Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy

Powinna być dobra dla ludzi i zwierząt tolerancyjna  to tyle jeżeli chodzi o charakter a jeżeli chodzi o wygląd to najlepiej włosy blond do 165 cm szczupła  to tyle  smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy
Miklosza napisał/a:

Powinna być dobra dla ludzi i zwierząt tolerancyjna  to tyle jeżeli chodzi o charakter a jeżeli chodzi o wygląd to najlepiej włosy blond do 165 cm szczupła  to tyle  smile

Tolerancyjna, czyli co konkretnie powinna tolerowac?

3

Odp: Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy
JuliaUK33 napisał/a:
Miklosza napisał/a:

Powinna być dobra dla ludzi i zwierząt tolerancyjna  to tyle jeżeli chodzi o charakter a jeżeli chodzi o wygląd to najlepiej włosy blond do 165 cm szczupła  to tyle  smile

Tolerancyjna, czyli co konkretnie powinna tolerowac?

Np nie rasistka i nie homofobka

4

Odp: Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy
Miklosza napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:
Miklosza napisał/a:

Powinna być dobra dla ludzi i zwierząt tolerancyjna  to tyle jeżeli chodzi o charakter a jeżeli chodzi o wygląd to najlepiej włosy blond do 165 cm szczupła  to tyle  smile

Tolerancyjna, czyli co konkretnie powinna tolerowac?

Np nie rasistka i nie homofobka

Ja rasistka nie jestem zadaje sie w Anglii z ludzmi o kazdym kolorow skory... homofobka tez nie jestem,bo nie mam fobii przed osobami homoselsualnymi.  Ze wzgledow religijnych nie podzielam ich pogladow, natomiast tez ich nie zwalczam-sa mi obojetni

5

Odp: Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy

Fajnie, gdy potrafi napisać kilka zdań bez żadnych błędów.

6

Odp: Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy
wodeczka_oficial napisał/a:

powinna mieć fajną pierdziawe, tzytze mało ważne, ale najlepiej suty zeby nie byly jak salami xDxDxxDDXD z ryja no to jakas fajna, zeby dalo sie z nią wyjść na miasto, wlosy powinna ona rowniez posiadac

co do charakteru to wszytsko jedno, bo kazda kobietka ma nakurwione we łbie xD

Są kobiety które nie mają nakurwione jak piszesz są normalne też  smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jaka według was powinna/powinien być parrner zyciowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024