Wybuchowa para - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Wybuchowa para

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Wybuchowa para

?Wybuchowa para? to spektakularna komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w rolę tajnego agenta, a jedna Cameron Diaz gra kobietę wciągniętą w śmiertelnie groźną rozgrywkę służb specjalnych. Porwanie w biały dzień, strzelanina na autostradzie, przymusowe lądowanie samolotu na polu kukurydzy, ucieczka na motorze przed stadem rozwścieczonych byków. Tajny agent Roy Miller (Cruise) zapewni June Havens (Diaz) przygodę, która odmieni jej życie. Ona jemu też? Kiedy June wsiada do samolotu, którym ma lecieć na ślub młodszej siostry, poznaje przystojnego i tajemniczego Roya. Samolot nie dolatuje do celu ? Roy zabija pilotów i sprowadza maszynę na ziemię. Życie June nabiera rumieńców ? przemierza pół świata, cudem unikając czyhających na każdy kroku śmiertelnych niebezpieczeństw. Oczywiście nie jest sama ? towarzyszy jej Roy, który kryje niejedną tajemnicę. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie, a stąd już tylko krok do płomiennego romansu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wybuchowa para

Właśnie niedawno widziałam ten film.Moim zdaniem,bardzo ciekawa komedia.Niezłe efekty specjalne.Fajna zabawa.

3

Oglądałam. Nie podobał mi się ten film w ogóle.

4

średniak 5/10

5

Przeciętny film.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Wybuchowa para

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018