Czy mój chłopak mnie "olewa"? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy mój chłopak mnie "olewa"?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Czy mój chłopak mnie "olewa"?

W związku z moim chłopakiem jestem ponad rok, czuję się przez niego kochana ale trochę boli mnie to że czasem ja siedzę bez niego w moim domu z moją rodziną którą oczywiście bardzo kocham i czuję się z nimi dobrze ale chciałabym trochę więcej z nim spędzać czasu a nie tylko w weekendy. Ale zmierzam do tego że on niedawno odzyskał prawko i np dzisiaj w piątek objeżdża ze swoim kolegą. To nie jest jego samochód ani on nie wpadł na taki pomysł tylko ten kolega no i oczywiście mój chłopak mi o tym powiedział że jego kumpel do niego przyjedzie. Czy mam się o coś martwić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mój chłopak mnie "olewa"?

Nie rozumiem, czemu czujesz się olewana? Bo zamiast z Tobą woli spędzić czas z kolegą? O to chodzi?

3

Odp: Czy mój chłopak mnie "olewa"?

Tak,na początku kiedy zaczynaliśmy się spotykać to nie miał prawka i przyjeżdżal po mnie z kolegą i razem jeździliśmy a teraz tego nie robi

4 Ostatnio edytowany przez Pamella (2023-12-16 18:44:47)

Odp: Czy mój chłopak mnie "olewa"?

Dobrze po wpisie rozumiem, że jesteście bardzo młodzi? Napisałaś, że czasem siedzisz sama w domu z rodziną. Czasem, to nie często. Chłopak też ma prawo do spędzenia czasu po swojemu.

5

Odp: Czy mój chłopak mnie "olewa"?
Mickeydoll napisał/a:

To nie jest jego samochódani on nie wpadł na taki pomysł tylko ten kolega

smile

6

Odp: Czy mój chłopak mnie "olewa"?

Mamy po 24 lata ale też zauważyłam że teraz wyłączył status aktywności na messengerze po tym jak napisał mi dobranoc żebym nie mogła zobaczyć czy śpi czy nie

7

Odp: Czy mój chłopak mnie "olewa"?

Mam wrażenie że od kiedy się wkreciłam w ten związek i bardziej mi zaczęło zależeć tak mojemu chłopakowi mniej na mnie zależy bo na początku to miałam dystans do niego a jemu bardziej zależało. No nie wiem może to ja jestem dziwna i za bardzo to przeżywam ale nie podoba mi się to i zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości ale mam mętlik w głowie bo jednocześnie bardzo go kocham i on też pokazuje że mnie kocha.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy mój chłopak mnie "olewa"?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024