plany na dzis :) co robimy :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » plany na dzis :) co robimy :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: plany na dzis :) co robimy :)

Hej postanowilam zalozyc posta z pomyslami na wolny czas czyli podzielcie sie co dzis ciekawego robicie gdzie wychodzicie...
Czasem mamy duzo wolnego czasu z ktorym nie ma co zrobic wiec jesli bedziemy sie dzielic swoimi pomyslami na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie smile

kiedy smieje sie dziecko smieje sie caly swiat smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: plany na dzis :) co robimy :)

hej nikt z Was nie ma pomyslu na wolny dzien bo ja to juz czasem nie wiem co mam ze soba zrobic tongue
albo jak spedzic wolne chwile z chlopakiem...

Ja mam pomysł na troche inny temat i to zaraz uskutecznie moze. Ale, zeby nie bylo. Pomysly (niestety nie moge zastosowac, bo nie mam chlopaka hehe, niby z przyjaciolmi mozna, ale trudno sie z domu wyburzyc mi, no ale nie narzekam ju tylko pisze hehe): Kino tongue, teatr, filharmonia, opera, basen, jaccuzzi, jogging wspolny, rower, nordic walking heh (dzis po raz pierwszy sprobowalam), jakis dobry film w domu z miską popcornu - chyba malo oryginalne, eh tongue

NotAgirlNotYetAwoman - obecnie już dawno 'Woman' smile

4

moje plany na deszczowy fajny czwartek:
- pójdę do pracy , którą uwielbiam
-  będę na zebraniu,
- spędzę parę chwil z moim dzieckiem ( pogadamy, pośmiejemy się, opowiemy sobie cały nasz mijający dzień),
- pogadam z koleżanką przez telefon bo jakoś nam nie po drodze spotkać się ostatnio każda z nas jest zabiegana,
- około 20 pójdę na areobik wodny,
- jak wrócę zrobię prasowanie bo od tygodnia jakoś dziwnie nie mam na to ochoty,
- pogadam i spędzę koniec dnia z dzieckiem
- i wreszcie pójdę spać  a jutro jest piatek i pracuję tylko do 12 i weekend i wieczór  z kinem , winem i znajomymi
takie mam plany  - miłego dnia

5

-szkoła
-praca
-sportcik
-kąpiel
-spać smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

6

ale macie fajnie tyle czasu wolnego a co zrobić gdy go brakuję odkąd urodził mi się syn moje życie się skończyło teraz należy do niego chwilkę dla siebie mam tylko gdy śpi .odkąd zaczął chodzić oczy muszę mieć do okoła głowy nawet do wc biegnie ze mną hi hi a jak przychodzi wieczór co bym mogła cos zrobić koło siebie to już nie mam epy.Myje się i kładę spać już nawet maż się skarży i gada na mnie wapniak smile

7

hehe dominika25 ja mam tak samo na razie jeszcze nie chodzi ale bardzo lubi towarzystwo i wiekszosc czasu trzeba jemu poswiecic...
No ale czasem idzie malego dziadkom podrzucic i oderwac sie na chwile od rzeczywistosci i gdzies wyskoczyc
Tylko jak sie juz znajdzie ten wolny czas to pomyslow brak...

8 Ostatnio edytowany przez Wika (2010-09-13 17:11:05)

dominika25 napisał/a:

ale macie fajnie tyle czasu wolnego a co zrobić gdy go brakuję odkąd urodził mi się syn moje życie się skończyło teraz należy do niego chwilkę dla siebie mam tylko gdy śpi .odkąd zaczął chodzić oczy muszę mieć do okoła głowy nawet do wc biegnie ze mną hi hi a jak przychodzi wieczór co bym mogła cos zrobić koło siebie to już nie mam epy.Myje się i kładę spać już nawet maż się skarży i gada na mnie wapniak smile

Hahaha... Świetna jesteś smile Nie martw się - moja kuzynka ma dokładnie to samo, a może jeszcze gorzej - ale i tak chodzi szczęśliwa - innego wyjścia nie ma tongue Oczywiście, najbadziej poszkodowany jest jej mąż - biedactwo, strasznie niedopieszczony. Cytuję: "Cały dzień spędzasz z dzieckiem, nic nie robisz, powinnaś mieć czas i chęci na - wszystko." Rzeczywiście nic nie robi, co tam, że ma cały dom na głowie oraz roczne dziecko smile Ehh... mężczyźni wink Pozdrawiam smile

9

no dokładnie myślą ze tylko oni sie narobią a my
to już nie .Powinni sami gotować prać itp .MY kobiety to mamy :)pozdrawiam wszystkie zapracowane mamusie

10

he zgadzam sie z Wami dziewczyny ale moj w koncu zrozumial ze przy dziecku jest jednak robota po kilku dniach spedzonych w domu tongue i juz nie mowi ze nie zrobilam tego czy tamtego...

11

mój mąż właśnie zadzwonił do mnie z pracy i sie pytał kiedy nie będę zmęczona bo juz od tygodnia od razu uciekam spać fajny dowcip ha ha  misiek czuje sie chyba zaniedbany ale ja też czuję się jak złom nic koło siebie ostatnio  nie robię hi hi

12

he ja tak samo nie mam czasu na siebie nawet brwi mi zaczynaja zarastac tongue big_smile
ale o chlopaka to dbam zeby nie czul sie zaniedbany tongue na to zawsze sie czas wieczorkiem znajdzie hehehe

13

Dominika25  nie miej żadnych wyrzutów sumienia  .Twój mąz to egoista - jak mógł tak zapytać ??? a dlaczego  jak jest w domu po pracy to nie odciązy Ciebie od obowiązków i nie powie .Dobra - dzisiaj Ty masz wychodne /fryzjer, koleąznki , zakupy dla siebie / a ja zostane z dzieckiem ,
Nigdy nie doceni pracy  przy dziecku i w domu dopóki sam sie o tym nie przekona .
Nie szkodzi ze parcuje zawodowo - to jego święty obowiązek utrymywac rodzinę. [/b]
Czsy niewolniczo-poddanej małżonki juz minęly  bezpowrotnie podobnie jak podziały na damskie i męskie obowi.ązki  rodzinne .

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

14

Acha Domiko -  obowi.ązki przy dziecku prace domowe nie zwalniają  Cię  z zadbania o siebie .
To ewazne .Pamiętaj faceci maja oczy na inne .....dookoła glowy .
Powodzenia - nie bądz kopciuszkiem tylko królewną .

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

15 Ostatnio edytowany przez dominika25 (2010-09-24 15:34:41)

a masz racje w tym co mówisz ale wychodnego to ja nie miałam od ochooo szkoda gadać smile dziecko wszystko zmienia ale nie żałuje bo mały jest boski smile a mój mężuś zazdrosny jak diabli był jest i będzie ha ha już chyba przywykłam.Co do tego ze faceci maja oczy do okoła głowy i mają oczy na inne tak to już jest POPATRZEĆ SOBIE MORZE HI HI A JAK ZROBI COŚ WIĘCEJ TO JEGO DECYZJA I JEGO SUMIENIE ale ja mu ufam wiem ze jest grzeczny

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » plany na dzis :) co robimy :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018