Spodziectwo u dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Spodziectwo u dziecka

Witam,i chciałabym zapytac czy któres z rodziców miało do czynienia ze spodziectwem u dziecka?prosze piszcie to bedziemy mogli podzielic sie  doswiadczeniami , uwagami,na ten temat.
Mój synek ma spodziectwo i własnie czekamy na termin zabiegu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spodziectwo u dziecka

Truskaweczka30
Spodziectwo  jest kilka rodzajów.Również u dziewczynek spotykane.Wszystkie są  kwalifikowane do zabiegów,niektórych do zabiegów można powiedzieć kosmetycznych a inne cięższe przypadali do chirurgicznej rekonstrukcji.

3

Czy ktos tu jeszcze zaglada? Moj synek ma 5 dni i zostal zdiagnowazowany ze spodziectwem. Chcialabym nawiazac kontakt z rodzicami dzieci z taka sama wada? Czy ktos moze podzielic sie swoim doswiadczeniem? Pozdrawiam

4

przepraszam, ale nigdy nie słyszałam o czymś takim. czy ktoś wytłumaczy? Mam dwoje dzieci i lubie wiedzieć co może ewentualnie im grozić, na co zwracać uwagę?

5

Mój brzdąc ma prawie 6 miesięcy i też zdiagnozowano u niego spodziectow, aczkolwiek lekarz rodzinny powiedział, że on nic takiego nie widzi... jedynie skórka mu się nie zsuwa.. czekam na termin wizyty u chirurga dziecięcego i jego konsultacje...

14.11.2010-moje małe szczęście!
8.01.2014, 8.12.2014 Everything that kills me makes me feel alive.[*] [*]

6

witam,moj maz ma spodziectwo i boimy sie zeby dziecko sie nie urodzilo z ta wada. Jesli mozecie to wykonujcie zabieg jak najwczesniej u swoich dzieci.Bo pozniej takie dziecko ma trudno w szkole i duze kompleksy jak dorasta.

7

saimiri napisał/a:

Czy ktos tu jeszcze zaglada? Moj synek ma 5 dni i zostal zdiagnowazowany ze spodziectwem. Chcialabym nawiazac kontakt z rodzicami dzieci z taka sama wada? Czy ktos moze podzielic sie swoim doswiadczeniem? Pozdrawiam

Witam! Mamy ten sam problem, u mojego synka również zdiagnozowano spodziectwo. W najbliższą środę mamy pierwszą wizytę konsultacyjną w CZD u dr Gastoła. Mam wiele pytań, myśli kłębią się w głowie jak to wszystko będzie wyglądało. Staram się myśleć pozytywnie. Jeśli będę bogatsza o doświadczenia na pewno podzielę się nimi na forum.

8

Ja jestem tu od niedawna i jestem mamą chłopca, który urodził się z wada układu moczowego -wielotorbielowatą nerką i spodziectwem. Tylko u mojego Wojtusia jest to spodziectwo I stopnia, wiec bardzo lekka wada.

9 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-08-29 21:43:41)

apolityczna napisał/a:

Ja jestem tu od niedawna i jestem mamą chłopca, który urodził się z wada układu moczowego -wielotorbielowatą nerką i spodziectwem. Tylko u mojego Wojtusia jest to spodziectwo I stopnia, wiec bardzo lekka wada.

Naprawdę nie ma żadnej mamy chłopca ze spodziectwem?

Post edytowany ze względu na naruszenie regulaminu forum - spam.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018