Petting pozycje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Petting pozycje

Od niedawna mam chłopaka, nie chciałabym na razie uprawiać seksu, na razie pozwalamy sobie na zaawansowane pieszczoty ograniczające się głównie do pettingu. Czy możecie doradzić mi jakieś pozycje pettingu, nie chciałabym abyśmy zawsze pieścili się w taki sam sposób, bo wydaje mi się, że urozmaicenie nadałoby naszym zbliżeniom element nowości i pikanterii. Z góry dziękuję za poradę!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Petting pozycje

Z chęcią bym pomogła ale jakie pozycje już Zastosowałaś?

3

pozycja 69
pięścisz jego narządy a on Twoje smile
ale lepiej na zmiane wtedy bardziej poczujesz smak rozkoszy smile

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

4

no ja też bym poleciła 69, z tym że na boku (a nie któreś z was na górze) wink a poza tym to pomysły powinna wam dostarczać fantazja wink

5

aneczka i kocur maja racje 69 to bardzo fajna i mila pozycja POLECAM.! smile

6

Jednak nie dla wszytskich,bo niektórym niestety ciężko się skupić na partnerze w tym czasie smile

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

7

Witam Was
Ja ze swoim S stosujemy różne układy 69 lubimy oboje ale czasami bywa tak że najpierw robi to jedno a potem drugie . Ja osobiscie lubię patrzeć jak on mnie tam pieści , chociaż zauważyłam że i on też czasami podpatruje a zwłaszcza gdy kończy na mnie . Może i nie które z Was są do tego źle nastawione , to ja to lubię mojemu kochanemu S. robić i sprawia mi to dużą przyjemność , szczególnie te udeżające ciepłe strumienie które czuje we mnie lub na mnie

8

my z chlopakiem nazwaliśmy <42
czyli raz on mi dobrze raz ja mu , zeby bardziej odczuc przyjemnosc    ;DDD

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018