Oświadczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Oświadczyny

Witam drogie Panie.

Na wstępie od razu proszę abyście nie wywalały mnie z tego forum. Ja tylko z jednym pytaniem i znikam smile

Otóż, potrzebuję kobiecej porady.

Niebawem, z okazji 3 rocznicy planuję oświadczyć się mojej ukochanej. Wiem że niby wszystko powinno wydawać się proste, prawie jak na filmach, kolacja, kwiaty, pierścionek etc.

Problem w tym że nie mam w ogóle pomysłu na oświadczyny. Z jednej strony faktycznie, kolacja w restauracji? Może, bo nie wiem czy przy ludziach czy bardziej prywatnie.

Wiem tylko od swojej ukochanej że "chce aby było wyjątkowo.".

Problem w tym że nie rozszyfrowałem tego hasła jeszcze hmm



Tak że jakie są wasze wymarzone oświadczyny? Może Panie które już mają to za sobą coś mi podpowiedzą?

Z góry dziękuję za pomoc i rady.

Pewnie z rozwojem tematu jeszcze mi najdzie kilka pytań smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Oświadczyny

Witaj smile

Nie wiem czy moje rady będą dobre, ale to zawsze coś smile

Ważne jest byś pamiętał, że każda kobieta jest inna i oczekuje czegoś innego. Każda z nas tutaj powie Ci jakie były ich zaręczyny lub o jakich marzą. Twojej wybranki mogą być albo zbliżone albo wręcz inne. Najlepiej jest dojść samemu do tego, słuchaj tego co ona mówi i wyciągaj wnioski smile

Jedni wspólnie uznają, że wolą w tradycyjny sposób przy rodzinie itp, inni spontanicznie, inni jeszcze chcą zrobić niespodziankę smile

Piszesz kolacja w restauracji, kolacja, kwiaty... Ciekawe i zazwyczaj typowe.
Ale przecież nie zawsze to co typowe musi być nudne smile kolacja w restauracji ale nie w środku miasta, ale w jakimś miejscu gdzie jest piękny punkt widokowy...
Może być podczas spaceru w jakimś mieście gdzie wyjedziecie na weekend. Albo w ogrodzie japońskim...

Mi mój oświadczył się na weselu siostry. Siedzieliśmy przy stole, gdy zagrali naszą ulubioną wolną balladę. Poszliśmy zatańczyć, gdy nagle muzyka przycichła, a wokalista powiedział, że ma coś do ogłoszenia. Przez całe zamieszanie nie zauważyłam gdy mój znikł i wrócił z naręczem kwiatów, uklęk i poprosił bym została jego żoną. Można by powiedzieć, że nic efektownego, że trochę widowiskowe, ale za to uwiecznione na filmie i zdjęciach smile i co najważniejsze w pełnej tajemnicy zachowane do samego końca.

Pamiętaj, że chodzi o głos serca. Pokaż swoją naturę romantyka i mów od serca, a zobaczysz, że nawet najmniejszy wysiłek będzie dużo dla niej znaczył smile

Życzę powodzenia

3

Odp: Oświadczyny

Niedawno powstał podobny temat. Poczytaj sobie i wyciągnij wnioski: http://www.netkobiety.pl/t16835.html

4

Odp: Oświadczyny

Ja uważam, ze samo to, ze ten jedyny oświadcza sie - JEST WYJĄTKOWE:) Możesz to zrobić tam gdzie się poznaliscie - jeśli to możliwe, zaprosić ja na weekend na jakiś miły wyjazd, samemu zorganizowac kolację i się oświadczyc... Świeczki, kwitki, dobre winko, pyszne jedzonko:)
powodzenia i napisz jak to zorganizowałeś i jak się udało:)
pozdrawiam

5

Odp: Oświadczyny

Hej!
Nie wiem czy dobrze zrobie, ze napisze swoje pytanie akurat tutaj..
Mam pytanie - jak rozpoznac ze moj chlopak na pewno chce sie ze mna zareczyc? Widzicie, jestesmy ze soba juz prawie (w styczniu rocznica) 5 lat. Juz w zeszlym roku przy wigilii powiedzial mi ze nadchodzacy rok bedzie dla na szczegolny i nie tylko dlatego ze konczymy studia, ale ze juz moze mi sie powoli zadeklarowac co do oswiadczyn. No i tak zlecial ten czas, pozlismy do pracy - a w tym czasie podpytywal sie o rozmiar palca, jakie piersionki mi sie podobaja, jakie bym chciala miec zareczyny czy bardziej intymne w naszym towarzystwie czy bardziej widowiskowe itd. Nawet jego mama juz cos komentowala ze pewnie niedlugo to bedzie i kiedy sie pobieramy bo ona chce juz byc babcia (nie mowiac juz o mojej, ze poza tym to jeszcze mowila mi ze ona wie co on chce zrobic za pierwza wyplate itd). Ja juz bym chciala tego wzystkiego, zeby moc powoli ukladac sobie z Nim zycie. A z tego co widze to mysli o kupnie auta, nawet ostatnio cos wspominal o kupnie konoli do gier (!). Nie wiem czy On to specjalnie tak mowi, zeby mnie zmylic czy na serio tak zamierza..W porzadku - czemu nie, bede sie cieszyla jak Jego to uszczesliwi. Ale cos jest tu nie tak, skoro tak mu zalezalo a teraz mysli o konsoli do gier?? To chyba mu na mnie nie zalezy jednak...I do tego ostatnio tak cos podpytywal zeby gdzies jechac sobie na dluzej - juz mielismy jechac ale wypadlo nam cos w miedzyczasie. A ostatnio na spacerze powiedzial co w rodzaju "grudzien bedzie goracy" tak ztad ni zowad....To co ja mam o tym wszystkim myslec?? Niby widze ze chce i mowi "cierpliwosci" a  czyny pokazuja co innego...Sama nie wiem co myslec.

6

Odp: Oświadczyny

Bea spokojnie smile chłopak się przymierza do ważnych dla Was zmian wiec daj mu radość i nie przyśpieszaj, nie wypytuj czy "już".

Noname wymarzone oświadczyny... kurczę przecież znasz swoją dziewczynę. Wiesz czy  lubi romantyczne akcje, czy przekłada tradycję nad np. wypad we dwoje i w trakcie oświadczyny.

7

Odp: Oświadczyny

Bea, skoro wypytywał Cię o takie rzeczy, to znaczy, ze coś planuje i kombinuje. A to, że mówi ci o wszystkim tylko nie o tym, to znaczy, ze chce Ci zrobić niespodziankę.

Pamiętaj - cierpliwość jest cnotą wink

8

Odp: Oświadczyny

Witaj
Może wymyśl oświadczyny związane z jej zainteresowaniami.
Zabierz ją w jakieś charakterystyczne miejsce, może tam gdzie się pierwszy raz poznaliście, pocałowaliście.
Mój facet oświadczył mi się na zlocie motocyklowym w towarzystwie naszych najlepszych przyjaciół a gdy stwierdziłam że potrzebuję czasu aby dać mu odpowiedź powtórzył pytanie pod komendą po prostu uklęknął w mundurze i zapytał ponownie czy ostanę jego żoną.
Może coś w tym stylu

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024