Próbowałem ją pocałować, nie pozwoliła... Co o tym myśleć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Próbowałem ją pocałować, nie pozwoliła... Co o tym myśleć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Próbowałem ją pocałować, nie pozwoliła... Co o tym myśleć?

Witam, nazywam się Kamil.. Mam duży problem, a własciwie to nie problem.. Spotkało mnie wielkie szczęście.. Ale się bardzo przejmuję żeby niczego nie popsuć..

otóż, poznałem dziewczyne na n-k.. pare km ode mnie mieszka.. po tygodniu pisana spotkaliśmy się... Kupilismy piwko i siedzielismy we fajnej, przytulasnej knajpce... Już nie pamiętam kiedy ostatni raz tyle się nasmiałem z kimś, mieliśmy dużo wspolnych tematów.. Nawet nie wiem kiedy minęlo 5 godzin a już trzeba było się rozstać...

Na kolejnym spotkaniu mieliśmy gdzieś pojechać, no ale ona sobie trochę nogę skręcila więc zaprosiła mnie do swojego domku... Włączylismy film, znów dużo gadaliśmy.., Wyszlo na to że żadnego filmu nie zakumalismy.. Ale najpiękniejsze w tym wszystkim bylo to że czule się do mnie przytulila, wkońcu nawet zasnęla w moich ramionach.. Nie mogłem przestać gładzić jej po główce.. Było tak przyjemnie i miło.. Jak w raju, nie mogłem uwierzyć myslałem że to sen że taka piękna dziewczyny chce być blisko mnie.. Nie chciałem żeby to się kończyło...

No i popełnilem gafę.. nie wiem co się stało.. Tak fajnie czas spędzaliśmy.. juz pod koniec spotkania próbowałem ją pocałować .. Myślalem że tak powinienem zrobić ii zonk.. Nie wiem co się stało ale nie pozwoliła mi tego zrobić, oodsuneła glówkę.. A mnie myślałem że serce pęknie i ze sie zaraz pod ziemię zapadnę ze wstydu...

Ja nie chce niczego szybko, takie przytulanie jest czyms co jest taakie miłe.... zalezy mi na niej.. Chce sie z nia spotykac... Ale po tym co sie stalo jest mi jakos głupio teraz bo nie wiem dlaczego nie pozwolila sie pocalowac..

teraz normalnie piszemy i myslimy o kolejnym spotkaniu..

Prosze o pomoc, co robic,,? bo nie chce niczego zepsuc..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Próbowałem ją pocałować, nie pozwoliła... Co o tym myśleć?

Ile macie lat?

3

po  23 lata...

4

Więc nic nie rób. Nie przejmuj się, przejdź nad tym do porządku dziennego i spróbuj ponownie po kilku spotkaniach smile Nic złego nie zrobiłeś. Nie molestowałeś jej i nie napastowałeś. Podjąłeś próbę, ona Ci dała do zrozumienia, że na taki krok dla niej jest za wcześnie. Więc na kolejnych spotkaniach dalej się przytulaj, głaszcz ją po główce, pokazuj, że jest dla Ciebie ważna. Jeśli boisz się kolejnego odtrącenia - możesz zapytać po jakimś czasie czy możesz ją pocałować. Ale myślę, że sam wyczujesz właściwy moment kiedy się troszkę lepiej poznacie.

5 Ostatnio edytowany przez katarina (2010-09-05 16:12:33)

Nic dodać, nic ująć.
Kiedys na wioślarskim treningu syna słyszłam jak trener do nich krzyczał - spokój i długie ruchy :-)
Nie spiesz - zainwestuj trochę czasu w ten związek. Uda się.

6

ona napewno pruboje udawac niedostepna smile ja spotkalam sie z takim chloapkiem 4 albo 5 razy i tez nie calowalismy sie smile chcial ale ja nie chcialam . postanowilam ze go przetrzymam. ciekawe jak na tym wyjde heheh big_smile
no i jak kamkru100 jestescie juz razem smile chwal sie big_smile

7

Nie koniecznie musi udawać niedostępną hmm może się nie chce spieszyć po prostu hmm

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

8

Bardzo ładnie o niej piszesz, widać  zauroczenie smile I prawidłowo, tak właśnie powinno być. Ja  z moim obecnym narzeczonym po raz pierwszy pocałowałam się chyba co najmniej na 80 spotkaniu... No niestety tak wyszło. Dzieckiem nie jestem, ale miałam najzwyczajniej w świecie bardzo przykre wspomnienia z poprzedniego związku i bardzo się bałam, a nawet brzydziłam pocałunków. Mówię oczywiście o tych z rodzaju ,,namiętnych''. Bardzo ważne jest, żeby po prostu obserwować drugą osobę, dopytywać ale bardzo dyskretnie, nic na siłę. Być może udaje niedostępną, może pochodzi z konserwatywnej rodziny, może będzie to robić po raz pierwszy. Różnie to bywa. 23 lata wcale nie świadczą o tym, że musiała już tego próbować. Więc moja rada brzmi: patrz, słuchaj, bądź delikatny i cierpliwy, jak to mawia mój narzeczony ,,jak się znalazło skarb, trzeba go pielęgnować''. Powodzenia. smile

9

Nie dziwię się jej, może było dla niej za szybko..potrzebuje czasu żeby Ci zaufać. na pewno nie chciała Cię w te sposób odrzucić. Będzie dobrze smile

don't you ever feel like you're less than fuckin' perfect ?

''Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.'' Gabriel Garcia Marques

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Próbowałem ją pocałować, nie pozwoliła... Co o tym myśleć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018