Pobolewa mnie w dole brzucha - czy jest to objaw ciąży ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Pobolewa mnie w dole brzucha - czy jest to objaw ciąży ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Pobolewa mnie w dole brzucha - czy jest to objaw ciąży ?

Cykle mam 30 dniowe ostatnia miesiączkę miałam 9 sierpnia  staramy sie o dzidzie!!!kochaliśmy sie 17,19,20,21,22,23,25 wydaje mi sie ze to były dni płodne !bo od tamtego czasu zaczęło mnie pobolewac w dole brzucha!!! jakie mamy szanse na to ze może będę w ciąży!!!dziś mam 19dzien cyklu a brzuch nadal pobolewa!!!co wy na to??????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pobolewa mnie w dole brzucha - czy jest to objaw ciąży ?

Hm, cięzko powiedzieć, musisz poczekać obeserwować swój okres lub jego brak, jeśli pojawi ci się taka mleczna maź,to też ozn ciaży, ale z bolącym brzuchem to podejrzane, trzymam kciuki.

3

a te bóle to jakiego są typu, kłucia czy coś innego?

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

4

tak czasami takie klucia a ogólnie to cos takiego jak sa pobolewania jak na miesiączkę!111

Gosia1985 napisał/a:

Hm, cięzko powiedzieć, musisz poczekać obeserwować swój okres lub jego brak, jeśli pojawi ci się taka mleczna maź,to też ozn ciaży, ale z bolącym brzuchem to podejrzane, trzymam kciuki.

a ta maz kiedy moze sie pojawic????????????????????????????????

5

po tygodniu dwóch, ja miałam w ciągu 2 tyg, dodatkowo piersi mnie bolały, dużo spałam

6

Poniżej podaję najczęściej występujące  objawy ciąży, pamiętaj jednak, że większą pewność daje Ci test ciążowy, a najlepiej wizyta u ginekologa. Tym bardziej że odczuwasz ból i kłucie w podbrzuszu.
Objawy odczuwane przez kobiety:
- podstawowym objawem ciąży jest zatrzymanie krwawienia miesiączkowego, szczególnie u kobiet z regularnymi do tej pory cyklami,
- częstsze oddawanie niż do tej pory moczu,
- częste zawroty głowy i omdlenia,
- zmiany łaknienia, tzn. brak lub nadmierny apetyt,
- zaparcia, nudności, wymioty, zgaga, występują od około 6-8 tygodnia i zazwyczaj trwają do około 12-14 tygodnia ciąży,
- zmiany samopoczucia, przede wszystkim jest to zwiększona wrażliwość czuciowa, zmęczenie, drażliwość, nadpobudliwość,
- bolesność piersi występująca od około 6 tygodnia ciąży,
- zmęczenie, zwiększenie potrzeby snu w czasie pierwszych tygodni ciąży,
- kobiety palące odczuwają niechęć do palenia.
Objawy obiektywne:
- podwyższenie temperatury ciała powyżej 37 °C, utrzymujące się przez około 2-3 tygodnie po owulacji,
- zmiany w narządach płciowych, które stwierdza ginekolog w trakcie badań,
- pojawienie się nowych rozstępów skórnych: na brzuchu, na bocznych powierzchniach pośladków i zewnętrznych powierzchniach ud,
- zmiany w gruczołach piersiowych: powiększenie, obrzmienie, wzrost napięcia, poszerzenie naczyń żylnych widocznych pod skórą, przebarwienie brodawek i obwódek piersiowych,
- u niektórych kobiet w pierwszych tygodniach ciąży pojawiają się przebarwienia skórne na wargach sromowych, brodawkach, linii biegnącej od pępka do spojenia łonowego, mogą pojawić się także przebarwienia na twarzy.

To chyba wszystko co udało mi się znaleźć na ten temat i co pamiętam ze swoich ciąż, a co stanowi te najbardziej charakterystyczne objawy.

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

7

Witam. Kobietki mam pytanie staralismy sie o dzidzie 9 mc i nic nie wychodziło:( przez ostatnie 2 miesiace nie zauwazyłam u siebie jajeczkowania tzn tego sluzu przypominajacego białko jajka ,ostatnim razem było to 5 dni po okresie zauwazyłam sluz to było w niedziele wieczorem a z soboty na niedziele kochalismy sie bez zabezpieczenia. Nie zauważyłam u siebie jakis konkretnych objawów  jestem bardziej senna ale moze to pogoda mam wiekszy apetyt  i wzdety brzuch ale to moze przed okresem który powinien przyjsc za 5 dni czuje sie jakos inaczej ale moze to tylko ta nadzieja jest tego efektem.Wiem ze takich pytan jest sporo ale mnie korciło zeby napisac moze dlatego ze nie mam bardzo z kim o tym pogadac:(mój mezczyzna zaczyna sie martwic ze jest cos nie tak z nami.... sory rozpisałam sie . Jezeli Któras z was moze napisac czy jest mozliw ze tym razem wreszcie sie udałoczy przeciwnie bede bardzo wdzieczna. Z góry dziekuje

8

Odpowiedzi czy się udało czy nie nikt na forum Ci nie udzieli bo nikt nie jest prorokiem. Bądź cierpliwa i nie denerwuj się.  Zrób test, to Cię troszkę uspokoi. Jeśli wynik będzie negatywny a objawy będą się nadal utrzymywały to za tydzień zrób kolejny.
Jednak w sytuacji, że za 5 dni jest planowy dzień rozpoczęcia się miesiączki, wszystko może się wydarzyć. Trzymam za Was kciuki i powodzenia smile

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

9

Cześć staram sie z moim narzeczonym o dziecko i ostatnia miesiączkę miałam 10.11. 2008 i do tej pory nie dostałam,strasznie boli mnie podbrzusze,mam zaparcia,bolą mnie piersi,często oddaje mocz,nie mam mdłości i mam twardy brzuch czy to ciąża Proszę o odpowiedz Dziękuję.

10

WITAM smile udało sie bede miec dzieciaczka widziałam moja fasolke juz na usg:) jestem w 6 tygodniu .MagdaZ DZIEKI CHYBA MOCNO 3MAŁAS KCIUKI:* jest mi troche niedobrze zalezy od dnia czasem jest ok a czasem troszke gorzej ale ja dam rade byle dzidzia była zdrowa   Pati90 najlepiej zrób test albo idz do lekarza  mnie tez bolały piersi i podbrzosze takie kłócie czułam i życze powodzonka

11

gratulacje ogromne, napewno cudowna wiadomość na Świeta w rodzinie się rozniesie
byle żeby wszystko było dobrze i maleństwo było zdrowe
jeszcze raz GRATULUJE

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

12

Moje WIELKIE WIELKIE GRATULACJE smile smile

-Anthony de Mello

13

mpoje gratujalcjeee !!! ;*

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

14

Dzieki wielkie kobietki:) kurcze  mowie wam jaka jestem szczesliwa ,lekarz przepisał mi witaminy po nowym roku smigam do niego mam nadzieje ze po dobre wiadomosci.WESOLUTKICH ŚWIAT:*

15

Oprócz witaminek nie zapomnij o kwasie foliowym:)

-Anthony de Mello

16

Zadaję to pytanie tu bo na test jest za wcześniej jeszcze a moja niepewność osiąga już szczyt ! Więc 26.05 współżyłam z moim partnerem (akurat ten dzień był dniem płodnym wg mojego ginekologa) . Jednak 3 dni później dostałam wydaje mi się , że okres. Jednakże był on inny niż zawsze bo był o wiele bardziej skąpy i miał kolor brązowy...2.06 także mój partner skończył we mnie . Od 2 dni mam bardzo silne bóle podbrzusza i czuje jakby kłocie w jajnikach , do tego dochodzi ból głowy i ciągła potrzeba snu ,a także moje piersi zrobiły się bardzo twarde i brodawki powiększyły.Mój oddech również stał się jakiś cięższy a bicie serca przyśpieszyło tak samo jak i puls.W czwartek natomiast zauważyłam niewielkie brązowe i jasno różowe plamienie na bieliźnie co mnie zaniepokoiło. Nie wiem czy to ciąża czy nie. A dodam , że będąc w poprzedniej ciąży miałam identyczne tyle , że poroniłam... Przyznam , że bardzo chciałabym być w ciąży. Czekam na odpowiedzi . : ) I z góry dziękuje

17

Martuuucha, możliwe, że plamienie które opisujesz miało związek z implantacją zarodka.
Od momentu owulacji, a co za tym idzie - współżycia, minęło już ponad 14 dni, dlatego też już teraz możesz wykonać test ciążowy.

1.01.2013 - 50 cm, 2500 g

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Pobolewa mnie w dole brzucha - czy jest to objaw ciąży ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018