czy jestem zaślepiona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: czy jestem zaślepiona

Pytanie, czy podejście mojej rodziny jest okej a ja jestem po prostu zaślepiona?
Mam 28 lat i mam chłopaka od ponad 4 lat, nie mieszkamy razem, na każdy weekend jeżdżę do domu ok 20 km od swojego mieszkania, bo tak zawsze było. Mam swoje mieszkanie w którym mieszkam z siostrą. Ona ma swoje ale ma 21 lat i nie chce mieszkać sama (rodzice nie pozwalają nam się rozdzielić). Finansowo byśmy dały radę. Ale rodzice nie chcą żebyśmy mieszkały ze swoimi chłopakami. Ona za 2 lata bierze ślub. O ile jej chłopaka lubią, tak mojego niekoniecznie. Mówią, że mnie zniszczy i całą moją reputację. Ma dużo czasu dla mnie ale też wychodzi z kolegami w tygodniu na trening, w weekend na jakieś piwko, zawsze miał więcej koleżanek i tak jest również teraz, do domu rodzinnego wraca tak naprawdę po pracy na trochę a potem na noc bo zawsze coś robi. Jak mieszkałam z nim trochę był zupełnie inny, spędzaliśmy każdy dzień i wieczór razem. Potem musiał się wyprowadzić. Ja rzadko mówię rodzicom co się u nas dzieje, moja siostra opowiada wszystko. Dodam też, że chłopak mojej siostry wychodzi tylko do swojej rodziny a tak to przesiadują non stop w moim mieszkaniu.
Rodzina mówi, że tylko oni są moją rodziną, a nie mój chłopak. On się wkurza bo we wszystko wtrącają się rodzice i mówi mi że ma nadzieję, że kiedyś będę podejmować decyzje bez rodziców. Ja się po prostu ich boję i ich reakcji na jakieś moje zachowanie.
Ważne jest też ze moja siostra pokłóciła się z moim chłopakiem, a chłopak mojej siostry również przestał się do niego odzywać. Przez co mój chłopak nie chce przebywać w moim mieszkaniu, żeby nie przebywać z nimi. Rodzina mówi mi, że mam go ciągnąc do mieszkania i jak wejdzie to znaczy ze mu na mnie zależy. Mówią też ze zamieszkać to dopiero po ślubie i oczekują od niego oświadczyn, nawet mu to powiedzieli, że już chyba pora ale on mówi, że nie chciałby oświadczać mi się pod czyjąś presją. Ja też już trochę liczę na ten pierścionek ale nie chcę go zmuszać .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy jestem zaślepiona

Pisałaś już, więc nie wiem po co zakładałaś nowy watek, w poprzednim wszystko zostało napisane.
My nie zmienimy Ciebie, ani Twoich rodziców, jesteś dorosła, więc sama odpowiadasz za swoje życie. Nikt Cię całe życie nie będzie prowadził za rączkę...

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024