Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam

Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam. Gdzie w wieku 24 lat poznać kogoś?

24 lata skończyła w styczniu. Kończę studia na kierunku biologia w tym roku, tak że obrona magisterki przede mną. W związku nie byłam i nie jestem aktualnie. Czasami z tego powodu jest mi ciężko, ale wmawiam sobie, że lepiej być samemu niż z byle kim.
Zastanawia mnie, czy po studiach zmaleją szanse na poznanie kogoś? Problem polega na tym, że gdzie bym nie była, to wszędzie dziewczyny. W szkole średniej masa dziewczyn, na studiach czy to licencjackich (ochrona środowiska), czy obecnych magisterskich (biologia środowiskowa) też dominują dziewczyny. W akademiku już młodsze roczniki chłopaków, bo 04.
Bardziej interesuje się kimś z rocznika 92-98 i 00. 99 i 01 odpada. 10-15 lat starszy czy ktoś młodszy odpada. Nie interesuje się młodszymi, choćby o rok i parę lat. Ktoś starszy o 10-15 lat jest dla mnie za stary, więc odpada.
Bardziej interesują mnie rówieśnicy albo starsi od 2 do 8 lat.
Uważam się za osobę, która dąży do celu, która wie, czego chce, która jest wrażliwa.
Typ partnera, który mi odpowiada, to ktoś wrażliwy, poukładany, nie taki, który myślałby tylko o jednym(ważne aby robił to z miłości, poczekał niż naciskał na to, nie lubię takich co chcą zaliczyć partnerkę aby się przechwalać), żeby był wyrozumiały, wiedział czego chciał (taki jak Leszek Talar z serialu „Dom”). Co do wyglądu, to mi odpowiada chłopięca uroda i sylwetka typu Tom Cruise, ewentualnie sylwetka smukła (jak Leszek Talar z serialu „Dom”). Wolę kogoś z włosami niż łysego.
Roczniki 92-98 już raczej są po studiach, to gdzie je poznać, skoro na uczelni na próżno ich szukać?
W rodzinnym mieście nie mam znajomych, ze względu na to, co mi się stało w gimnazjum (wtedy dwóch chłopaków mi dokuczało, tzn. jeden mnie zmuszał, abym z nim chodziła, uroił sobie, że się spotykamy i przy wszystkich mówił, że z nim spałam, ale to nie było prawdą. Drugi z nich mnie zmuszał co chwila, choć mówiłam tyle razy, że nie interesuję się nim) i w liceum nie odzywałam się do nikogo przez to. Ale jak na studia 4 lata temu przyjechałam, to w akademiku zaczęłam zagadywać do kogoś.
Ale jeżdżę rowerem po okolicznych wioskach jak jestem u rodziców w wakacje, biegam, chodzę na pobliski zalew.
W mieście gdzie studiuję chodzę na siłownię – nie istnieje szansa, że poznam kogoś? Koleżanki z miasta, gdzie studiuje mają same dziewczyny wśród znajomych, kuzynów 10-16 lat.
Tak samo jak na weselach czy innych uroczystościach jestem, to ciągle z roczników 92-98 i 00 to jest dziewczyna.
Gdzie mogę poznać kogoś z rocznika 92-98, skoro w akademiku i na uczelni są roczniki 01-05?
Bardziej mnie interesuje przedział wiekowy partnera: roczniki 92-98 i 00.

Czy dzisiaj ludzie poznają się tylko przez internet?
Czy wrażliwego chłopaka dzisiaj ze świecą szukać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam

To brzmi aż dziwnie, że kobieta nie może znaleźć faceta w takim wieku jak piszesz. Samotnych i wrażliwych facetów w takim wieku jest mnóstwo, z pewnością dużo więcej niż kobiet. Podasz jakieś namiary na te miejsca gdzie jest tak dużo kobiet? Jakie to miasto?

3 Ostatnio edytowany przez 5i5kiN (2024-02-13 22:54:28)

Odp: Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam

Zapisz się ma sztuki walki, tam ogiera poznasz:)

4

Odp: Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam

Znowu?

5

Odp: Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam
5i5kiN napisał/a:

Zapisz się ma sztuki walki, tam ogiera poznasz:)

To akurat się zgadza, sam trenuję sztukę walki i w całej grupie jest aż jedna dziewczyna w dodatku dawno zajęta. Kobiety z pewnością mają czego szukać w grupach sztuk walki, dużo wysportowanych i pełnych pasji wolnych facetów.

6 Ostatnio edytowany przez Jack Sparrow (2024-02-15 09:24:52)

Odp: Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam
Shinigami napisał/a:

To brzmi aż dziwnie, że kobieta nie może znaleźć faceta w takim wieku jak piszesz. Samotnych i wrażliwych facetów w takim wieku jest mnóstwo, z pewnością dużo więcej niż kobiet. Podasz jakieś namiary na te miejsca gdzie jest tak dużo kobiet? Jakie to miasto?


Zerknij na zakładane przez nią tematy i przejrzyj je choćby pobieżnie to się dowiesz o co chodzi.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Przewaga dziewczyn w miejscach, których się regularnie pojawiam

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024