Plama na jeansach ;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Plama na jeansach ;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Plama na jeansach ;(

Witam smile)
Na moich całkiem nowych spodniach ? marmurkach pojawiły się plamy. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy je zauważyłam, ponieważ prasowałam je na lewej stronie, a tu żółte (seledynowe wręcz smile ) przebarwienia, co wskazywałoby na przypalenie żelazkiem... ;/ chociaż wcale nie jestem pewna czy to żelazko spowodowało te plamy, ponieważ nigdy dotąd coś takiego się nie zdarzyło. Z drugiej strony nie wiem co innego mogło pobrudzić moje spodnie.
próbowałam już wody utlenionej, sypałam też solą i suszyłam na silnym słońcu i nic;/
macie jakąś inną poradę? Czy w pralni chemicznej mogłoby się udać to usunąć? A może znacie jakieś inne, domowe metody na usunięcie uciążliwych plam? Bardzo by mi było szkoda tych spodni... Ledwo je kupiłam i jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyć. Nie były też na tyle tanie żeby bez żalu je wyrzucić do kosza. Proszę doradźcie coś.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plama na jeansach ;(

Można byłoby spróbować specjalnym odplamiaczem do tkanin kolorowych, ale takim, w którym czynnikiem odbarwiającym jest aktywny tlen. Te środki przeważnie występują w postaci granulek lub proszku. Oczywiście najpierw i tak radziłabym sprawdzić w jakimś niewidocznym miejscu, np. po wewnętrznej stronie paska, czy mimo wszystko nie odbarwi Ci koloru spodni. A pralnia chemiczna... Osobiście nie mam zaufania, niemniej najlepiej pójść i zapytać, osoba z obsługi powinna być zorientowana, bazując choćby na własnym doświadczeniu.

3

Odp: Plama na jeansach ;(

Kiedyś zrobiły mi się bardzo podobne plamy, z tym, że na bluzce i niestety niczym nie dało rady się ich pozbyc sad Pamiętam, że plama była trochę mniej widoczna po zastosowaniu takiego specjalnego mydła odplamiającego. Niestety nie wiem czy sprawdzi się również w przypadku spodni. A może pomógł sposób z odplamiaczem? Ja też nie mam zbytniego zaufania do pralni chemicznej, używają tam jednak bardzo silnie działających środków.

4

Odp: Plama na jeansach ;(

Ja kiedyś przypaliłam bluzkę i jak przetarłam to roztworem wody z octem to trochę pozbyłam się takiego typowego "wyświecenia" materiału i efektu przypalenia. Ale to nie był jeans...

5

Odp: Plama na jeansach ;(

Ja kiedyś kupiłam takie mydełko w Rossmanie. Chyba jakieś niemieckie to było. Moze spróbuj takiego poszukać Taki kartonik zielono-biały. Pamiętam ze plamy jakie miałam po użyciu tego mydełko schodziły. Może warto spróbowac??

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Plama na jeansach ;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024