Probiotyki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Probiotyki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Probiotyki

Hej,

zainspirowana tematem w dziale dla dzieci o probiotykach, czy ktoś z Was bierze probiotyk profilaktycznie? Po probiotyku czuje się naprawdę swietnie (niweluje mi totalnie zmęczenie i mam mnóstwo energii), ale do tej pory robiłam sobie 'kuracje' np. miesięczne czy 2 miesięczne i nie wiem czy to nie bez sensu ... obecnie zastanawiam się czy brać go dłużej/cały czas. Ktoś może tak robi? może ktoś rozmawiał z lekarzem o tym?

Moja dieta jest naprawdę bardzo zdrowa, a jednak jak widać organizm potrzebuje czegoś więcej skoro bez probiotyku to zmęczenie występuje.

Dzieki za podzielenie się doświadczeniem smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Probiotyki

Piszesz bajki, zapewne pod reklamę, nie wiedząc, że probiotyki nic nie mają do zmęczenia.

A jeśli chodzi o probiotyki, to wystarczająco dużo jest naturalnych.

3 Ostatnio edytowany przez Klaryssa (2024-02-09 16:59:14)

Odp: Probiotyki

aha ... ciekawe, ze znam osoby, na które probiotyki tak samo zadziałały czyli nie czuja zmęczenia, ale widzę ze wiesz lepiej więc pewnie jesteś lekarzem skoro ja jestem osoba, która rzekomo przyszła tutaj by coś reklamować.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Probiotyki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024