejek, w sklepach kosmetycznych większość jest antycellulitowa, ujędrniająca, wygładzająca, itd. Tego typu olejki są ok ale jak dziewczyna masuje się sama. Pewnie żadna z kobiet nie chciałaby aby jej facet wyciągnął preparat zmniejszający cellulit. Chciałbym zwykły, dobry, zapachowy olejek do masażu. Ma być romantycznie i odprężająco, nie obchodzi mnie czy ten olejek będzie coś ujędrniał i wygładzał. Od tego są moje dłonie smile Gdzie tego szukać? Internetowe sklepy mnie nie interesują bo chcę najpierw zobaczyć, dotknąć i powąchać. Żele się do masażu nie nadają, nawet te reklamowane w TV.
Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fantastyczne olejki do masażu

ja jestem po szukle masarzy, tak uzywano po porstu olowki dzieciecej i wiem sama ze jest najlepsza, przynajmniej do masazu "profesjonalnego", masuje takze mojego meza i zadne kremy czy balsamy nie rownaja sie z oliwka dziecieca, kupisz dobrej firmy to i pachniec bedzie dobry, a nie wielka ilosc kremu daje i dobry poslizg do masazu i ladnie pachnie(tylko nie lej za duzo).
ze moj maz lubi wszystko co waniliowe to ostatsnio do oliwki dodalam zapach waniliowy(taki jak do ciasta) podobalo sie jemu:)
nie uzywalam sama ale wiem ze sa zele do masazu np durex-moze tego sproboj, sama uzywalam oliwke i wiem ze to jest najlepsze.
pozdrawiam i zycze powodzenia w duszeniu swego faceta:)

3

Syla teraz to dowaliłaś z tym facetem smile);P

4

żele nie są dobre, za szybko się wchłaniają a po dłuższym masażu zaczynają się "zwijać" jest wrażenie, jakby skóra odchodziła hmm oliwka dziecięca, trzeba sprawdzić smile

5

również polecam oliwkę, ewent. jakiś fajny balsam.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

6

Ja też używałam żeli a niestety kleiło mi się ciało, a co do balsamów to nie chciały za bardzo się wchłaniać. Używam teraz olejów naturalnych, mieszam ze zwykla oliwa nie oliwką dla dzieci bo wtedy nie chce sie tak ładnie wchłaniać. używam oleju z kiełków pszenicy bo ma własciwości jakich moja skóra potrzebowala, polecił mi to masazysta. on uzywa olejów z firmy naturalne aromaty i dtalego ja tez.

7

Ostatnio kupiłam lawendowy olejek do masażu z firmy ECO-PLANT jest cudowny. Wspaniale pachnie i bardzo dobrze się rozprowadza.

8

Ja bardzo zadowolona jestem z olejku do masażu z Douglasa firmy Mades Cosmetics (ale to było jakoś rok temu, więc może już nie mają w ofercie). Jest pozbawiony "chemii", bardzo wydajny - jedyny minus to zakrętka którą o ile łatwo odkręcić przed masowaniem, to, z już tłustymi dłońmi, dobranie się do niej jest niemożliwe. Ja mam olejek z serii Cultures Vietnam - zapach spokojny i przyjemny, lekko orientalny.

9

Hej,

Jeżeli chodzi Ci o taki prosty olejek itp, to moge polecic Ci coś, całkiem fajne zapachy mi odpowiadają, chyba są dobrej jakości, a cena nie za wysoka, wejdz sobie na strone onlinearoma.aromagroup.pl

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Fantastyczne olejki do masażu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021