Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-11 17:46:22)

Temat: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Kredytowej. Bardzo Pilne szukałam z pomocą ai bing copilot, ale zero merytorycznej odpowiedzi nie wiem, gdzie szukać. Na specjalistę mnie nie stać jak polecał copilot. . Sytuacji nie musicie znać odpadają kredyty czy żebranie o kasę. Mam kartę kredytową bezpłatną a pieniądze na koncie mi się kończą. Muszę wytrzymać za granicą do września kredyty na dom mieszkam w klitce pracowniczej. Nie mam żadnej rodziny. Ja muszę opłacić rachunki za mieszkanie we wspólnocie mieszkaniowej, ponieważ do września, zanim nie dostanę mieszkania mam tam bezcenne rzeczy, na których nie mam miejsca wytrzymam góra miesiąc. Karta kredytowa ma termin spłacenia do października. Ale ma obwarowanie iż nie można robić nią przelewów a tu chodzi o zwykły przelew na konto sąsiada, który zajmuje się wspólnotą to socjopata, który mnie podrywał to jak odmówiłam to powiedział, że przy zaległościach natychmiastowo  uruchomi procedurę odbioru mieszkania (on zna mą sytuację a ja wiem dużo o nim od jego obecnej). WszYscy poza żoną widzą w nim ideał sąsiada i menedżera w jednym. Bardzo sprawnie załatywia sprawy ale to potwór. Zresztą co tu mówić  i tak trzeba opłacić. Mam zbudować własny sklep, by to zrobić? Przez PayPal nie zapłacę, bo PayPal wymaga, aby osoba, której płacę miała także PayPal. Nie mam urlopu robię na coś w rodzaju specyficznego kontraktu. PS Dojazd kosztuje prawie 700 zł w jedną stronę. Na to mam odłożone pieniądze.  Wiele osób na moim miejscu już dawno by się zabił. Problemy się tylko napiętrzają. Jak opowiedziałam wszystko psychoterapeucie (gdy jeszcze robiłam w Polsce)  co przeżyłam. Wszystko się sprowadza do pieniędzy i wyglądu. Jak przelać pieniądze w sposób jak się przelewa w banku internetowym, tyle że pieniądze pójdą z mojej karty kredytowej, a nie z rachunku bankowego (rachunek mam w innym banku a ilość pieniędzy jest bardzo mała starczy na 1-2 miesiące). Gdzie o tym napisać może tu znajdzie się ktoś bystry obeznany ? We wrześniu będę miała 5 razy tyle, co mi potrzeba.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty
Adelaida napisał/a:

Kredytowej. Bardzo Pilne szukałam z pomocą ai bing copilot, ale zero merytorycznej odpowiedzi nie wiem, gdzie szukać. Na specjalistę mnie nie stać jak polecał copilot. . Sytuacji nie musicie znać odpadają kredyty czy żebranie o kasę. Mam kartę kredytową bezpłatną a pieniądze na koncie mi się kończą. Muszę wytrzymać za granicą do września kredyty na dom mieszkam w klitce pracowniczej. Nie mam żadnej rodziny. Ja muszę opłacić rachunki za mieszkanie we wspólnocie mieszkaniowej, ponieważ do września, zanim nie dostanę mieszkania mam tam bezcenne rzeczy, na których nie mam miejsca wytrzymam góra miesiąc. Karta kredytowa ma termin spłacenia do października. Ale ma obwarowanie iż nie można robić nią przelewów a tu chodzi o zwykły przelew na konto sąsiada, który zajmuje się wspólnotą to socjopata, który mnie podrywał to jak odmówiłam to powiedział, że przy zaległościach natychmiastowo  uruchomi procedurę odbioru mieszkania (on zna mą sytuację a ja wiem dużo o nim od jego obecnej). WszYscy poza żoną widzą w nim ideał sąsiada i menedżera w jednym. Bardzo sprawnie załatywia sprawy ale to potwór. Zresztą co tu mówić  i tak trzeba opłacić. Mam zbudować własny sklep, by to zrobić? Przez PayPal nie zapłacę, bo PayPal wymaga, aby osoba, której płacę miała także PayPal. Nie mam urlopu robię na coś w rodzaju specyficznego kontraktu. PS Dojazd kosztuje prawie 700 zł w jedną stronę. Na to mam odłożone pieniądze.  Wiele osób na moim miejscu już dawno by się zabił. Problemy się tylko napiętrzają. Jak opowiedziałam wszystko psychoterapeucie (gdy jeszcze robiłam w Polsce)  co przeżyłam. Wszystko się sprowadza do pieniędzy i wyglądu. Jak przelać pieniądze w sposób jak się przelewa w banku internetowym, tyle że pieniądze pójdą z mojej karty kredytowej, a nie z rachunku bankowego (rachunek mam w innym banku a ilość pieniędzy jest bardzo mała starczy na 1-2 miesiące). Gdzie o tym napisać może tu znajdzie się ktoś bystry obeznany ? We wrześniu będę miała 5 razy tyle, co mi potrzeba.

Nie znam się, ale się wypowiem.
Bardzo to zagmatwane, pełne niejasności, dziwnych faktów.
Bardzo niezrozumiale tę sytuację opisałaś.
Jakie działania możesz wykonać tą  bezpłatną kartą kredytową?
Możesz sobie wypłacić gotówkę?

4 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-15 23:42:06)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Wszystko co ją normalnie mogę to tu odpada. Chodzi o przelew na zwykłe konto rachunku PKO BP. sąsiada.  Gotówka mi na nic za granicą i tak za granicą wypłacę euro po kiepskim kursie. Nie ma wpłatomatów na złotówki. Mieszkam tu z poje... muszę poza swoim domem na kredyt opłacać jeszcze mieszkanie we wspólnocie. Centralne ogrzewanie  z opłatą stałą  śmieci,  Prąd z piwnicy, składka do wspólnoty  itd
W Polsce mogłabym wypłacić gotówkę i wrzucić do wpłatomatu albo dać do banku. Normalna wypłata z karty mojego banku (innego niż konta, na które chcę przelać) oznacza naliczanie odsetek od dnia przelewu. Zaraz dzwonią z ostrzeżeniem i musiałam anulować. Bo tę kartę co kilka miesięcy trzeba spłacać minimum 30 zł a co pół roku całość spłacić albo kredyt. Ja będę miała pieniądze we wrześniu a w październiku mam termin spłaty karty w całości. Nie mogę pojechać do Polski.
Nike jestem żebraczką nie chcę pomocy w spłacie rachunku to poniżej mojej godności !!!!

5

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty
Adelaida napisał/a:

Wszystko co ją normalnie mogę to tu odpada. Chodzi o przelew na zwykłe konto rachunku PKO BP. sąsiada.  Gotówka mi na nic za granicą i tak za granicą wypłacę euro po kiepskim kursie. Nie ma wpłatomatów na złotówki. Mieszkam tu z poje... muszę poza swoim domem na kredyt opłacać jeszcze mieszkanie we wspólnocie. Centralne ogrzewanie  z opłatą stałą  śmieci,  Prąd z piwnicy, składka do wspólnoty  itd
W Polsce mogłabym wypłacić gotówkę i wrzucić do wpłatomatu albo dać do banku. Normalna wypłata z karty mojego banku (innego niż konta, na które chcę przelać) oznacza naliczanie odsetek od dnia przelewu. Zaraz dzwonią z ostrzeżeniem i musiałam anulować. Bo tę kartę co kilka miesięcy trzeba spłacać minimum 30 zł a co pół roku całość spłacić albo kredyt. Ja będę miała pieniądze we wrześniu a w październiku mam termin spłaty karty w całości. Nie mogę pojechać do Polski.
Nike jestem żebraczką nie chcę pomocy w spłacie rachunku to poniżej mojej godności !!!!

Dlaczego musisz przelewać na konto sąsiada a nie na konto wspólnoty?
Może jest możliwość poinformowania wspólnoty, że uregulujesz wszystko we wrześniu?
A może jednak opłaca się zapłacić te odsetki z karty czy wypłacić w gotówce i wpłacić na inne konto, z którego można będzie przelać na dowolne konto?
Nadal nie rozumiem dlaczego akurat Ty nie możesz przelać na konto w Polsce podczas gdy inni ludzie mogą.
Mam znajomych, rodzinę za granicą i oni dowolnie mogą dysponować swoimi pieniędzmi, przelewają na opłaty, zakupy, nawet ostatnio otrzymałam kwiaty z poczty kwiatowej od osoby mieszkającej za granicą.

6

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Konto wspólnoty załoźył sąsiad. On jest nieformalnym zarządcą. Ktoś musi dawać rachunki. Wspólnota liczy 6 mieszkań.

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Zrób normalny przelew. Ja jebie sama sobie robisz problemy

8 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-16 20:52:43)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Na ten przelew to mam pieniądze na max 2 miesiące. Ja od dawna nie zarabiam w złotówkach. Euro to idzie na kredyt. Oto właśnie mi chodzi. Pieniądze będę miała we wrzesniu gdy będę mogła nająć mieszkanie i skończy mi się kredyty w Polsce, bo takie też wzięłam. Dlatego kredyty też odpadają. Mój bank to Alkor bank a bank karty kredytowej to City handlowy. Jeżeli pomoc będzie skuteczna zapłacę 100 zł

9

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty
Adelaida napisał/a:

Na ten przelew to mam pieniądze na max 2 miesiące. Ja od dawna nie zarabiam w złotówkach. Euro to idzie na kredyt. Oto właśnie mi chodzi. Pieniądze będę miała we wrzesniu gdy będę mogła nająć mieszkanie i skończy mi się kredyty w Polsce, bo takie też wzięłam. Dlatego kredyty też odpadają. Mój bank to Alkor bank a bank karty kredytowej to City handlowy. Jeżeli pomoc będzie skuteczna zapłacę 100 zł

Podsumujmy:
Na koncie w Alior masz środki na 2 miesiące opłat we wspólnocie.
To co zarabiasz w euro idzie na spłacanie kredytu.
Karta kredytowa w City nie pozwala na wykorzystanie jej w celu jaki Ty chcesz.
Czyli jesteś bez kasy.
Z pustego i Salomon nie naleje.

10

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty
GloriaSoul napisał/a:
Adelaida napisał/a:

Na ten przelew to mam pieniądze na max 2 miesiące. Ja od dawna nie zarabiam w złotówkach. Euro to idzie na kredyt. Oto właśnie mi chodzi. Pieniądze będę miała we wrzesniu gdy będę mogła nająć mieszkanie i skończy mi się kredyty w Polsce, bo takie też wzięłam. Dlatego kredyty też odpadają. Mój bank to Alkor bank a bank karty kredytowej to City handlowy. Jeżeli pomoc będzie skuteczna zapłacę 100 zł

Podsumujmy:
Na koncie w Alior masz środki na 2 miesiące opłat we wspólnocie.
To co zarabiasz w euro idzie na spłacanie kredytu.
Karta kredytowa w City nie pozwala na wykorzystanie jej w celu jaki Ty chcesz.
Czyli jesteś bez kasy.
Z pustego i Salomon nie naleje.

Na obecną chwilę tak. Ale mam bezpłatną pustą kartę kredytową. Którą chciałabym wykorzystać na spłatę rachunków.

11 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-17 21:16:27)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Dawniej żyli moim rodzice. Jeden z nich zmarł w wypadku drugi w  wyniku ciężkiej nieuleczalnej choroby. Wtedy to wzięłam kredyt na dom za granicą. Wcześniej też  pracowałam w Polskiej filii tej samej firmy. Jeszcze jakoś sobie radziłam, ale później złoty poszedł w górę (dla mnie to było gorzej) a w pracy wprowadzili kurtz arbeit tj 10% mniej pracy, czyli dwa dodatkowe wolne dni robocze w miesiącu do wyboru. Jako że mam możliwość raz na tydzień za darmo w ramach wysyłki zawieść nawet całą paletę do Polski. Jako iż  jestem zaradna. To  przygarnęłam do domu niepełnosprawną kobietę, którą kiedyś już poznałam, ale jej sytuacja życiowa jeszcze bardziej się pogorszyła groziła jej emisja. Poszłam z nią na układ zamieszka u mnie będzie opłacała rachunki poprzez zaufanego sąsiada. Ale będzie opłacała ze swojej emerytury i socjali mieszkanie a ja wyślę jej raz na tydzień paletę z żywnością, którą sąsiad przywiezie z polskiej filii. Sąsiad dostawał coś ekstra. Niestety później zmarła a jedyny normalny zaufany sąsiad  z żoną sprzedał mieszkanie i kupił na wsi dom do remontu z pomocą swoich dorosłych dzieci zrobił remont i jestem na lodzie. Admin wspólnoty sąsiad kawaler okazał się cynicznym socjopatycznym oblechem. Wcześniej uważałam go za normalną osobę. Zwykle radzę sobie sama, ale są sytuacje beznadziejne w tej chwili jestem zdesperowana. Obecnie biorę 3 tabletki flexemed oraz końską dawkę altaraxu. Mieszkam z pojebem też socjopatą (człowiekiem z rodziny więcej nie napiszę) w firmowym hotelu. Muszę się od niego uwolnić. Dom, który kupiłam już się buduje. Dzięki temu jest taniej. Alternatywą byłą bezdomność. Więcej ni będę się rozpisywała szczegółowsza historia jest paskudniejsza.  W tej samej firmie 4 lata temu też był kurzt arbeit i jeden z fajniejszych pracowników którego poznałam popełnił samobójstwo (Niemiec) też kredyt i także alimenty, ale kredyt u samego prezesa.  Który po śmierci  jeszcze go publicznie osrał na zwołanym zebraniu firmowym. Nie wiem jaki ci niemcy w tym landzie żyja ale nie znają wody utlenionej. I pierwsza powiedziała mi o tym Polska, która tu się urodziła. Ja spytałam ją czemu w apteczce są tylko bandaże, plastry gazy, a nie ma nic do dezynfekcji ran. Teraz popijam bimber własnej roboty. A to coś, co uważa się za członka rodziny szkoda mówić...

12 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-18 22:59:14)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Jestem juz  przyzwyczajona nigdy niedostaję odpowiedzi jestem w głębokiej  d sad
Aplikacja revolt odpada nalicza jako transakcja szczególna i już dodatkowo musiałam zapłacić 60 zł, by od razu spłacić kartę. Żyć się odechciewa sad sad sad

13 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-18 23:20:33)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

I jeszcze mniej pieniędzy sad
Paypal rozegrałam inaczej zrobiłam zrobiłam drugie konto na inny email i telefon i dałam rachunek bankowy i poprzez paypala chciałam przesłać z jednego konta do drugiego to od razu ostrzegało mnie przed dodatkowym naliczeniem kosztów i odsetek i pisało by przeczytać regulamin swojego banku od karty ja go juz dobrze znam sad sad
Potrzebuję serwisu, bądź aplikacji, który nie będzie pokazywał przelewu jako przelew tylko jako zakup by bank nie liczył tego jako transakcji szczególnej. Przelewy 24 bądź payu do takich działań wymaga posiadania firmy, by zrobić konto i przelewać sad sad sad sad sad sad sad

14 Ostatnio edytowany przez Priscilla (2024-04-18 23:47:37)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty
Adelaida napisał/a:

Jestem juz  przyzwyczajona nigdy niedostaję odpowiedzi jestem w głębokiej  d sad

Przeczytaj swoje posty i spójrz na nie obiektywnie - czy dla Ciebie ten chaos jest klarowny i zrozumiały? Nie możesz oczekiwać, że ludzie będą dopytywać o każdy szczegół. To Tobie powinno zależeć, żeby problem opisać w sposób ułatwiający jego zrozumienie. Podałaś mnóstwo informacji, ale w sposób chaotyczny, bez jakiegokolwiek ich usystematyzowania, skaczesz przy tym z tematu na temat.   
Być może mogłabym pomóc, ale naprawdę nie chce mi się szukać w tym sensu.


Edycja:
Odpowiem tylko na tytułowe pytanie: tak, możesz z rachunku karty kredytowej wykonać przelew na dowolny rachunek w tym samym banku, ale też w bankach zewnętrznych. Czasem są jednak pobierane za to dodatkowe opłaty. Wejdź w tabelę opłat i prowizji przewidzianą dla Twojej karty i wszystko będzie jasne.
W każdym razie do karty kredytowej przyporządkowany jest numer rachunku, dokładnie ten sam, na który dokonujesz spłaty zadłużenia i to z tego rachunku możesz wykonać przelew.

15 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-19 22:33:53)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Niestety tytułu już nie zmienię hmm
Napisze klarowniej, ponieważ otrzeźwiałam. Napisze prosto i klarownie. Ja potrzebuję serwisu bądź programu, który uzna przelew z karty na rachunek bankowy za zakup. W przypadku mojej karty przelew oznacza odsetki od pierwszego dnia. Nawet Provident oferuje lepsze warunki. Ze względu na kaskadę kredytów i TYMCZASOWY brak pieniędzy  kredyt odpada. Wcześniej myślałam, że jak znajdę dowolny serwis gdzie przypnę kartę i przeleję pieniądze to pominę ograniczenia mojej karty, ale tak to nie działa zaraz mam komunikat jak nie ostrzeżenie w serwisie czy apce to już ostrzeżenie po fakcie na komórce z mojego banku.  Normalnei jak w Polsce plące kartą to idzie to jako ksozt i karta działa dla mnie jak przechowalnia pieniędzy która spłacam co kwartał (nie ważne kiedy kupuję i za ile co miesiąc trzeba zapłącić minimum 30 zł chyba że karta jest pusta. Jak coś kupujesz  w sieci na kartę to wpisujesz numer karty i płacisz. Muszę chyba coś takiego zdobyć, ale nie mam firmy. Czy z takiej usługi można mieć bez posiadania REGONU/NIPu i ile to kosztuje, jaka jest brana prowizja. Wtedy nie użyję tego do sklepu czy jakieś fundacji a na własny użytek.

16

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Nie znam się na kartach kredytowych, nigdy w życiu nie miałam żadnego kredytu.
Ale wiem jedno, że kredyt nie jest bezpłatny, bank musi na tym zarobić.
Dlatego chyba nic nie wykombinujesz legalnie aby uniknąć odsetek, prowizji od tego kredytu, który wziąć potrzebujesz.
A w ogóle to czy to mieszkanie we wspólnocie w Polsce jest Twoje na własność czy je wynajmujesz?
Czy jeśli je wynajmujesz nie byłoby taniej te Twoje cenne rzeczy tam przechowywane oddać do specjalnej przechowalni a z wynajmu zrezygnować?
W wielu większych miastach są płatne przechowalnie- schowki.
Płaci się od kubatury wynajmowanej powierzchni..

17 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-23 18:06:58)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Mieszkanie jest na własność. Pisałam wspólnota. I tak koszty są wielkie. CO średnio 800 zł składka do wspólnoty 100 zł na miesiąc prąd z piwnicy 60 zł oprócz tego odpady podatek od nieruchomości itd Opłacam też internet połączony z  moim telefonem.  Jak starsza pani mieszkała to był potrzebny. To 80 al enie płacę za rozmowy dotychczas nie przekroczyłam limitu.   Rzeczy są cenne musiałabym przyjechać, by wszystko  załatwić, a to dopiero we wrześniu. Już nie raz się nacięłam ufając komuś obcemu.
Moja karta kredytowa jest bezpłatna polega na tym że co kwartał ją spłącam gdybym nie spłaciła to wtedy można rozłożyć na raty. W Polsce mogłam wyjąć pieniądze z bankomatu to tak jak coś kupić w sklepie. I wpłacić pieniądze do wpłatomatu w moim banku i co dało się. I tak kartę trzeba spłacić co kwartał. Albo opłacać odsetki. Ja chciałam utworzyć taka płatność, by jak w  sklepie internetowym zapłacić kartą a pieniądze przejdą na me konto albo na konto osoby której Połądze to obojętne lepiej moje konto bankowe. Był kiedyś czas, że kiedyś brałam kredyt zawsze spłacałam przed czasem. Tu mam taki problem ze mieszkam za granicą a to mocno komplikuje sprawę i nie mogę przyjechać wcześniej niż we wrześniu. Mam kupę w pracy roboty wywaliliby mnie z roboty a ten kredyt na dom jest poprzez tę firmę więc to by się źle skończyło. Zostaje sznurek. Bo muszę sprzedać swoje mieszkanie, by dokupić wyposażenie itp Sąsiad socjopata narobi mi bigosu. Już 3 osoby z firmy której pracuję popełniły samobójstwo.

18

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty
Adelaida napisał/a:

Albo opłacać odsetki. Ja chciałam utworzyć taka płatność, by jak w  sklepie internetowym zapłacić kartą a pieniądze przejdą na me konto albo na konto osoby której Połądze to obojętne lepiej moje konto bankowe.

Próbowałaś tak, jak Ci podpowiadałam? Czyli zalogować się na stronę, na której sprawdzasz stan rachunku karty kredytowej i stamtąd wykonać przelew?

Obecnie praktycznie każdy krajowy bank oferujący karty kredytowe, udostępnia możliwość wykonania przelewu z rachunku takiej karty. Niestety zwykle naliczane są koszty, ale są banki, które traktują taki przelew jak transakcję płatniczą i wtedy po prostu powiększa się saldo zadłużenia na karcie. Wtedy będzie Ci przysługiwał tzw. okres bezodsetkowy, czyli jeśli wyrobisz się w terminie, to nie poniesiesz żadnych kosztów z tytułu tej operacji.
Istnieje jednak ryzyko, że zostanie to potraktowane jak operacja gotówkowa, czyli podobnie jak wypłatę pieniędzy z bankomatu, a wtedy odsetki za pożyczoną kwotę są naliczane od pierwszego dnia po skorzystaniu z limitu kredytowego. Wtedy to jest drogi interes.

Niemniej wszystko zależy od danego banku, dlatego po prostu sprawdź, jak to wygląda w Twoim, a jeśli nie wiesz, to zadzwoń na infolinię, one od tego są.

19 Ostatnio edytowany przez Adelaida (2024-04-25 22:22:16)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Pisałam ci mój bank to umożliwia, ale jak byś czytała co napisałam wcześniej to byś wiedziała, iż to jest szczególny rodzaj przelewu. Gdzie odsetki są naliczane od pierwszego dnia przelewu. Odsetki to gorzej niż wzięcie pożyczki. Ja chcę to ominąć. Ja o tym pisałam od samego początku> odsetki do września. I będą to odsetki od odsetek a września będę wisiała. Ponieważ dług przekroczy wartość domu, który kupuję. Bo tak jak wiele osób popełnia samobójstwo, ponieważ nie chce żyć jak menel.
Ale o tych szczegółowych motywach samobójców się nigdy nie usłyszy w żadnych wiadomościach.

20 Ostatnio edytowany przez Priscilla (2024-04-25 22:36:27)

Odp: Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Przelanie pieniądzy na inny rachunek w tej samej walucie ale z karty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024