Pozycje opóźniające wytrysk - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pozycje opóźniające wytrysk

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 60 ]

1

Temat: Pozycje opóźniające wytrysk

Jakie pozycje opóźniające znacie i możecie polecić? Mój partner ma przedwczesny wytrysk i chcemy drogą innych pozycji zaradzić temu problemowi. Dzięki wielkie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pozycje opóźniające wytrysk

wiem coś o tym, mój też ma czasami

3

..mój też hmm

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

4

U mnie pomogła  pozycja na jeźca gdy ja jestem na górze moge w pełni kontrolowa sytuacje.To ja nadaje tempo a jeśli wyczówam że jest już blisko zwalniam lub robie przerwe muj mąż też zaczoł nad tym panowac wicząc. Ale polecam

5

Niestety u mnie ta pozycja odpada sad Mój chłopak nie czerpie z niej przyjemności sad:(

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

6

zgadzam się z Tobą Ansja. Moj w dodatku sam tempo wybiera

7

U mnie problem tkwi w tym, że mój facet od razu "słabnie' przy tej pozycji sad Mnie się bardzo podoba, ale jemu to nie sprawia przyjemności, a wręcz przeciwnie- osłabia podniecenie:(
Może jakaś inna pozycja jest tak samo skuteczna na opóźnienie?

8

bo to nie kwestja pozycji tylko rozmowy z partnerem spokojnie powiedzie aby zwolnił w tedy każda pozycja będzie ok

9

Były rozmowy, było zwalnianie.. I nic to nie dało.

10

uU.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

11

to wymaga czasu i cwiczeń praktyka i praktyka

12

Ja wiem, tylko nie ma szans na praktykę kiedy on od razu rezygnuje, a ja się denerwuje sad:(:(:(

13

a próbowaliście prezerwatyw opóźniających wytrysk?

14

Kobietki rozmawiałam o tych pozycjach z moim facetem, faktycznie pozycja opóźniająca jest na jeźdzca

15

Mój jak każdy ma też ten problem,chociąż kiedyś jak ćwiczył powstrzymywanie to było lepiej.Ale odkąd wypróbowaliśmy Unimila MAX LOVE to często używamy i jesteśmy baaaardzo zadowoleni z efektów.Durex-a niepolecam,nieodczuliśmy różnicy

16

Tak, próbowaliśmy, ale efekt był taki.. że go nie było sad Już sama nie wiem, chyba muszę na jakiś czas zapomnieć o pozycji "na jeźdźca"  sad

17

polecam inną metode ale drastyczną najpierw szybki numerek a potem postaw pana na nogi i ten drugi raz będzie na pewno dłuuuuuuuuuugi smile

18

Hmm... big_smile Ok, spróbuję smile

19

Nie mówiłam kilka godzin prace ustne i po 20 min mozna od nowa smile

20

Też się zgadzam w obu stwierdzeniach.Za każdym razem spermy jest mniej, i więcej czasu potrzeba na dojście.Dlatego najlepiej najpierw dogodzić facetowi oralnie,by pózniej dłużej się kochać.

21

Metoda ta jest oparta na anatomi facet jest zmęczony i może dłużej ponieważ nie jest w pełni sił zanim organizm  do siebie dojdzie to ty będziesz zadowolona.

22

Shit.. Ja jakoś nie mogę wykonać tych "prac ustnych".. hmm

23

A myślisz ze ja to tak z uśmiechem na ustach też nie przepadam ale cel uświęca środki  to na zasadzie wmawiania  maluszkowi że kleik jest pyszny smile

24

Hihi.. Dobre.. big_smile A tak serio, to mam nadzieję, że w odpowiednim czasie nadejdzie ta chwila, kiedy nie będę mieć oporów. Dzięki za rady big_smile fiu, fiu.. to się teraz będzie działo w moim łóżku tongue

25

Boże wyszłam na hybryde sexsocoliczki erotomanki i bóg wie co jeszcze smile
A co tam mały człowiek ale jakie potrzeby ;}

26

aga25* napisał/a:

A myślisz ze ja to tak z uśmiechem na ustach też nie przepadam ale cel uświęca środki  to na zasadzie wmawiania  maluszkowi że kleik jest pyszny smile

ej. ja lubie kleik. tongue

27

dobre dobre smile

28

Aga- jaka tam seksoholiczka:) Po prostu w tej dziedzinie masz więcej wiedzy smile
Cookie- hmm... tongue Kleik powiadasz.. tongue Szkoda, że nie ma smaku malin na przykład.. big_smile

29

Spierała bym się z ta wiedzą ale na pocieszenie dodam że odpowiednia dieta i smak też da się załatwic smile

30

ale mowiac o kleiku mialam na mysli kleik!!! odnosze wrarzenie ze Wam chodzi o co innego tongue

31

no a jak głodnemu cheb na myśli smile

32

Hihi, Cookie- chyba Cię źle zrozumiałam faktycznie tongue Wybacz..Oj jak mi głupio tongue

33

ajj... małe nieporozumienie tongue

34

No teraz wyszło co zaprząta mi głowę smile

35

haha! nie martw sie co tylko nie powiem to mój mówi, że wyszło wszystko na jaw, że zboczuch ze mnie ^^

36

Swoją drogą, to nie przeszkadza mi to, że często myślę o sexie big_smile:D:D

37

mi tez nie  ;d.. przynajmniej nie zapszatasz sobie mysli inympanem albo jeszcze innymi glupotami ;d.. byc moze cos wymyslisz i Twoj chlopak bedzie zachwycony> tongue

38 Ostatnio edytowany przez Ansja (2008-08-27 12:30:33)

Z dnia na dzień wychodzę z takiego zalozenia, ze chyba pojde na zywioł big_smile Cos tam wypije, wlacze muzyke i moze samo jakos 'pojdzie' big_smile wczoraj probowalam swoich sil robiac maly striptiz przez okno, podczas gdy on stał na dole na podworku. Z rak wyleciala mu torebka, otworzył buzie i patrzył.. a ja po kilki sekundach krzyknelam- "wystraczy!" i zasłoniłam firanke. Usłyszałam tylko głos zawiedzenia big_smile

39

uuuu ;d;d;d;d  to dobrze.. czyli bedzie wyczekiwal jeszcze takiej chwili wink)

40

ja nie mam na szczescie takiego problemu chociaz.....wole sie kochac rano bo zawsze wtedy zdaze dojsc, mojemu facetowi za to ciezko dojsc o poranku, zajmuje mu to bardzo duzo czasu czasem po prostu daje sobie spokoj, ale wieczorem bardzo szybko dochodzi dlatego nie stosujujemy wtedy pozy na jezdzca bo go to bardziej podnieca a prace ustne to wogole odpadaja.!!!!Jesli facet nczuje ze mu sie zbiera to najlepiej nie wyginac sie, nie jeczec i zrobic małą przerwe, u mnie to poskutkowało.Moj facet potrafi wstrzymac naprawde długo

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

41

Poza tym warto poczytac troche w internecie, na pewno sa tam jakie pozycje opozniajace wytrysk

Hell is other people.

42

A z tym striptizem to dobre, chyba tez powinnam sprobowac ale nie mam jakos odwagi, moj facet kiedys mnie o to poprosil.To bylo dawno ale ja jakos nie moge, no wiecie....krepuje sie troszke

Hell is other people.

43

Ansja napisał/a:

Hihi, Cookie- chyba Cię źle zrozumiałam faktycznie tongue Wybacz..Oj jak mi głupio tongue

Wlasnie przeczytalam te posciki o kleiku , az sie usmiechnelam.Co by sie tam przejmowac takimi glupotami.Pisze to , bo wlasnie bylam na pewnej stronie , gdzie zobaczylam to :
http://www.humorowo.pl/smieszne_filmiki … ace_krzepy
i tak mi sie od razu skojarzylo.To jest dopiero porazka ! Ale grunt to poczucie humoru wink

44

Malwinka317 napisał/a:

A z tym striptizem to dobre, chyba tez powinnam sprobowac ale nie mam jakos odwagi, moj facet kiedys mnie o to poprosil.To bylo dawno ale ja jakos nie moge, no wiecie....krepuje sie troszke

zapraszam do wątku o striptizie big_smile
ja i Ansja przygotowujemy się do tego wyskoku...z reszta z tego co czytam chyba nie tylko my wink

45

Jeanne- khy, khy.. Właśnie tak pomyślałam jak ten biedny chłopak:):)
DZIEWCZYNY!- bądźmy odważne! Chwalmy się naszym pięknem:) Ja proponuję, żeby każda, która ma ochotę zrobić striptiz swojemu chłopakowi, a odczuwa pewne lęki, wzięła się w garść i podjęła decyzję, że warto jednak to zrobić:)
Musimy się spierać smile:) Moja data to 19 październik- wtedy to zrobię- z butelka wina, czy nie, to się okaże:) Teraz Wy! Już,już- proszę o daty:):)

46

Masz racje Ansja trzeba wziąść się w garść i spróbować ale nawet największe postanowienia nie wychodzą. Bo weźmy na to ,że przychodzi wyczekiwana data , psychiczne nastawienie gotowe i co... I nic bo się nie da. Powstaje bariera , której nie da się przełamać. Ale życzę wszystkim wam powodzenia i może mi tez sie uda. Moja data to 11 wrzesień - 4 rocznica ślubu. powodzenia

47 Ostatnio edytowany przez Malwinka317 (2008-08-29 19:29:40)

Chetnie przylacze sie do was CookieBitch!!!!

Hell is other people.

48

Bedzie okazja do tego, ale tak tera sobie mysle, ze on chciałby zebym ja dla niego zatanczyła i nie rozumie, ze sie krepuje, po prostu zdziwko go walnęło jak mu powiedziałam, ze sie wstydze.A gdyby on tak dla mnie dupka pokrecil, klate powypinal......To byloby dopiero boskie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hell is other people.

49 Ostatnio edytowany przez Ansja (2008-08-29 20:36:40)

Ja to po moim tańcu będę żądała rekompensaty smile A co tongue

50

wracam do tematu, gdyż mamy z tym bardzo poważny problem...
nasz stosunek trwa trzy - siedem minut, nie wiem co robic...

prezerwatywa odpada, bo z prezerwatywą w ogole słabniee....

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

51

mam na myślki opóźniającą wytrysk.. prezerwatywę.
poradźcie coś ..

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

52

Kobitki z męskiego czyli mojego punktu widzenia najlepszy efekt osiagnie się najpierw pierwszym szybkim numerkiem, a potem drugi juz bedzie zdecydowanie dłuższy.
Oczywiscie chwilke zejdzie się z regeneracją "rycerza" po pierwszej akcji, ale to już Wy potraficie
Zadne cuda gumki nic nie dadzą, a wczesny wytrysk za pierwszym razem świadczy miedzy innymi o tym, że strasznie kręcicie swoich chłopaków...
Wszystko zalezy tez od tego jak często współzyjecie, jesli codziennie, to wczesny wytrysk bedzie rzadkością, ale jesli co kilka dni, to normalka.
Powodzenia w miłosnych akcjach...

...prawie wszystko co Nas dziś otacza, było kiedyś czyimś marzeniem...

53

Też tak robimy, w naszym przypadku sprawdza się niezawodnie. Na początek szybki numerek (czasem rzucam się na Niego od progu:)) albo oral, a potem maraton;)

Kiedyś sex trwał z 15 minut też mialem problem, że szybko kończyłem próbowałem sprayów prezerwatyw opóźniających pomagało to troszkę ale nie do końca. Wszystko się zmieniło jak żona wzięła wszystko w swoje ręce.
Na wszystko jest potrzebny czas i wzajemne zaufanie wtedy człowiek się mniej przejmuje i skupia się na tym co przyjemne.

Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie lecz patrzeniu razem w jednym kierunku.

Mąż powinien dbać o to aby było dobrze żonie a żona aby było dobrze mężowi

55

Przepraszam małżeństwo 78_80, nie wiem czy dobrze zrozumiałam... 15 minut to według Ciebie za krótko...?

56

Jak która da radę to i do trzeciego szczytowania można doprowadzić faceta w jednym podejściu.* smile
Wtedy to będzie już maraton parogodzinny. ;]

Anemonne, 15 minut jest dla jednych czasem wystarczającym, dla innych potrzeba 2h do pełni zadowolenia (licząc z grą wstępną). big_smile

*Moje zdanie poparte własnym doświadczeniem z masturbacją.

"Choć ja się staram jak mogę, przez całe życie słyszę ten tekst: FACET  TO  ŚWINIA!"
Pierwszy raz jest wtedy dobry, kiedy mówisz o nim "Kochałam/em się z nim(nią)", a nie "Uprawiałam/em z nim(nią) seks". Wtedy nie żałujesz utraty dziewictwa...
???   Galicjanin KOCHA Anguę. =*   ???

57

Galicjanin napisał/a:

Anemonne, 15 minut jest dla jednych czasem wystarczającym, dla innych potrzeba 2h do pełni zadowolenia (licząc z grą wstępną). big_smile

No z grą wstępną to ja nie liczę, bo to oczywiste że gra wstępna może być dłuuuuuuga... Tylko te 15 min zrozumiałam jako długość stosunku - zresztą o tym właśnie jest temat. A po 15 minutach to i ja mam dość, dla mnie to wręcz za długo tongue są faceci, którzy dochodzą po minucie lub wręcz po kilku ruchach, to można dopiero nazwać przedwczesnym wytryskiem, a jak facet mówi że 15 minut to mało to szczerze mówiąc ręce mi opadają... wink

Galicjanin napisał/a:

Jak która da radę to i do trzeciego szczytowania można doprowadzić faceta w jednym podejściu.* smile
Wtedy to będzie już maraton parogodzinny. ;]

*Moje zdanie poparte własnym doświadczeniem z masturbacją.

I to akurat może nie być to samo - mój facet twierdzi, że masturbować się może kilka razy pod rząd, bo jest to dla niego mniej satysfakcjonujące niż seks, a z kolejnymi stosunkami już nie zawsze jest tak łatwo wink

15 min o których mówiłem to było ze wszystkim.
Facet jak jest napalony nie ma czasu na grę wstępną - czeka tylko aby wsadzić i strzelić.

A jeśli chodzi o sam czas czas stosunku to Anemonne ma rację mi też wystarczyło kilka ruchów i był odlocik.
Powiem Wam, że od Was bardzo dużo zależy to wy powinnyście nadawać tempo i "rządzić" facetem.
Wiem, ze zaraz polecą na mnie gromy ale sam zrozumiałem to po pewnym czasie.
Naprawdę Panowie uwierzcie mi jak pozwolicie kobiecie aby pokazały wam czego one oczekują i czego chcą odwdzięczą się wam w 100% dzięki temu i WY możecie mieć taki odlot że głowa mała i wtedy nie powiecie, że jesteście zmęczeni - ale już nie będziecie mieli nawet sił aby to powiedzieć ;-).
P.S. zapewne moja żona coś więcej wam o tym napisze ;-)

Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie lecz patrzeniu razem w jednym kierunku.

Mąż powinien dbać o to aby było dobrze żonie a żona aby było dobrze mężowi

Ansja mój facet ma to samo. Na jeźdźca już w ogóle nie wytrzymuje ;P

Posty [ 60 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pozycje opóźniające wytrysk

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021