powiedziałam rekruterowi, że chce mniej pieniędzy niż oczekuje :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » powiedziałam rekruterowi, że chce mniej pieniędzy niż oczekuje :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez nijka (2010-08-05 10:42:22)

Temat: powiedziałam rekruterowi, że chce mniej pieniędzy niż oczekuje :(

Dziewczyny ratunku, pilna sprawa ! Ostatnio szukam pracy, jestem juz jakiś czas bezrobotna, miałam kilka rozmów w jednej nawet całkiem było spoko, ale mnie na koniec odrzucili. Co było dość bolesne bo na prawde spełniałam akurat w tej ofercie wszystkie warunki i liczyłam na tę pracę jak nie wiem co a sama rekrutacja trwała chyba z 3 tygodnie ! I tego samego dnia kiedy mi odmówili ostatecznie dostałam telefon innej firmy, też w sumie takiej gdzie mam szansę zawalczyć bo spełniam warunki. Niestety byłam tego dnia tak podłamana i tak bez wiary w siebie ,że palnęłam coś ,że chcę 2000 złotych sad:(:( A to stanowisko takie trochę kierownicze bardziej w komórce marketingu , zarządzanie małym zespołem - 2 osób , ale zawsze itd. I kurcze mam w next środę rozmowę. I jestem załamana bo z jednej strony fajnie oczywiście jakby mnie wzięli, ale masakra jeśli chodzi o zarobki. To jest Wrocław duże miasto, wiec śmiało mogłam rzucić te 2500 - 3000 co najmniej - zwłaszcza ,ze na prawdę spełniam ich warunki sad I teraz co zrobić ? Ja już bym nawet chciała te 2500 , ale co myślicie ? Czy ten rekruter ( miły chłopak nawet przez telefon ) zapisał sobie te finanse ? Czy na rozmowie kwalifikacyjna  on raz jeszcze poruszy te kwestie czy już koniec pieśni i po ptakach? No i jeżeli poruszy to czy będzie okay jeśli powiem że 2500 ? Mówie wam nie chce stracic tej oferty sad:(:( Nie chce zeby pomyslal ze baba sama nie wie czego chce sad Czy przełknąć to i nic nie gadać , a najwyżej gdyby mnie zatrudnili ( co tez nie jest w końcu pewne )  i pracować na poczatku za te 2000 a ewentualnie potem po kilku miesiecy negocjowac wiecej w firmie jak juz sie troche wykaże ? Czy rozmawiać o tym z rekruterem ? Pomóżcie proszę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: powiedziałam rekruterowi, że chce mniej pieniędzy niż oczekuje :(

Zapisał sobie... To akurat pewne. Ale jest tysiąc sposobów, żeby się z tego wykręcić. Porusz temat na kolejnej rozmowie, podkreśl swoje doskonałe kwalifikacje na dane stanowisko i powiedz, że na początku wystarczy ci 2 tys, ale po sprawdzeniu Twoich umiejętności w praktyce (np po miesiącu lub trzech) oczekujesz, że otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do Twoich zasług, czyli ok 3 tys wink

3

Mógł sobie zanotować. Sposób vinngi mi się podoba i brzmi sensownie, rekruter nie pomyśli wtedy, że nie wiesz, czego chcesz - wręcz przeciwnie, dobrze jest, kiedy pracownik umie określić swoje oczekiwania finansowe. Pamiętaj, że propozycje, jakie mu mówisz nie są wiążące - to ma mu tylko dać obraz tego, czy oczekujesz wynagrodzenia nie pasującego do rynku, czy może realnie oceniasz możliwości.

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

4

zgadzam się z propozycją vinngi, zresztą wielokrotnie na rozmowach kandydaci rozgraniczają finanse na okres próbny i później. A rekruter na pewno sobie zanotował tą informację skoro pytał o nią już w rozmowie telefonicznej.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

5

Zgadzam się w pełni z poprzednimi postami. Żeby jednak to usankcjonować warto ustalić jakich konkretny cel, który masz osiągnąć w jakimś konkretnym okresie i od niego uzależnić podwyżkę Twojego wynagrodzenia a nawet jego wyrównanie. Warto żeby obie strony miały jasność co do kryteriów podwyżki.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » powiedziałam rekruterowi, że chce mniej pieniędzy niż oczekuje :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018