Czeste Omdlenia u 15letniej dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czeste Omdlenia u 15letniej dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Czeste Omdlenia u 15letniej dziewczyny

Witam wszystkich Serdecznie. Mam powazny problem ze swoją dziewczyną. Otoz ma ona czeste omdlenia.. traci rownowage na jakies 3-5sek kilka/nascie razy dziennie. Miała robione szereg badan min ekg, pełne badanie krwi, cisnienie. Niestety zadne z nich nic nie pokazało. Byla u kilku lekarzy.. Niektorzy nawet twierdzili ze jest to spowodowane dojrzewaniem. Ale jeszcze nie spotkałem sie z sytuacją aby jakakolwiek dziewczyna omdlewała w czasie dorastania. Moja dziewczyna nie chce juz chodzic do lekarza bo wierzy ze to minie z czasem. Lecz ja boje sie ze pewnego dnia nie zdarzy sie czegos złapać i uderzy katem głowy o kant biurka albo szafy lub po prostu wpadnie pod samochod i stanie sie cos powaznego. Dlatego prosze o pomoc ja juz nie wiem co robic bo chyba wszystkie opcje wyczerpalismy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czeste Omdlenia u 15letniej dziewczyny

Dave - świetnie że się troszczysz o swoją dziewczynę.
Czy ona się odchudza? Je śniadanie przed wyjściem?
Może spróbować tak: mieć przy sobie zawsze coś słodkiego- gdy czuje że słabo się robi- niech zje, albo pochyli się do przodu ( by krew napłynęła do głowy).
Powodów omdleń jest wiele: od złego stosowania diet (ogólnie odchudzania) po problemy neurologiczne.
Podstawowe badania mogą nic nie wykazać.

3

dave
Czy przed tymi objawami występują objawy takie jak:zawrotów głowy,problemy wzrokowe, nudności, czy drętwienie kończyn.

4

TWOJA DZIEWCZYNA CHORA JEST PRAWDOPODOBNIE NA :
Katapleksja  ? rzadka i jak dotąd nieuleczalna choroba mózgu, objawiająca się utratą napięcia mięśniowego, która stanowi główny objaw narkolepsji. Osoby chore w chwilach dużej aktywności motorycznej doznają zapaści, zapadając w rodzaj snu na jawie, bądź halucynacji, co nazywamy właśnie narkolepsją. Sama katapleksja objawia się niemożnością ustania na nogach, opadem żuchwy, i całkowitym rozluźnieniem mięśni. Chorzy w chwili ataku, mimo iż zachowują przytomność, to nie są w stanie się poruszać, ani mówić w ekstremalnych przypadkach następuje zmniejszenie tętna, a oddech staje się płytszy, niekiedy trudno wyczuwalny.

Oglądałam reportarz o tej chorobie.
Ludzie mdleja na pare sekund,potem wracaja do rzeczywistości i tak pare razy dziennie.
Powiedz jej o tym bo w Polsce lekarze moze pod tym kontem jej nie przebadali!!

5

Carboczar, a co gdy objawy, które wymieniłeś pojawiają się w przed omdleniem?

Zawsze mdleje podczas, bądź po pobieraniu krwi. Pomimo, że czuję się dobrze, wyjdę z gabinetu. Nawet po 20 min od pobrania mdleje. Te objawy rzeczywiście poprzedzają omdlenie. Z relacji osób przy których to miało miejsce w trakcie omdlenia nie zamykam oczu i mam lekkie drgawki. Co to może oznaczać?

6

Elnett
Objaw jest trochę powiązany z pytaniem dave.
Z twojego  pytania wynika,że możesz mieć  nerwicę lękową,niskie ciśnienie,stres.Może to doprowadzać do chwilowych  niedotlenienia mózgu.Całość problemu określa się jako omdlenia wazowagalne a w przypadku dave oceniam na zespół wazowagalny.

7

Carbo, też podejrzewam nerwicę. 2 września udaję się do neurologa.
Jakoś nie mam pojęcia jak się leczy nerwice. Możesz mi to krótko opisac, jak to bedzie wyglądać?

8

Elnett
Leczenie jest uzależnione od lekarza. Zwykle w leczeniu stosuje się psychoterapię (indywidualną lub grupową) oraz leczenie farmakologiczne.

9

Dziękuję Carbo. Wszystko okaże się we wrześniu.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czeste Omdlenia u 15letniej dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018