Dziewczyny jakie macie sprawdzone afrodyzjaki. Interesują mnie zarówno naturalne sposoby jak i suplementy, przepisy kulinarne, odmiany wina, wystrój itd, itp. Co działa na Was i Waszego faceta, a mogło by pomóc innym ? Natchnęło mnie tak akurat przy piątku, bo zapowiada się romantyczny wieczór i to chyba najlepsza okazja, żeby spróbować czegoś nowego. Dziękuję za tipy, mam nadzieję, że pomogą też innym poszukiwaczkom afrodyzjaków.
A w którym sklepie pracujesz?
Nie kombinuj, tylko pisz od razu co nie idzie
Ja jakiś czas temu świętowałam rocznicę. Tak się zdarzyło,że dzieci wylądowały u dziadków a my mieliśmy praktycznie całą chatę dla siebie.Tak więc był szampan i truskawki. Sałatka z owocami morza. Kilka zabawek. Kupiliśmy sobie również afrodyzjak Sex Elixir. Chcieliśmy sobie zobaczyć jak będzie działał. Jest fajny ! Zdecydowanie nakręca atmosferę. Zresztą na pewno o nim słyszałaś. Jest to tak zwana słynna hiszpańska mucha.
Wydaje mi się,że tak ale jakoś do tej pory nie wpadło mi do głowy aby go sobie zamówić. Możesz mi napisać gdzie go kupowałaś? Czy dostanę go może stacjonarnych drogeriach takich jak natura czy rossman?
Raczej nie a przynajmniej ja nie widziałam a czasami zdarza mi się kupować na dziale z erotycznymi rzeczami prezerwatywy. Ja zamawiam przez internet.Najbardziej się opłaca jak jest od razu kilka opakowań sex elixiru. Jest o wiele taniej.Kupisz na przykład tutaj:
sexelixir.eu/
Ale sklepów,w których jest środek jest dość sporo tak wiec możesz sobie porównać ceny i z innymi.