1 Ostatnio edytowany przez allende (2008-07-20 11:54:30)

Temat: Avene, Diacneal krem pielęgnacyjny do skóry tłustej i trądzikowej

Diacneal firmy Avene - krem do skóry tłustej i trądzikowej

http://img385.imageshack.us/img385/561/avennerb8.jpg

Opis producenta

Diacneal zmniejsza zmiany trądzikowe zapalne i niezapalne ( krosty, zaskórniki ) oraz zapobiega powstawaniu nowych zmian. Krem złuszcza i wygładza naskórek.

Zawiera: retinaldehyd 0,1%, kwas glikolowy 6%, wodę termalną Avene
Skład: aqua, cetyl alcohol, cyclomethicone, polysorbate 60, glycolic acid, avene thermal spring water, alcohol, sodium hydroxide, BHT, dimethiconol, fragrance, polymethyl methacrylate, red 33, retinal

Moja recenzja
Szukałam czegoś od dawna na te durne zaskórniki. Effaclaru K La Roche - ktoś tu też już opisywał go , był okay ale jednak za słaby ... zaskórniki żyły własnym życiem  dalej po jego stosowaniu. Kumpela poleciła mi Avene, Diacneal. Tonący i brzytwy się chwyta - więc spróbowałam bez jakichś nadziei. Ale jestem mile rozczarowana. Cera się wyrównała, niespodzianki czasem sie pojawiają, ale raczej sporadycznie Wredne zaskórniki oczywiście nie zniknęły na amen, ale jest ich zdecydowanie mniej. Stosuje go od dwóch miesięcy i jest coraz lepiej - wiadomo nie opalam się bo po nim nie wolno raczej tego robić. Ale wolę być nieopalona niż mieć wykwity smile Jego jedyna wada to kolor- widocznie żółtawy więc raczej nie stosuję go pod makijaż czy na dzień tylko na noc. Zobaczymy jak będzie dalej, ale póki co Diacneal to mój nember one wink Acha i jest dość mocny więc jak ktoś ma suchą skórę to tzreba się uzbroić w jakiś nawilżacz i stosować razem łącznie jakoś.Kosztuje 50 złotych.

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Avene, Diacneal krem pielęgnacyjny do skóry tłustej i trądzikowej

Także stosowałam swego czasu krem Avene, Diacneal i też byłam bardzo zadowolona. Miałam jakiś wysyp zaskórniaków na brodzie i na szczęście ktoś mi polecił ten krem. Zaskórniaki się wchłonęły jakimś cudem, ale faktem jest ,że oprócz kremu stosowałam masę oczyszczających kuracji od wewnątrz. Także podejrzewam ,że poprawa stanu skóry zaskórnikowej była taką wypadkową działania kremu Diacneal oraz zmiany sposoby odżywiania, zrezygnowania z fast foodów, rozpoczęcia spacerów na świeżym powietrzu itd. Niemnie, krem działa fajnie, złuszczająco, na pewno jednak podczas letnich miesięcy warto stosować filtry.