czy jemu chodzi tylko o seks? nie wiem. a zalezy mi na nim. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czy jemu chodzi tylko o seks? nie wiem. a zalezy mi na nim.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 38 ]

Temat: czy jemu chodzi tylko o seks? nie wiem. a zalezy mi na nim.

Moj problem jest taki:
znam faceta od okolo 4 lat, lecz nie utrzymywalam z nim wiekszego kontaktu. Raz na jakis czas pisal i dzwonil aby sie spotkac lecz odmawialam, mialam kogos. Teraz jestem sama. A on odezwla sie znowu. Spotkalam sie z nim. Pierwsze spotkanie bylo bardzo mile, zachowywal sie jak ideal faceta. Umowilismy sie na drugie spotkanie. Wtedy juz sie zaczelo. Rozmawialismy, przytulil mnie. Pocalowal. Nie bardzo tego chcialam, bo jakos tak mi to nie pasowalo, wydawalo mi sie, ze to za wczesnie. On probowal, ale mu nie uleglam. Na nstepnym spotkaniu, juz niestety sie poddalam, calowalismy sie. Wydawal mi sie naprawde idealny, dbal o mnie, pamietal, dzwonil, pisal. Umowilismy sie ponownie, przyutlalismy sie, bylo mi z nim dobrze. Mialam trudno sytuacje rodzinna i bylam tuz po rozstaniu dlatego jego obecnosc byla dla mnie ukojeniem. Rozumial mnie, jego dobro imponowalo mi. Wydawalo mi sie, ze mu zalezy na mnie. Kolejne spotkanie odbywalo sie juz nieco inaczej, calowalismy sie, przytulalismy ale on chyba chcial wiecej. Dotykal mnie, chyba chcial zebym sie z nim przespala ale ponownie nie uleglam. Nadal pisze, nadal dzwoni, mowi, ze mnie uwielbia, ubostwia itp. Ale ja mam wrazenie, ze jemu chodzi tylko o jedno. Co myslicie, czy jego zachowanie wedlug was na to wskazuje?

Ja włożę sukienkę, te przenajlepszą
i makijażem ubiorę oczy,
a w ciało wetrę słodkie balsamy
dla Ciebie będę królową nocy!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy jemu chodzi tylko o seks? nie wiem. a zalezy mi na nim.

Po pierwsze FACETOWI zawsze chodzi o sex , pogódź się z tym , kiedy TY wyobrażasz sobie jego cechy ,że jest miły uprzejmy on w tym czasie penetruje Cie na wszystkie możliwe sposoby w myślach. Ty widziałaś w nim szanse na pocieszenie on w tobie szanse na szybki sex , nie wiem jaka jest do końca sytuacja miedzy wami. A czy mu chodzi tylko o jedno przekonasz się jak będziesz stawiać opór kusząc jednocześnie wink

Faceci są prości, lubimy patrzeć na cycki, na pupę, zaglądać w dekolt i myślimy tylko o tym jak zaciągnąć seksowną kobietę do łóżka, gdzie będziemy mogli z nią robić nieprzyzwoite rzeczy:)

3

No raczej nie odpowiemy Ci na pytanie czy jemu chodzi tylko o jedno bo nie jesteśmy w stanie wyczytać jego myśli. Moim zdaniem pozwoliłaś mu się całować, przytulać a potem dotykać więc on chciał sprawdzić czy na więcej też mu pozwolisz. To zrozumiałe. Nie koniecznie chodzi mu tylko o sex ale chciał tego i to jest normalne. Nie powinnaś skreślać tej znajomości. Spotkaj się z nim znowu i gdy da Ci odczuć, że chce się kochać to zastopuj go i powiedz, że nie jesteś gotowa i że nie chcesz. Jeśli się więcej nie odezwie to będziesz miała odpowiedź na swoje pytanie smile Oczywiście, życzę żeby jednak się odezwał wink

Nasz Skarb Krystianek  ur.27.07.2011r.  g.13:45  3490g, 54cm  smile

4 Ostatnio edytowany przez P&P (2010-12-20 20:08:49)

Nie wszystkim facetom chodzi tylko o seks- takie małe sprostowanie.
qwerty6, z tego co piszesz, niestety nasuwa mi się tylko jedna myśl- jeśli facet dostrzegł, że w jakiś sposób Cię wystraszył zbyt bezpośrednim zachowaniem, nie powinien tego mimo wszystko kontynuować przy następnych spotkaniach. Jego zaangażowanie- pisanie, telefony, ogólna troska MOŻE (ale nie musi) być sposobem na zdobycie tego, czego chce, czyli seksu. Ale jak wspomniałam wcześniej, tak wcale nie musi być. Być może ma po prostu taki temperament. Najgorsze, co możesz zrobić, to mu ulec. Wtedy może zawinąć ogon i zwiać. Jeszcze jedno- jeśli na pierwszym spotkaniu ręka faceta kieruje się w okolice Twoich majtek- po prostu sobie odpuść.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

5

"Nie wszystkim facetom chodzi tylko o seks- takie małe sprostowanie" na początku znajomości zawszę u faceta nr.1 jest sex, lecz nie zawsze przyzna Ci się do tego wink  (zakładając ,że jesteś zdrową atrakcyjną kobietą)

Faceci są prości, lubimy patrzeć na cycki, na pupę, zaglądać w dekolt i myślimy tylko o tym jak zaciągnąć seksowną kobietę do łóżka, gdzie będziemy mogli z nią robić nieprzyzwoite rzeczy:)

6

VeryBadBoy nie zgodzę się z tym. Przecież faceci to nie jakieś podrzędne stworzenia, które tylko rozmnażanie mają w głowach. Owszem są mężczyźni, którzy umawiają się z dziewczyną tylko z jednego powodu ale nie każdy taki jest. A to, że myślą o tym patrząc na kobietę to normalne. My też o tym myślimy na pierwszej randce. tylko się do tego nie przyznajemy bo podobno nie wypada. Także to, że facet myśli o sexie nie znaczy, że chodzi im tylko o to!

7

Czy patrząc na kanapkę myślisz najpierw o tym ,że ją zjesz  czy z czego się składa ? Nie patrz na styl myślenia mężczyzn przez pryzmat kobiecy. Tak jak poznajesz faceta i chce po 1 spotkaniu z tobą dalej "kręcić"(mam tu na myśli dążenie do związku) to urzekła go Twoją uroda a nie charakter.

8

VeryBadBoy napisał/a:

Tak jak poznajesz faceta i chce po 1 spotkaniu z tobą dalej "kręcić"(mam tu na myśli dążenie do związku) to urzekła go Twoją uroda a nie charakter.

Zgadzam się z tym. ale co innego MYŚLEĆ o sexie, a co innego spotykać się z kimś tylko po to by w końcu wylądować w łóżku. to są dwie inne sprawy. A ja patrząc na kanapkę myślę z czego się składa bo byle czego nie jem.

9

Boje sie tego wszystkiego. Imponuje mi, i jesli sie jakos zaangazuje? A okaze sie, ze jemu tylko o to chodzilo? Nie chce mu ulegac. I wedlug rady- zobaczymy, co wtedy sie bedzie dzialo. Wiem, ze jako kobieta podobam mu sie. Ale to jest wszystko takie trudne...

i makijażem ubiorę oczy,

10

qwerty słuchaj jak chcesz poważnego związku to im dłużej zwlekasz tym lepiej a jak jeszcze umiesz to robić w odpowiedni sposób to już jest bomba ;)Reasumując może ujmę to w sposób sytuacyjny, zbadaj kanapkę zanim ją zjesz wink

11

VeryBadBoy wydaje mi sie, ze potrafie wink. Przynajmniej z tego co zaobserwowalam do tej pory smile. Tu mowa o kanapce, a ja bym wolalala jakies inne okreslenie. Np ciastko smile.

i makijażem ubiorę oczy,

12

A ja myślę ze facet powie napisze i zrobi dużo żeby dostać to co chce i pytanie jak będzie zachowywał się póżniej jak  już dostanie ...

13

Na tym to polega ,że niech pisze,mówi stara się kombinuje im więcej myśli o tobie tym lepiej prawda ? Super ujęte jest to w filmie "Brzydka Prawda" wink

14

VeryBadBoy nie wszyscy tak działają i nie każdemu oto chodzi o tym się sama przekona bo pozory mylą

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

15

Chcesz jej powiedzieć ,że to iż facet kładzie ręce na jej majtki nie znaczy ,że chce się z nią przespać ? Nie mówiłem przecież ,że chodzi tu o styl "uwiedź zalicz zostaw". Wybacz Dary ale czasem odnoszę wrażenie ,że Twoje przemyślenia bywają czasem bardziej z "telenoweli"(nie do końca chodzi tu o rodzaj serialu) a nie z życia.To tylko moje prywatne zdanie wink

16

Ja jej jeszcze nic nie powiedziałem to ty dajesz do zrozumienia " do celu po trupach " jeśli mu oto chodzi to zrobi wszystko aby tego dopiąć a ona przekona się dopiero po.chodziło mi że nie wszystkim oto chodzi,był przyniej poprostu go poniosło z byt daleko przecież tak też mogło być wink

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

17

Być może masz racje ale z tymi trupami to hmm dziwne bo nie każe jej go wykończyć tylko ,żeby stawiała opór w ten sposób by dać mu do zrozumienia ,że "jeszcze nie ale nie mówię "nie". Niech go intryguje , zadziwia raz ciepło raz zimno facet to prosta istotka (chyba ,że mówimy o mnie tongue ) zacznie myśleć biedula a psychologia nam pokazuje ,że im się częściej o kimś myśli tym bardziej się zbliżamy emocjonalnie do tej osoby a o to jej chodzi prawda ? By z nim być uczuciowo a nie tylko fizycznie

18

"Do celu po trupach" to takie wredne przysłowie i nie chodzi kogoś wykończyć tylko osiągnąć cel za wszelką cenę sprostuje.
[ jej chodzi prawda ? By z nim być uczuciowo a nie tylko fizycznie] jej tak, a co jemu chodzi po głowie to nam ciężko będzie rozgryżć smile

19

Dziwnie to wszystko sie uklada. Bardzo dobrze mi z nim. A co do niego- to nie wiem, mam mieszane uczucia. Jest bardzo mily, chce sie ze mna czesto spotykac bo mowi, ze teskni. Przytula mnie, caluje. Pisze do mnie, dzwoni. Staram sie w to nie angazowac, ale wcale nie jest mi latwo, potrzebuje milosci i poczucia bezpieczenstwa a on mi je daje. Tylko boje sie, ze on to wszystko robi z jednego powodu. A jak juz mu sie znudze to mnie po prostu, dosadnie ujmujac, oleje. Nie wiem, co mam robic. Jest mi tak dobrze z nim! Moze jednak on cos czuje tez....

i makijażem ubiorę oczy,

20

Wiesz a może po prostu z nim porozmawiaj zadając pytanie prosto z mostu czego on oczekuje, i postaw granice wtedy zobaczysz o co mu chodzi. Gdy mu powiesz jasno że w chwili obecnej nie jesteś gotowa na sex i jeśli tego oczekuje to nie tędy droga zobaczysz czy jego zachowanie się zmienia. Oczywiście to nie daje gwarancji ale jeśli nagle jego zapał ostygnie, to będziesz wiedziała dlaczego.
Ponadto to ze go pociągasz to nic złego , uważam że zbyt szybkie tempo nie jest wskazane.

21

Rozmawialam z nim. Odpowiedzial mi, ze nigdy nie zachowywal sie tak przy zadnej kobiecie jak przy mnie, zadna nie miala na niego takiego wplywu jak ja, ze sie do mnie przywiazuje, ze sie zauroczyl. No i oczywiscie, ze go pociagam, i ze mu sie bardzo podobam.

i makijażem ubiorę oczy,

22

Gwerty czasami facet ,,bada grunt" brzydkie określenie wiem ale my tak samo podchodzimy do nowych znajomości.Jest takie powiedzenie ,,Łatwo przyszło-Łatwo pójdzie"Dlatego czasami z pewnymi decyzjami należy poczekać a czy warto czas pokarze ?

,,Bycie Sobą nie jest grzechem jest zaletą i luksusem na który nas stać jeśli tylko tego chcemy"

23 Ostatnio edytowany przez kaska123 (2011-01-06 21:07:27)

jestem w chorym zwiazku od 3 lat jestem rozwiedziona on tez ale problem polega na tym ze zawarlismy uklad laczy nas tylko sex bo jest nam dobrze  iiii jak to z kobietami bywa ja sie zakochalam    .... nie dawno jego sytuacja bardzo ulegla zmianom otoz dotknela go ogromna tragedia materialna bardzo chcialam mu pomoc niestety stanela na drodze jego byla zona zecz jasna ulegl ex zonie ..powtarzalam ze zle robi ze ona ma w tym jakis cel jednak on wrocil mi mowil ze dla dzieci jednak moje przestrogi sie sprawdzily  przyznal mi racje jednak dla mnie bylo jasne on pomimo twierdzenia ze jestem nie tylko kochanka a najlepszym przyjacielem bardzo mnie zawiódł nie ufam mu     poznalam kogos ten ktos to tylko ucieczka przed uczuciem jakim go darze nic nie czuje do tego człowieka zreszta wszystko powiedziałam Andrzejowi . spedziłam z Piotrkiem.....)Piotrek nowo poznany facet)   sylwester bylo fajnie zreszta fajny gosc zabral mnie i moje dziecko widac ze bardzo mu zalezy na mnie na nas.. Andrzej spedzal Sylwka z ex zona zreszta ja przed wyjazdem z Piotrkiem powiedziałam prawde gdzie i z kim bede ..... i teraz najwarzniejsze nie wiem czy klamie ale pierwszy raz byl zazdrosny wyprowadzil sie od ex ale i tu mam watpliwosci jemu ciagle chodzi chyba tylko o jedno nie chce stracic dupeczki na wypadek jak zone bedzi bolec glowa albo jakas niedyspozycja                     pomozcie mi błagam!!!!!!!

24

do Darry pomoz mi co Ty o tym sadzisz??

25 Ostatnio edytowany przez Dary (2011-01-06 22:08:55)

Tzn.poco  do niej wrócił? a jak wyprowadził się od ex to gdzie teraz mieszka

26

jakt gdzie u rodzicow bo konczy swoj dom

27

Dziewczyny, chcialam Wam tylko napisac, ze u mnie nadal wszystko ok. Jest mi z nim bardzo dobrze. Boje sie tylko, ze to sie niedlugo skonczy, ale to chyba takie moje zyciowe uprzedzenie, ze wszystko co dobre omija mnie szerokim lukiem... Mam nadzieje, ze moje glupie pomysly sa i pozostana bezpodstawne. smile

i makijażem ubiorę oczy,

28

Chcesz poznać prawdę na temat swojego nowego partnera?
Jeśli masz wątpliwości czy Twój nowy partner/partnerka mówi prawdę na temat swojej przeszłości, jeśli boisz się, że coś przed Tobą ukrywa możemy Ci pomóc! Jestem dziennikarką i robię program na temat związków. Wyślij do mnie maila z numerem kontaktowym lub adresem e-mail ? na pewno oddzwonię!

29

Powiem Tobie, że ja cały czas spotykam takich co im sex tylko w głowie, no albo dzieci chcą....
Jak boisz się,że mu ulegniesz pomyśl o kupieniu wibratora smile to dobra rada, sama tak zrobiłam i jestem zadowolona. Nie ulegam hormonom i facetom i jest super.
A jeśli jemu zależy choć troche by CIE poznać, to będziepisał, dzwonił i spotykał się z Tobą. A jeśli jednak chodzi mu o sex, to szybko przestanie się odzywać, stwierdzi po prostu,że szkoda jego czasu na Ciebie.
powodzenia!

30

Jesli mu naprawde na tobie zalezy to bedzie czekal az bedziesz gotowa, w ten sposob sprawdzisz o co mu rzeczywiscie  chodzi..

31

qwerty6 napisał/a:

Boje sie tego wszystkiego. Imponuje mi, i jesli sie jakos zaangazuje? A okaze sie, ze jemu tylko o to chodzilo? Nie chce mu ulegac. I wedlug rady- zobaczymy, co wtedy sie bedzie dzialo. Wiem, ze jako kobieta podobam mu sie. Ale to jest wszystko takie trudne...

Trudne? To co ja mam powiedzieć, jest mężczyzna, co się widzimy w klubie to mówimy sobie z uśmiechem cześć, zerkamy na siebie, ćwiczy często koło mnie i na tym koniec naszej rozmowy hmm Mu jest ciężko się odezwać, bo jest młody, nieśmiały i zamknięty. Mnie też jest ciężko do Niego przemówić, gdyż po ostatnim spotykaniu się z mężczyzną dostałam nieźle w kość sad i teraz mam takie trudności, że nie potrafię się jakoś przemóc i buzi otworzyć hmm Ale za to jak na złość instruktor aerobicu mnie zagaduje.. więc Kochana moim zdaniem nie jesteś w krytycznej sytuacji:) I nie bój się będzie dobrze tylko nigdy nie rób nic wbrew swojej woli big_smile A dla humoru odnośnie związków polecam książkę: Dlaczego mężczyźni kochają zołzy ;P I trzymam kciuki za Was :*

32

Postaw się w sytuacji kobiety, która jest „zasypywana” nieustannymi pytaniami. Warto poruszać tematy do rozmowy, które lubi się samemu. Rozmawiaj z dziewczyną o swoich zainteresowaniach z pasją i skupieniem. Kiedy ona wyczuje przekonanie i ekscytację w twoim głosie, z pewnością stwierdzi, że mówisz o czymś, co rzeczywiście cię interesuje. Rozmowa z dziewczyną powinna być szczera, otwarta oraz przede wszystkim naturalna. Wybierz dziewczynę na erotycznykontakt.pl

33

Jeśli widzisz, że uniwersalne tematy do rozmowy ją nudzą, nie rozmawiaj na takie tematy. Obserwuj jej reakcje na rozmowę. Jeżeli zauważysz, że jest to spokojna kobieta, która lubi spacery i spokojny tryb życia, to nie rozmawiaj z nią o imprezach. Znajdziesz dziewczynę na stronie kontaktyerotyczne.org.pl

34

Brzmi jakby zależało mu głownie na seksie, ale to nie wyklucza jeszcze że chce też normalnej relacji.

35

qwerty6 napisał/a:

Moj problem jest taki:
znam faceta od okolo 4 lat, lecz nie utrzymywalam z nim wiekszego kontaktu. Raz na jakis czas pisal i dzwonil aby sie spotkac lecz odmawialam, mialam kogos. Teraz jestem sama. A on odezwla sie znowu. Spotkalam sie z nim. Pierwsze spotkanie bylo bardzo mile, zachowywal sie jak ideal faceta. Umowilismy sie na drugie spotkanie. Wtedy juz sie zaczelo. Rozmawialismy, przytulil mnie. Pocalowal. Nie bardzo tego chcialam, bo jakos tak mi to nie pasowalo, wydawalo mi sie, ze to za wczesnie. On probowal, ale mu nie uleglam. Na nstepnym spotkaniu, juz niestety sie poddalam, calowalismy sie. Wydawal mi sie naprawde idealny, dbal o mnie, pamietal, dzwonil, pisal. Umowilismy sie ponownie, przyutlalismy sie, bylo mi z nim dobrze. Mialam trudno sytuacje rodzinna i bylam tuz po rozstaniu dlatego jego obecnosc byla dla mnie ukojeniem. Rozumial mnie, jego dobro imponowalo mi. Wydawalo mi sie, ze mu zalezy na mnie. Kolejne spotkanie odbywalo sie juz nieco inaczej, calowalismy sie, przytulalismy ale on chyba chcial wiecej. Dotykal mnie, chyba chcial zebym sie z nim przespala ale ponownie nie uleglam. Nadal pisze, nadal dzwoni, mowi, ze mnie uwielbia, ubostwia itp. Ale ja mam wrazenie, ze jemu chodzi tylko o jedno. Co myslicie, czy jego zachowanie wedlug was na to wskazuje?

Tak , jemu chodzi o seks i na dodatek posługuje się utartym schematem postepowania, którego uczą trenerzy uwodzenia. najpierw eskalacja dotyku, później do łóżka.

36

qwerty6 napisał/a:

Moj problem jest taki:

Tak , jemu chodzi o seks i na dodatek posługuje się utartym schematem postepowania, którego uczą trenerzy uwodzenia. najpierw eskalacja dotyku, później do łóżka.

37

VeryBadBoy napisał/a:

Po pierwsze FACETOWI zawsze chodzi o sex , pogódź się z tym , kiedy TY wyobrażasz sobie jego cechy ,że jest miły uprzejmy on w tym czasie penetruje Cie na wszystkie możliwe sposoby w myślach. Ty widziałaś w nim szanse na pocieszenie on w tobie szanse na szybki sex , nie wiem jaka jest do końca sytuacja miedzy wami. A czy mu chodzi tylko o jedno przekonasz się jak będziesz stawiać opór kusząc jednocześnie wink

O w morde jeża ale ty jesteś wykolejony. Gadasz jak seksoholik`

38

MariuszMariusz napisał/a:
VeryBadBoy napisał/a:

O w morde jeża ale ty jesteś wykolejony. Gadasz jak seksoholik`

Mariusz, sprawdzaj jak stare są wątki na które odpowiadasz... ten ma 12 lat.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

Posty [ 38 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czy jemu chodzi tylko o seks? nie wiem. a zalezy mi na nim.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021