Jestem tak beznadziejna że nie potrafię - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jestem tak beznadziejna że nie potrafię

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1

Temat: Jestem tak beznadziejna że nie potrafię

Zakończyć swojego żywota. Rozumiem ratowanie osób które są młode może coś z nich wyrośnie albo takich które w czymś okazały być dobre jest zrozumiałe. Oczekiwanie na śmierć jest takie męczące a liczne że zmieni się prawo jest dość naiwne. Próby mogą doprowadzić że jeszcze bardziej staniesz się ciężarem dla reszty. Pisałam w sprawie eutanazji do organizacji. Jeszcze mi nie odpisali i raczej nigdy mi nie odpiszą, choć spróbuję jeszcze raz. Tak chodziłam do psychiatry nie zawsze biorę tabletki ostatnio mam napady śmiechu/płaczu ma się te pogorszenie stanu emocjonalnego.Nawet nie wiem jak to co napisałam ma mi pomóc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem tak beznadziejna że nie potrafię

U nas nie ma eutanazji, choć jakby była to byś się nie kwalifikowała.

Powinnaś się leczyć i sama nie odstawiać leków. Pojdź do psychiatry, stosuj się do jego zaleceń, a powinnaś lepiej się poczuć.

I zajmij się czymś, żeby za dużo nie mieć czasu  na myślenie o tym co jest i tak niewykonalne.

3

Czy masz w zyciu fizyczny bol,ktorego nie da sie usmierzyc lekarstwami? Depresja to nie powod do eutanazji

4

Tifia napisał/a:

Zakończyć swojego żywota. Rozumiem ratowanie osób które są młode może coś z nich wyrośnie albo takich które w czymś okazały być dobre jest zrozumiałe. Oczekiwanie na śmierć jest takie męczące a liczne że zmieni się prawo jest dość naiwne. Próby mogą doprowadzić że jeszcze bardziej staniesz się ciężarem dla reszty. Pisałam w sprawie eutanazji do organizacji. Jeszcze mi nie odpisali i raczej nigdy mi nie odpiszą, choć spróbuję jeszcze raz. Tak chodziłam do psychiatry nie zawsze biorę tabletki ostatnio mam napady śmiechu/płaczu ma się te pogorszenie stanu emocjonalnego.Nawet nie wiem jak to co napisałam ma mi pomóc.

Ile ty w ogóle masz lat? Przeczytałam wszystkie twoje wątki (a jest tego trochę) i odniosłam wrażenie, że ty wymagasz leczenia a nie eutanazji. Nikt nawet nie próbował ci pomóc? Nie próbowałaś pomóc sama sobie?  Samo "chodzenie do psychiatry" z pewnością ci nie pomoże, tym bardziej że jak sama piszesz olewasz branie lekarstw.

Rozmowa z dobrym psychologiem pomogłaby ci nawiązać podstawową komunikację ze światem, odkryć przyczynę zaburzeń i wypracować nowy lepszy model radzenia sobie ze stresem i konfliktami.

Nie jesteś sama, pozwól sobie pomóc i zwróć się do profesjonalistów.

Możesz także skorzystać z Telefonu Zaufania. Jest to świetny sposób na szybki kontakt ze specjalistą, który może pomóc, może wysłuchać, a co więcej, jego wsparcie jest dostępne nieodpłatnie i 24 godziny na dobę.

5 Ostatnio edytowany przez assassin (2024-01-30 21:39:55)

JuliaUK33 napisał/a:

Czy masz w zyciu fizyczny bol,ktorego nie da sie usmierzyc lekarstwami? Depresja to nie powod do eutanazji

Wygooglałem. Może być powodem, patrz Belgia na przykład.

6

assassin napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:

Wygooglałem. Może być powodem, patrz Belgia na przykład.

Wg mnie to glupota o ile jeszcze moge zrozumiec okropny bol, ktorego nie usmierzaja lekarstwa i bycie roslinka tak depresji juz nie, jak tak dalej pojdzie to kazdy bedzie mogl zakonczyc zywot przez eutanazje... a eutanazja to dla mnie samobojstwo to ubrane w lepsze slowo gowno w papierku po cukierku odebranie sobie zycia cudzymi rekami

7

A jaki ogolnie masz problem? Co sie stalo? Nie masz wsparcia u najblizych? Meza, dzieci?

8

Gosiawie napisał/a:

A jaki ogolnie masz problem? Co sie stalo? Nie masz wsparcia u najblizych? Meza, dzieci?

Femcelka.

9

Farmer napisał/a:
Gosiawie napisał/a:

Femcelka.

Co to Femcelka?

10

Gosiawie napisał/a:

Co to Femcelka?

Damski odpowiednik incela.

11

Jack Sparrow napisał/a:
Gosiawie napisał/a:

Co to Femcelka?

niech se przymomne incel to troll? big_smile

12

Gosiawie napisał/a:
Jack Sparrow napisał/a:
Gosiawie napisał/a:

Co to Femcelka?

Jejku, ja myślałam, że tylko Julka jak nie wie, to nie sprawdzi sobie w necie, tylko o wszystko pyta big_smile

13

wieka napisał/a:
Gosiawie napisał/a:
Jack Sparrow napisał/a:

Jejku, ja myślałam, że tylko Julka jak nie wie, to nie sprawdzi sobie w necie, tylko o wszystko pyta big_smile

Kazdy robi jak lubi. To sobie sprawdze, jak sie tu nie dowiem big_smile

14

Gosiawie napisał/a:
Farmer napisał/a:
Gosiawie napisał/a:

Femcelka.

Co to Femcelka?

chce, ale żaden jej nie chce

15

Tifia napisał/a:

Masz przynajmniej wykupione miejsce na cmentarzu? Poza tym są obowiązki, takie jak opieka nad rodzicami.

16

Nie mówisz nic o swoich problemach, każdy z nas ma jakieś problemy o których nie mówi, lub uważa że są najgorsze z tych na całym świecie. Czasem warto się zastanowić nad tym co nam dane, jednocześnie jak wiele posiadamy, docenić detale i drobiazgi które nas w życiu codziennym otaczają.

17

Tifia napisał/a:

Nikt tak nie rozumie człowieka z depresją jak człowiek który ma ją też. Też powoli zbieram się do pierwszej próby samobójczej i mam wrażenie że się uda. To uczucie beznadziei mnie przerasta. Ostatnio często płacze. Nic mnie nie cieszy. Inni robią kariery, osiągają coś w życiu, mają fajne dziewczyny lub żony. Ja patrząc na swoje 30 lat osiągnąłem już chyba wszystko co mogłem i prawdopodobnie więcej nie osiągnę. Udało mi się ukończyć studia nawet z podyplomówką co prawda zaocznie ale zawsze coś. Ciężko pracowałem w tygodniu aby móc opłacić czesne. No ale udało się. Znalazłem pracę w księgowości co prawda jestem bardziej od dokumentacji ale przygotowuję cały segregator dla biura rachunkowego i rozliczam całą firmę. Zastanawiałem się ostatnio że moje doświadczenie tylko od 2021 opiera się na dokumentacji. Nawet w przyszłości gdybym coś znalazł w księgowości to każda firma wymaga doświadczenia zawodowego a ja mam jedynie od dokumentacji więc skreślony z góry będę już nie wspomnę że bez doświadczenia w księgowości to se mogę... No i dużo nie zarabiam lekko ponad minimalną No ale na kawalera starcza mi jakoś. Przechodząc do meritum. Nic mnie nie cieszy wszystko co mogłem osiągnąć osiągnąłem i już nic więcej nie zdziałam. Wszędzie trzeba mieć znajomości a ja takowych nie mam. Moje życie towarzyskie to dno. Zapierdzielałem w pracy i na studiach a życia nie miałem a od 3 lat praca dom i tak w kółko. Już nie wspomnę że 30 lat i prawiczek cały czas. Przecież gdybym nawet taką kobietę poznał to by mnie od razu wyśmiała w łóżku. Ja to zawsze mówię jak nie masz kasy i kariery ale masz rodzinę to masz po co żyć . Tak samo jak nie masz rodziny ale kasę i karierę to też zawsze coś a ja nie mam nic. Kobiety w tym wieku nie poznam która by mnie nie wyśmiała. Praca i dom to mnie przerasta a ostatnio nawet ciągle płacze już nie wspomnę że od życia dostałem takie flashbangi że szkoda gadać. Najważniejsi ludzie w moim życiu poumierały i zostałem sam. Mam tylko 1 kumpla ale nie chcę go przytłaczać z samobójstwem zresztą kiedyś się wkurzył na mnie. Na prostytutki nie chciałem też nigdy jechać bo chciałem żeby 1 raz z dziewczyną był wyjątkowy ale co tam to też nie ważne . Możecie się pośmiać że mnie przynajmniej komuś poprawię humor. Powoli też się zabieram do samobójstwa skoro nic nie mam nawet dziewczyny i raczej nie będę miał przez nieśmiałość to co mi tam. Czy ktoś z was też ma uczucie beznadziei i też nie ma nikogo że mu się odechciewa żyć czy tylko ja tak mam?

18

Weźcie się może dopasujcie jest tu kilku panów z problemami, razem coś zmontujcie, jak to mówią chujowo ale jednakowo i zamiast 2 samobójstw będzie jakiś tam związek O.o

19

Smutnyfacet30 napisał/a:

Możecie się pośmiać że mnie przynajmniej komuś poprawię humor. Powoli też się zabieram do samobójstwa skoro nic nie mam nawet dziewczyny i raczej nie będę miał przez nieśmiałość to co mi tam. Czy ktoś z was też ma uczucie beznadziei i też nie ma nikogo że mu się odechciewa żyć czy tylko ja tak mam?

Każdy kto by się śmiał z czegoś takiego zasługuje na specjalne miejsce w piekle i chyba 5i5kiN już się na to szykuje. Ta historia jest straszna tak samo jak historia autorki. Ja mam podobne problemy co Smutnyfacet30 ale nie na takim poziomie. W większości cię rozumiem i wiem, że takie poczucie beznadziei to jest coś strasznego. Nie jestem dobrą osobą do udzielania rad więc napiszę tylko co mi osobiście pomaga. Sport w postaci siłowni i sztuki walki oraz moje zainteresowanie od wielu lat czyli anime choć nie polecam mocno się w to wkręcać bo może jeszcze bardziej zaszkodzić.

20 Ostatnio edytowany przez 5i5kiN (2024-02-13 23:58:08)

Klapki na oczach to jedno, też miałem i w niektórych kwestiach dalej mam.

Nie wierzący jestem, ale jakbym Adolfa spotkał tam czy innych celebrytów to zapytam o parę spraw, noocchyba, że będą na innym levelu

Zawsze może pogadać z ludźmi napotkanymi, +60, oni mają czas na takie rzeczy i bardzo to lubią.

A jedna taka rozmowa, może być więcej warta niż te wypociny na forum, tam w chodzą jeszcze w grę emocje, reakcje

21

Ja jąk tu zaczynałem to nic mi forum nie pomogło bardziej pomogło mi to co sam miałem w bani i jak na to spojrzałem po jakimś czasie, ale tu są też przypadki niereformowalne:)

22

Przeczytałem po kilku latach swojego posta i stwierdziłem, że jestem żałosny... No i ciach temat, lecę z nowym wątkiem

23

Farmer napisał/a:
Gosiawie napisał/a:
Farmer napisał/a:

Femcelka.

Co to Femcelka?

chce, ale żaden jej nie chce

Żaden przystojny jej nie chce. Jestem przekonany, że w swoim otoczeniu ma przynajmniej kilku zainteresowanych facetów.

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Jestem tak beznadziejna że nie potrafię

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023